Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak otworzyć Dodge Journey z rozładowaną baterią?

Chociaż generalnie staramy się być uważni, czasami zapominamy wyłączyć światła mijania, migające światło lub pozostawić włączone radio. Niestety, jeśli tak jest w Twoim przypadku, możesz znaleźć się rano, gdy Twój Dodge Journey wyczerpie się, a centralny zamek przestanie działać. Zwykle powinieneś mieć możliwość łatwego otwarcia go za pomocą klucza, ale nie zawsze tak jest. Dzisiaj przyjrzymy się jak otworzyć Dodge Journey z rozładowaną baterią? Aby to osiągnąć, najpierw zobaczymy, jak otworzyć bagażnik z rozładowanym akumulatorem, następnie maskę i wreszcie, jak otworzyć Dodge Journey z rozładowanym akumulatorem.

Jak otworzyć bagażnik Dodge Journey z rozładowanym akumulatorem?

Zacznijmy więc naszą stronę z treścią od otwarcie bagażnika Dodge Journey z rozładowaną baterią . W rzeczywistości, jeśli nie masz więcej baterii, niestety nie będziesz mieć możliwości korzystania z centralnego zamka swojego samochodu, w niektórych seriach klucz nie wystarczy również do ręcznego otwarcia drzwi. W takim przypadku jedynym sposobem uzyskania dostępu do wnętrza Twojego Dodge Journey, otwarcia maski i wymiany lub naładowania akumulatora będzie przejście przez bagażnik. Aby to zrobić, będziesz musiał sprawdzić, czy Twój Dodge Journey jest fabrycznie wyposażony w „ukrytą” blokadę bagażnika, niektóre wykończenia, a niektóre lata nie są w nią wyposażone. Postaw się przed bagażnikiem i sprawdź okolice klamki bagażnika, powinieneś odkryć małą klapkę, za którą kryje się mechaniczny zamek, w który będziesz mógł włożyć i przekręcić klucz. Po wykonaniu tej czynności będziesz mógł otworzyć bagażnik swojego Dodge Journey z rozładowanym akumulatorem i uzyskać dostęp do wnętrza samochodu i otworzyć maskę . Jeśli nie możesz złożyć tylnego siedzenia swojego Dodge Journey, nie wahaj się zasięgnąć porady w naszym przewodniku, który opisze, jak to zrobić.

Weiterlesen:
Kiedy wymienić pasek rozrządu w Dodge Journey?

Jak otworzyć maskę Dodge Journey z rozładowanym akumulatorem?

Druga możliwość otwórz maskę Dodge Journey z rozładowaną baterią . Ponieważ nie możesz uzyskać dostępu do przedziału pasażerskiego swojego samochodu, będziesz mieć tylko jedno rozwiązanie, aby otworzyć maskę swojego Dodge Journey, będziesz musiał, podnieść samochód, ewentualnie zdjąć przedni zderzak samochodu i zidentyfikować linki zamka maski. Po znalezieniu będziesz mógł je aktywować, aby odblokować maskę swojego Dodge Journey i mieć dostęp do baterii.

Jak otworzyć drzwi Dodge Journey z rozładowaną baterią?

Teraz naprawdę się skoncentrujemy otwieranie drzwi Twojego Dodge Journey, który nie ma już baterii . Oto 3 najbardziej tradycyjne rozwiązania, które pozwolą Ci zaoszczędzić od konieczności wzywania serwisu awarii i zaoszczędzić pieniądze.

Otwórz drzwi swojego Dodge Journey za pomocą klucza

.

Pierwsze rozwiązanie może wydawać się oczywiste, ale aby otworzyć Dodge Journey, który nie ma więcej prądu, klucz będzie twoim najlepszym sprzymierzeńcem. Najczęściej będziesz miał co najmniej zamek mechaniczny na drzwiach kierowcy swojego samochodu, w niektórych stylach będziesz miał drugi po stronie pasażera. Prawie na pewno już znalazłeś i próbowałeś otworzyć swój Dodge Journey przez te blokady, ale pamiętaj, że niektóre blokady działają nieco inaczej. Aby otworzyć drzwi swojego Dodge Journey, który nie ma już baterii, będziesz musiał przekręcić kluczyk w zamku i jednocześnie spróbować pociągnąć za klamkę . Powtórz tę procedurę, jeśli nie działa na pierwszych drzwiach na drugich, jeśli nadal nie działa, przejdź do następnego kroku tej strony treści.

Weiterlesen:
Jak wymienić olej w skrzyni biegów w Dodge Journey ?

Spróbuj naładować baterię swojego Dodge Journey

Ten środek zaradczy nie jest możliwy we wszystkich Dodge Journey, w rzeczywistości, aby móc zrealizować to podejście, musisz albo, mieć dostęp do bagażnika Twojego Dodge Journey i mieć w nim wtyczkę do zapalniczki or masz możliwość założenia świeczek w swoim Dodge Journey i uzyskania dostępu do przewodów elektrycznych przez stopkę silnika. .

Bez względu na to, które rozwiązanie wybierzesz, będziesz musiał rozebrać lub odłączyć kable i podłączyć ładowarkę lub szczypce, aby przenieść energię z innego samochodu.

Rozbij okno swojego Dodge Journey

Wreszcie, ale nie najbardziej przydatne lub najtańsze rozwiązanie, możesz wybić okno, aby otworzyć Dodge Journey z rozładowaną baterią. Oczywiście to rozwiązanie zmusi Cię do płacenia franczyza za stłuczenie szkła or kup sobie okno i zamontuj je , ale ma tę zaletę, że jest wydajny. Niemniej jednak przed rozpoczęciem pracy zastanów się nad swoim ubezpieczeniem, przejrzyj umowę i starannie wybierz szkło, które chcesz rozbić, ponieważ często najmniejsze okna są droższe i bardziej skomplikowane w montażu niż te największe.

Aby odkryć więcej wskazówek na temat Dodge Journey, zajrzyj do kategorii Dodge Journey.

Ссылка на основную публикацию