Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak otworzyć BMW X4 z rozładowaną baterią ?

Niemniej jednak zazwyczaj staramy się być uważni, często zapominamy wyłączyć światła mijania, migające światło lub zostawić włączone radio. Niestety, jeśli tak jest, rano może się okazać, że Twoje BMW X4 wyczerpie się, a centralny zamek przestanie działać. Zwykle powinieneś mieć możliwość łatwego otwarcia go za pomocą klucza, ale nie zawsze tak jest. Dzisiaj zamierzamy się sprawdzić jak otworzyć BMW X4 z rozładowaną baterią? Aby to osiągnąć, najpierw dowiemy się, jak otworzyć bagażnik samochodu z rozładowanym akumulatorem, następnie jak otworzyć maskę, a na koniec, jak otworzyć BMW X4 z rozładowanym akumulatorem.

Jak otworzyć bagażnik BMW X4 z rozładowanym akumulatorem?

Zacznijmy więc nasz artykuł od otwarcie bagażnika BMW X4 z rozładowanym akumulatorem . W rzeczywistości, jeśli nie masz więcej baterii, niestety nie będziesz mieć możliwości korzystania z centralnego zamka swojego samochodu, w niektórych seriach klucz nie wystarczy również do ręcznego otwarcia drzwi. W takim przypadku jedną z słusznych możliwości uzyskania dostępu do wnętrza Twojego BMW X4, otwarcia maski i wymiany lub naładowania akumulatora będzie przejście przez bagażnik. Aby to osiągnąć, będziesz musiał sprawdzić, czy Twoje BMW X4 jest fabrycznie wyposażone w „ukrytą” blokadę bagażnika, niektóre wykończenia, a niektóre lata nie są w nią wyposażone. Postaw się przed bagażnikiem i sprawdź okolice klamki bagażnika, powinieneś odkryć małą klapkę, za którą kryje się mechaniczny zamek, w który będziesz mógł włożyć i przekręcić klucz. Gdy to zrobisz, będziesz mógł otworzyć bagażnik swojego BMW X4 z rozładowanym akumulatorem i uzyskać dostęp do wnętrza pojazdu i otworzyć maskę . Jeśli nie możesz złożyć tylnego siedzenia swojego BMW X4, nie zastanawiaj się dwa razy, aby zasięgnąć porady w naszym przewodniku, który opisze, jak to zrobić.

Weiterlesen:
Jak zresetować licznik kilometrów w BMW X4

Jak otworzyć maskę BMW X4 z rozładowanym akumulatorem?

Druga okazja do otwórz maskę BMW X4 z rozładowanym akumulatorem . Ponieważ nie masz dostępu do przedziału pasażerskiego swojego samochodu, masz tylko jedno rozwiązanie, aby otworzyć maskę swojego BMW X4, będziesz musiał, podnieść pojazd, ewentualnie zdjąć przedni zderzak samochodu i zlokalizować linki zamka maski. Po zlokalizowaniu będziesz mógł je aktywować, aby odblokować maskę swojego BMW X4 i mieć dostęp do baterii.

Jak otworzyć drzwi BMW X4 z rozładowaną baterią?

Teraz naprawdę się skupimy otwieranie drzwi Twojego BMW X4, które nie ma już baterii . Oto 3 najbardziej klasyczne metody, które pozwolą Ci zaoszczędzić od konieczności wzywania pomocy drogowej i zaoszczędzić pieniądze.

Otwórz drzwi swojego BMW X4 kluczykiem

.

Pierwsze rozwiązanie może wydawać się oczywiste, ale aby otworzyć swoje BMW X4, które nie ma już prądu, klucz będzie twoim najlepszym sprzymierzeńcem. Najczęściej będziesz miał co najmniej zamek mechaniczny na drzwiach kierowcy swojego samochodu, w niektórych wersjach będziesz miał drugi po stronie pasażera. Z pewnością już zlokalizowałeś i próbowałeś otworzyć swoje BMW X4 przez te zamki, ale pamiętaj, że niektóre zamki działają trochę inaczej. Aby otworzyć drzwi swojego BMW X4, które nie ma już baterii, będziesz musiał przekręcić kluczyk w zamku i jednocześnie spróbować pociągnąć za klamkę . Powtórz tę operację, jeśli nie działa na pierwszych drzwiach na drugich, jeśli nadal nie działa, przejdź do następnego kroku tego artykułu.

Weiterlesen:
Lampka świecy żarowej, która zapala się podczas jazdy moim BMW X4

Spróbuj naładować akumulator swojego BMW X4

To rozwiązanie nie jest możliwe we wszystkich BMW X4, w rzeczywistości, aby móc zrealizować tę technikę, musisz również, mieć dostęp do bagażnika Twojego BMW X4 i mieć w nim wtyczkę do gniazda zapalniczki or masz możliwość założenia świeczek w swoim BMW X4 i dostępu do przewodów elektrycznych przez stopkę silnika. .

Bez względu na to, które rozwiązanie wybierzesz, będziesz musiał rozebrać lub odłączyć kable i podłączyć ładowarkę lub szczypce, aby przenieść energię z innego pojazdu.

Rozbij okno swojego BMW X4

Wreszcie, ale nie najpraktyczniejsze lub najtańsze rozwiązanie, możesz wybić okno, aby otworzyć swoje BMW X4 z rozładowanym akumulatorem. Oczywiście to rozwiązanie zmusi Cię do płacenia franczyza za stłuczenie szkła or kup sobie okno i zamontuj je , ale ma tę zaletę, że jest wydajny. Niemniej jednak przed podjęciem działań weź pod uwagę swoje ubezpieczenie, przejrzyj umowę i uważnie wybierz szybę, którą chcesz stłuc, ponieważ często najmniejsze okna są droższe i trudniejsze w montażu niż te największe.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące BMW X4, skonsultuj się z naszą kategorią BMW X4.

Ссылка на основную публикацию