Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak otworzyć Chevroleta Suburban z rozładowaną baterią?

Niemniej jednak zazwyczaj staramy się być uważni, czasami zapominamy wyłączyć światła mijania, migające światło lub pozostawić włączone radio. Niestety, jeśli tak jest w Twoim przypadku, możesz znaleźć się rano, gdy Twój Chevrolet Suburban wyczerpie się, a centralny zamek przestanie działać. Zwykle powinno być możliwe otwarcie go za pomocą klucza, ale nie zawsze tak jest. W tym artykule przyjrzymy się jak otworzyć Chevroleta Suburban z rozładowaną baterią? Aby to osiągnąć, najpierw zobaczymy, jak otworzyć bagażnik samochodu z rozładowanym akumulatorem, następnie jak otworzyć maskę i wreszcie, jak otworzyć Chevroleta Suburban z rozładowanym akumulatorem.

Jak otworzyć bagażnik Chevroleta Suburban z rozładowaną baterią?

Zacznijmy więc naszą treść od otwarcie bagażnika Chevroleta Suburban z rozładowaną baterią . W rzeczywistości, jeśli nie masz więcej baterii, niestety nie będziesz mógł użyć centralnego zamka swojego pojazdu mechanicznego, w niektórych seriach klucz nie wystarczy również do ręcznego otwarcia drzwi. W takim przypadku jedyną alternatywą, aby uzyskać dostęp do wnętrza Twojego Chevroleta Suburban, otworzyć maskę i wymienić lub naładować akumulator, będzie przejście przez bagażnik. Aby to osiągnąć, będziesz musiał sprawdzić, czy Twój Chevrolet Suburban ma fabrycznie załadowany „ukryty” zamek bagażnika, niektóre wykończenia i niektóre lata nie są z nim zaprojektowane. Ustaw się przed bagażnikiem i rozejrzyj się po klamce bagażnika, powinieneś zlokalizować małą zapadnię, za którą kryje się zamek mechaniczny, w który będziesz mógł włożyć i przekręcić klucz. Po wykonaniu tej czynności będziesz mógł otworzyć bagażnik swojego Chevroleta Suburban z rozładowaną baterią i uzyskać dostęp do wnętrza pojazdu oraz otworzyć maskę . Jeśli nie możesz złożyć tylnego siedzenia swojego Chevroleta Suburban, nie wahaj się zasięgnąć porady w naszym przewodniku, który pokaże Ci, jak to zrobić.

Weiterlesen:
Jakie paliwo do Chevroleta Suburban ?

Jak otworzyć maskę Chevroleta Suburban z rozładowanym akumulatorem?

Druga możliwość otwórz maskę Chevroleta Suburban z rozładowaną baterią . Ponieważ nie możesz uzyskać dostępu do przedziału pasażerskiego swojego pojazdu silnikowego, będziesz miał tylko jeden środek zaradczy, aby otworzyć maskę swojego Chevroleta Suburban, będziesz musiał, podnieść pojazd, ewentualnie zdjąć przedni zderzak samochodu i ułożyć linki zamka maski. Po założeniu będziesz mógł je aktywować, aby odblokować maskę swojego Chevroleta Suburban i mieć dostęp do baterii.

Jak otworzyć drzwi Chevroleta Suburban z rozładowaną baterią?

Teraz naprawdę się skupimy otwieranie drzwi Twojego Chevroleta Suburban, który nie ma już baterii . Oto 3 najbardziej klasyczne sposoby, dzięki którym nie będziesz musiał wzywać serwisu awarii i zaoszczędzisz pieniądze.

Otwórz drzwi swojego Chevroleta Suburban za pomocą kluczyka

.

Pierwsze rozwiązanie może wydawać się oczywiste, ale aby otworzyć Chevroleta Suburban, który nie ma więcej prądu, klucz będzie twoim najlepszym sprzymierzeńcem. Najczęściej będziesz miał co najmniej zamek mechaniczny na drzwiach kierowcy pojazdu mechanicznego, w niektórych modelach będziesz mieć drugi po stronie pasażera. Prawdopodobnie już oparłeś i próbowałeś otworzyć swojego Chevroleta Suburban za pomocą tych zamków, ale pamiętaj, że niektóre zamki działają nieco inaczej. Aby otworzyć drzwi swojego Chevroleta Suburban, który nie ma już baterii, będziesz musiał przekręcić kluczyk w zamku i jednocześnie spróbować pociągnąć za klamkę . Powtórz tę operację, jeśli nie działa na pierwszych drzwiach na drugich, jeśli nadal nie działa, przejdź do następnego kroku tej treści.

Weiterlesen:
Korek wlewu paliwa naklejony na moim Chevrolecie Suburban, co robić ?

Spróbuj naładować akumulator swojego Chevroleta Suburban

Ten środek zaradczy nie jest możliwy we wszystkich Chevroletach Suburban, w rzeczywistości, aby móc zrealizować tę technikę, musisz również, mieć dostęp do bagażnika swojego Chevroleta Suburban i mieć w nim wtyczkę do gniazda zapalniczki or być w stanie założyć świece swojego Chevroleta Suburban i uzyskać dostęp do przewodów elektrycznych przez stopkę silnika. .

Bez względu na to, który środek zaradczy wybierzesz, będziesz musiał rozebrać lub odłączyć kable i podłączyć ładowarkę lub szczypce, aby przenieść energię z innego pojazdu.

Rozbij okno swojego Chevroleta Suburban

Na koniec, ale nie najprzydatniejsze lub najtańsze rozwiązanie, możesz wybić okno, aby otworzyć swojego Chevroleta Suburban z rozładowaną baterią. Oczywiście ten środek zaradczy zmusi Cię do zapłaty franczyza za stłuczenie szkła or kup sobie okno i zamontuj je , ale ma tę zaletę, że jest wydajny. Jednak zanim podejmiesz działania, pomyśl o swoim ubezpieczeniu, przejrzyj umowę i starannie wybierz szkło, które chcesz stłuc, ponieważ często najmniejsze okna są droższe i trudniejsze w montażu niż te największe.

Więcej wskazówek dotyczących Chevroleta Suburban znajdziesz w kategorii Chevrolet Suburban.

Ссылка на основную публикацию