Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak otworzyć GMC Sierra z rozładowaną baterią?

Niemniej jednak zazwyczaj staramy się być uważni, często zapominamy wyłączyć światła mijania, migające światło lub zostawić włączone radio. Niestety, jeśli jest to Twoja okoliczność, rano możesz skończyć z wyczerpaniem baterii GMC Sierra, a centralny zamek przestanie działać. Zwykle powinieneś być w stanie otworzyć go całkiem łatwo za pomocą klucza, ale nie zawsze tak jest. Dzisiaj przyjrzymy się jak otworzyć GMC Sierra z rozładowaną baterią? Aby to zrobić, najpierw odkryjemy, jak otworzyć bagażnik pojazdu silnikowego z rozładowanym akumulatorem, następnie jak otworzyć maskę i wreszcie, jak otworzyć GMC Sierra z rozładowanym akumulatorem.

Jak otworzyć bagażnik GMC Sierra z rozładowaną baterią?

Zacznijmy więc nasz artykuł od otwarcie bagażnika GMC Sierra z rozładowaną baterią . Prawdę mówiąc, jeśli nie masz więcej baterii, niestety nie będziesz mógł użyć centralnego zamka swojego pojazdu mechanicznego, w niektórych seriach klucz nie wystarczy również do ręcznego otwarcia drzwi. W takim przypadku jednym z najlepszych rozwiązań, aby uzyskać dostęp do wnętrza GMC Sierra, otworzyć maskę i wymienić lub naładować baterię, będzie przejście przez bagażnik. Aby to zrobić, będziesz musiał sprawdzić, czy Twój GMC Sierra jest wyposażony w „ukryty” zamek bagażnika, niektóre wykończenia i niektóre lata nie są z nim zbudowane. Ustaw się przed bagażnikiem i sprawdź okolice klamki bagażnika, powinieneś zlokalizować małą klapkę, za którą kryje się zamek mechaniczny, w który będziesz mógł włożyć i przekręcić klucz. Gdy to zrobisz, będziesz mógł otworzyć bagażnik swojego GMC Sierra z rozładowaną baterią i uzyskać dostęp do wnętrza pojazdu i otworzyć maskę . Jeśli nie możesz złożyć tylnego siedzenia swojego GMC Sierra, nie zastanawiaj się dwa razy, aby zapoznać się z naszym artykułem, który opisuje, jak to osiągnąć.

Weiterlesen:
Lampka kontrolna pasa bezpieczeństwa świeci w moim GMC Sierra

Jak otworzyć maskę GMC Sierra z rozładowaną baterią?

Druga możliwość otwórz kaptur GMC Sierra z rozładowaną baterią . Ponieważ nie możesz uzyskać dostępu do przedziału pasażerskiego swojego pojazdu silnikowego, będziesz mieć tylko jeden środek zaradczy, aby otworzyć maskę swojego GMC Sierra, będziesz musiał, podnieść pojazd, ewentualnie zdjąć przedni zderzak samochodu i zidentyfikować linki zamka maski. Po zlokalizowaniu będziesz mógł je aktywować, aby odblokować maskę swojego GMC Sierra i mieć dostęp do baterii.

Jak otworzyć drzwi GMC Sierra z rozładowaną baterią?

Teraz naprawdę się skupimy otwierając drzwi swojego GMC Sierra, który nie ma już baterii; . Oto 3 najbardziej tradycyjne sposoby, dzięki którym nie będziesz musiał wzywać serwisu awarii i zaoszczędzisz pieniądze.

Otwórz drzwi swojego GMC Sierra za pomocą klucza

.

Pierwsze rozwiązanie może wydawać się oczywiste, ale aby otworzyć GMC Sierra, który nie ma więcej prądu, klucz będzie twoim najlepszym sprzymierzeńcem. W większości przypadków będziesz miał co najmniej zamek mechaniczny na drzwiach kierowcy pojazdu silnikowego, w niektórych wersjach będziesz mieć drugi po stronie pasażera. Z pewnością już zlokalizowałeś i próbowałeś otworzyć GMC Sierra za pomocą tych blokad, ale pamiętaj, że niektóre blokady działają nieco inaczej. Aby otworzyć drzwi swojego GMC Sierra, który nie ma już baterii, będziesz musiał przekręcić kluczyk w zamku i jednocześnie spróbować pociągnąć za klamkę . Powtórz tę procedurę, jeśli nie działa na pierwszych drzwiach na drugich, jeśli nadal nie działa, przejdź do następnego kroku tego artykułu.

Weiterlesen:
Jakie paliwo do GMC Sierra ?

Spróbuj naładować baterię swojego GMC Sierra

Ten środek zaradczy nie jest możliwy we wszystkich GMC Sierra, w rzeczywistości, aby móc zrealizować tę strategię, musisz również, mieć dostęp do bagażnika GMC Sierra i mieć w nim wtyczkę do zapalniczki; or być w stanie założyć świece GMC Sierra i uzyskać dostęp do kabli elektrycznych przez stopkę silnika. .

Bez względu na to, jaki środek zaradczy wybierzesz, będziesz musiał rozebrać lub odłączyć kable i podłączyć ładowarkę lub szczypce, aby przenieść energię z innego pojazdu.

Rozbij okno swojego GMC Sierra

Wreszcie, ale nie najprostszym lub najtańszym środkiem zaradczym, możesz wybić okno, aby otworzyć GMC Sierra z rozładowaną baterią. Nic dziwnego, że ten środek zaradczy zmusi Cię do zapłaty franczyza za stłuczenie szkła or kup sobie okno i zamontuj je , ale ma tę zaletę, że jest wydajny. Niemniej jednak, zanim zaczniesz działać, pomyśl o swoim ubezpieczeniu, przejrzyj umowę i starannie wybierz szkło, które chcesz stłuc, ponieważ często najmniejsze okna są droższe i bardziej skomplikowane w montażu niż te największe.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące GMC Sierra, nie wahaj się skonsultować z naszą kategorią GMC Sierra.

Ссылка на основную публикацию