Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak otworzyć bagażnik Infiniti QX70 od środka ?

Niezależnie od tego, czy biegasz po śmieci, pomagasz komuś w przeprowadzce, czy wyjeżdżasz na weekend, dodatkowa objętość, jaką zapewnia bagażnik Twojego Infiniti QX70, jest ważna. Jednak w niektórych przypadkach może się zdarzyć, że bagażnik utknie, jeśli jest to spowodowane awarią zasilania lub problemem z zamkiem, bez wątpienia będziesz miał kłopoty, gdy napotkasz ten problem. Dlatego postanowiliśmy skomponować tę wskazówkę, aby pomóc Ci zrozumieć jak otworzyć bagażnik Infiniti QX70 od środka? Powinno to zapewnić krótkotrwały dostęp do bagażnika, podczas gdy rozważasz całkowitą naprawę. Aby to zrobić, najpierw zobaczymy, dlaczego bagażnik Twojego samochodu jest zablokowany, a ponadto, jak otworzyć bagażnik Twojego Infiniti QX70 z wnętrza.

Dlaczego bagażnik Twojego Infiniti QX70 jest zablokowany?

Zobaczymy teraz jeden po drugim problemy, które mogą sprawić, że zechcesz otworzyć sejf swojego Infiniti QX70 od środka.

Zablokuj przewody połączeniowe odcięte, które blokują bagażnik Infiniti QX70

Pierwszy motyw dla zamkniętego bagażnika w Twoim samochodzie. Możliwe, że przewody lub wiązka przewodów zamka bagażnika zostały przecięte siłą lub z powodu wstrząsów. Ten problem powoduje, że zewnętrzny uchwyt zwalniający bagażnik nie reaguje i może również generować problemy z tylnymi światłami, które mogą być połączone z tą samą wiązką przewodów. Jeśli masz te dwa problemy i Twoje żarówki nie są przepalone (przejrzyj nasze wytyczne dotyczące wymiany żarówek tylnych świateł w Infiniti QX70, jeśli nie wiesz, jak sprawdzić ich stan, jest duża szansa, że ​​klapa bagażnika Twój Infiniti QX70 jest zablokowany w wyniku problemu elektrycznego.

Zepsuta blokada bagażnika w Infiniti QX70

Drugi problem, który może spowodować, że będziesz próbował znaleźć jak otworzyć bagażnik Twojego Infiniti QX70 od środka, jest to, że to zamek bagażnika twojego Infiniti QX70 jest źródłem twojego problemu. Z biegiem czasu może zostać zablokowany lub wewnętrzne mechanizmy mogą ulec uszkodzeniu. W tym przypadku działanie zewnętrznej klamki bagażnika nie pobudza już systemu. Nadal możesz słyszeć dźwięk aktywacji, ale mechanizm się nie obraca.

Weiterlesen:
Jak zmienić lusterko boczne w moim Infiniti QX70?

Coś się zacięło w zamku

Podsumowując, ostatnia możliwość, chociaż pochodzenie problemu jest w większości przypadków już ustalone. Możliwe, że masz coś (torbę, np. kurtkę, liście…) utknęło w zamku bagażnika i to ciało obce trzyma go w pozycji zamkniętej.

Jak otworzyć bagażnik Infiniti QX70 od środka?

Po zbadaniu różnych przyczyn, dlaczego możesz: chcesz otworzyć bagażnik swojego Infiniti QX70 od wewnątrz, pokażemy Ci jak to zrobić w praktyce.

Być może nie zostaniesz o tym poinformowany, ale na bagażniku znajduje się wewnętrzny uchwyt, który zapewnia bezpieczeństwo. Ten uchwyt jest ukryty i większość z nas nawet nie zdaje sobie sprawy z jego istnienia. Jednak to uchwyt pozwoli Ci otworzyć bagażnik Twojego Infiniti QX70 z kabiny pasażerskiej. Aby odkryć ten „uchwyt”, musisz usiąść na tylnym siedzeniu (nie wahaj się złożyć go, aby uzyskać więcej miejsca), a przy zamku bagażnika Twojego Infiniti QX70 (środek tylnej klapy) będę musiała zdejmij plastikową osłonę, aby zobaczyć cały zamek. Po osiągnięciu tego należy: zidentyfikować rodzaj dźwigni, która po uruchomieniu pozwoli otworzyć tylną klapę Twojego Infiniti QX70 od wewnątrz. Uważaj jednak, w wielu modelach, jeśli ta dźwignia pozostanie w pozycji otwartej, nie będziesz w stanie zablokować bagażnika podczas zamykania samochodu za pomocą centralnego zamka. Więc pamiętaj, aby umieścić go z powrotem na swoim miejscu po zamknięciu bagażnika.

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące Infiniti QX70, nie wahaj się zajrzeć do naszej kategorii Infiniti QX70.

Ссылка на основную публикацию