Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak odłączyć akumulator w moim Volkswagenie Golfie 7 ?

Akumulator twojego pojazdu jest częścią zużywającą się, ogólnie uważa się, że będzie miał żywotność od 5 do 6 lat. Być może pewnego ranka nie masz akumulatora i nie możesz uruchomić swojego Volkswagena Golfa 7. Często jest to wynikiem akumulatora, który nie przechowuje już energii. Więc w takich przypadkach jak odłączyć akumulator od mojego Volkswagena Golfa 7?? Dokładniej, nasz zespół napisał i opublikował ten artykuł, aby pomóc Ci w bezpiecznym i bezpiecznym wykonaniu tej podstawowej procedury. Na początku podpowiemy Ci, jak to zrobić bezpiecznie, a następnie wprowadzimy to w życie i jak odłączyć akumulator w Twoim Volkswagenie Golfie 7.

Jak odłączyć akumulator w moim Volkswagenie Golfie 7: Kilka wskazówek

Na początek, zanim zajmiemy się odłączaniem akumulatora od Twojego Volkswagena Golfa 7, będziemy udzielę kilku wskazówek, jak bezpiecznie wykonać tę operację i oszczędzić Ci marnowania czasu, niektóre z nich będą bez wątpienia wydawać się Ci oczywiste, ale nigdy nie możesz być zbyt ostrożny :

  • Zanim zrobisz cokolwiek w swoim samochodzie, zawsze musisz połóż go na płaskiej powierzchni z zaciągniętym hamulcem ręcznym aby uniknąć jakiegokolwiek ruchu Volkswagena Golfa 7.
  • Bateria w Twoim samochodzie jest akumulatorem energii i może potencjalnie generować śmiertelne ładowanie dla ludzi, więc musisz pamiętać aby wyłączyć zapłon pojazdu i usunąć wszelką biżuterię lub metalowe przedmioty; możesz nosić, aby zapewnić jak najmniejsze ryzyko.
  • Oprócz tego, że bateria będzie napełniona energią, zostanie napełniona kwasem, bardzo żrącą substancją chemiczną, która może wyrządzić wiele szkód Twojej skórze. Na wszelki wypadek noś gumowe rękawiczki i okulary ochronne, aby chronić się przed zachlapaniem.
  • Nareszcie, kiedy idziesz do sekcji jak odłączyć akumulator w Twoim Volkswagen Golf 7, nie dotykaj dwóch zacisków baterii, możesz spowodować zwarcie z ciałem jako przewodnikiem.
Weiterlesen:
Świeci się kontrolka ABS w Volkswagenie Golfie 6, co robić ?

Jak odłączyć akumulator w moim Volkswagenie Golfie 7: Podejmij działanie

Zacznijmy teraz od sekcji, która niewątpliwie przenosi Cię na tę stronę, jak odłączyć akumulator w Twoim Volkswagenie Golfie 7. Tak więc, po podjęciu wszystkich opisanych powyżej środków bezpieczeństwa, w końcu będziesz mógł zaatakować usunięcie akumulator z Twojego samochodu. W tym celu będzie to dość proste. Najpierw musisz zdjąć plastikowe osłony, które chronią styki baterii. Sprawdź stan swoich terminali, jeśli są utlenione lub bardzo zabrudzone, zalecamy ich czyszczenie miękką szczotką drucianą i sodą oczyszczoną przed demontażem. Po zakończeniu czyszczenia najpierw musisz usuń ujemny zacisk akumulatora z samochodu; za pomocą nakrętki i śruby (jest to czarny przewód ze znakiem „-”), zawsze w ten sposób, jak jest połączony z karoserią samochodu, jeśli najpierw zdejmiesz biegun dodatni (czerwony przewód ze znakiem „+”) i dotknąć części podwozia, spowodowałoby to zwarcie. Teraz możesz odłącz dodatni biegun akumulatora od Twojego Volkswagen Golf 7. Po odłączeniu obu terminali możesz rozpocząć ostatni krok, odłącz akumulator od komory silnika samochodu. Aby to osiągnąć, wystarczy usunąć pręt i zacisk, zwykle trzymane przez nakrętkę lub śrubę torx, i wyjąć go z miejsca. Bądź jednak ostrożny, a akumulator waży bardzo ciężki, bądź ostrożny i stanowczy, a także pomyśl o tym wyjmij to pionowo aby zapobiec wyciekowi kwasu. To wszystko, właśnie odkryłeś metodologię odłączania akumulatora w Twoim Volkswagenie Golfie 7, jeśli zastosujesz się do wszystkich zaleceń dotyczących bezpieczeństwa, wszystko powinno pójść dobrze. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak bezpiecznie ponownie podłączyć akumulator, zapoznaj się z tym artykułem, a jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o swoim Volkswagenie Golfie 7, mamy katalog artykułów poświęconych Twojemu samochodowi.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Volkswagena Golfa 7, skonsultuj się z naszą kategorią Volkswagen Golf 7.

Weiterlesen:
Jak wyłączyć Start Stop w Volkswagen Golf 3?
голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector