Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak otworzyć bagażnik BMW serii 7 od środka ?

Bez względu na to, czy jeździsz na śmieci, pomagasz komuś w przeprowadzce, czy wyjeżdżasz na weekend, dodatkowa pojemność bagażnika Twojego BMW serii 7 jest niezbędna. Z drugiej strony, od czasu do czasu może się zdarzyć, że bagażnik utknie, czy to z powodu problemów z zasilaniem, czy problemu z zamkiem, bez wątpienia będziesz miał problemy w obliczu tego problemu. Dlatego postanowiliśmy napisać ten artykuł, aby pomóc Ci się dowiedzieć jak otworzyć bagażnik BMW serii 7 od środka? Powinno to zapewnić krótkotrwałe leczenie dostępu do bagażnika, podczas gdy rozważasz całkowitą naprawę. Aby to osiągnąć, najpierw przyjrzymy się, dlaczego bagażnik Twojego samochodu jest zablokowany, a dodatkowo, jak otworzyć bagażnik Twojego BMW serii 7 od środka.

Dlaczego bagażnik Twojego BMW serii 7 jest zablokowany?

Zobaczymy teraz pojedynczo komplikacje, które mogą sprawić, że zechcesz otworzyć sejf swojego BMW serii 7 od środka.

Zablokuj przewody połączeniowe, które blokują bagażnik BMW serii 7

Pierwsze uzasadnienie dla zamkniętego bagażnika w Twoim samochodzie. Jest prawdopodobne, że przewody lub wiązka przewodów zamka bagażnika zostały przecięte siłą lub w wyniku wstrząsów. Ten problem powoduje, że zewnętrzny uchwyt zwalniający bagażnik nie reaguje, a także może powodować komplikacje z tylnymi światłami, które mogą być połączone z tą samą wiązką przewodów. Jeśli masz te dwie komplikacje i Twoje żarówki nie są przepalone (zajrzyj do naszego artykułu o wymianie żarówek tylnych świateł w BMW serii 7, jeśli nie wiesz, jak sprawdzić ich stan, jest duża szansa że klapa bagażnika Twojego BMW serii 7 jest zablokowana z powodu awarii elektrycznej.

Zepsuty zamek bagażnika w BMW serii 7

Drugi problem, który może spowodować, że będziesz szukać jak otworzyć bagażnik BMW serii 7 od środka, jest to, że to zamek bagażnika Twojego BMW serii 7 jest początkiem Twoich kłopotów. Z biegiem czasu może zostać zablokowany lub wewnętrzne mechanizmy mogą ulec uszkodzeniu. W tym przypadku działanie zewnętrznej klamki bagażnika nie pobudza już mechanizmu. Nadal możesz słyszeć dźwięk aktywacji, ale mechanizm się nie obraca.

Weiterlesen:
Jak czyścić reflektory w BMW serii 7?

Coś się zacięło w zamku

Na koniec ostatnia sytuacja, chociaż pochodzenie kłopotów jest już zwykle znane. Możliwe, że masz coś (torbę, np. kurtkę, liście…) utknęło w zamku bagażnika i to ciało obce trzyma go w pozycji zamkniętej.

Jak otworzyć bagażnik BMW Seria 7 od środka?

Po przeanalizowaniu różnych czynników, dlaczego możesz: chcesz otworzyć bagażnik Twojego BMW serii 7 od wewnątrz, nauczymy Cię, jak to zrobić w praktyce.

Możesz nie zostać o tym poinformowany, ale w bagażniku znajduje się wewnętrzny uchwyt, który zapewnia niezbędne bezpieczeństwo. Ten uchwyt jest ukryty i wiele osób nawet nie zdaje sobie sprawy z jego istnienia. Z drugiej strony jest to uchwyt, który pozwoli Ci otworzyć bagażnik Twojego BMW serii 7 z kabiny pasażerskiej. Aby zidentyfikować ten „uchwyt”, musisz usiąść na tylnym siedzeniu (nie wahaj się złożyć go, aby uzyskać więcej miejsca), a przy zamku bagażnika BMW serii 7 (pośrodku tylnej klapy) będę musiała zdejmij plastikową osłonę, aby zobaczyć cały zamek. Po przeprowadzeniu tego należy: znajdź rodzaj dźwigni, która po uruchomieniu pozwoli Ci otworzyć tylną klapę Twojego BMW serii 7 od wewnątrz. Uważaj jednak, w wielu modelach, jeśli ta dźwignia pozostanie w pozycji otwartej, nie będziesz w stanie zablokować bagażnika podczas zamykania samochodu za pomocą centralnego zamka. Więc pamiętaj, aby umieścić go z powrotem na swoim miejscu po zamknięciu bagażnika.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące BMW serii 7, skonsultuj się z naszą kategorią BMW serii 7.

Ссылка на основную публикацию