Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak otworzyć Nissana Juke z rozładowanym akumulatorem?

Niemniej jednak zazwyczaj staramy się być uważni, często zapominamy wyłączyć światła mijania, migające światło lub zostawić włączone radio. Niestety, jeśli taka jest Twoja sytuacja, rano możesz skończyć z rozładowaniem się akumulatora w Nissan Juke i niedziałającym centralnym zamkiem. W każdym innym przypadku powinieneś być w stanie otworzyć go całkiem łatwo za pomocą klucza, ale nie zawsze tak jest. Dzisiaj przyjrzymy się jak otworzyć Nissana Juke z rozładowanym akumulatorem? Aby to zrobić, najpierw odkryjemy, jak otworzyć bagażnik samochodu z rozładowanym akumulatorem, następnie jak otworzyć maskę i wreszcie, jak otworzyć Nissana Juke z rozładowanym akumulatorem.

Jak otworzyć bagażnik Nissana Juke z rozładowanym akumulatorem?

Zacznijmy więc naszą stronę z treścią od otwarcie bagażnika Nissana Juke z rozładowanym akumulatorem . W rzeczywistości, jeśli nie masz więcej baterii, niestety nie będziesz mógł użyć centralnego zamka swojego samochodu, w niektórych seriach klucz nie wystarczy również do ręcznego otwarcia drzwi. W takim przypadku jedyną alternatywą, aby uzyskać dostęp do wnętrza Nissana Juke, otworzyć maskę i wymienić lub naładować akumulator, będzie przejście przez bagażnik. Aby to osiągnąć, będziesz musiał sprawdzić, czy Twój Nissan Juke jest wyposażony w „ukryty” zamek bagażnika, niektóre wykończenia, a niektóre lata nie są z nim produkowane. Ustaw się przed bagażnikiem i sprawdź okolice klamki bagażnika, powinieneś odkryć małą zapadnię, za którą kryje się mechaniczny zamek, w który będziesz mógł włożyć i przekręcić klucz. Po wykonaniu tej czynności będziesz mógł otworzyć bagażnik Nissana Juke z rozładowanym akumulatorem i uzyskać dostęp do wnętrza pojazdu oraz otworzyć maskę . Jeśli nie możesz złożyć tylnego siedzenia swojego Nissana Juke, zapoznaj się z naszym przewodnikiem, który pokaże Ci, jak to zrobić.

Weiterlesen:
Jak ręcznie zablokować Nissana Juke ?

Jak otworzyć maskę Nissana Juke z rozładowanym akumulatorem?

Druga możliwość otwórz maskę Nissana Juke z rozładowanym akumulatorem . Ponieważ nie masz dostępu do przedziału pasażerskiego swojego samochodu, masz tylko jedno rozwiązanie, aby otworzyć maskę Nissana Juke, będziesz musiał, podnieść pojazd, ewentualnie zdjąć przedni zderzak samochodu i zidentyfikować linki zamka maski. Po dotarciu na miejsce będziesz mógł je aktywować, aby odblokować maskę swojego Nissana Juke i mieć dostęp do baterii.

Jak otworzyć drzwi Nissana Juke z rozładowanym akumulatorem?

Teraz naprawdę się skupimy otwieranie drzwi Nissana Juke, który nie ma już akumulatora . Oto 3 najbardziej tradycyjne rozwiązania, które pozwolą Ci zaoszczędzić od konieczności wzywania serwisu awarii i zaoszczędzić pieniądze.

Otwórz drzwi swojego Nissana Juke kluczykiem

.

Pierwsze rozwiązanie może wydawać się oczywiste, ale aby otworzyć Nissana Juke, który nie ma więcej prądu, klucz będzie Twoim najlepszym sprzymierzeńcem. W większości przypadków będziesz miał co najmniej zamek mechaniczny na drzwiach kierowcy samochodu, w niektórych modelach będziesz mieć drugi po stronie pasażera. Z pewnością już oparłeś i próbowałeś otworzyć swojego Nissana Juke przez te blokady, ale pamiętaj, że niektóre blokady działają nieco inaczej. Aby otworzyć drzwi Nissana Juke, który nie ma już akumulatora, będziesz musiał przekręcić kluczyk w zamku i jednocześnie spróbować pociągnąć za klamkę . Powtórz ten proces, jeśli nie działa na pierwszych drzwiach na drugich, jeśli nadal nie działa, przejdź do następnego kroku tej strony treści.

Weiterlesen:
Jak ustawić światła mijania w Nissan Juke?

Spróbuj naładować akumulator swojego Nissana Juke

To rozwiązanie nie jest możliwe we wszystkich Nissanach Juke, w rzeczywistości, aby móc zrealizować tę technikę, musisz również: mieć dostęp do bagażnika Nissana Juke i mieć w nim wtyczkę do gniazda zapalniczki or być w stanie zapalić świece swojego Nissana Juke i uzyskać dostęp do przewodów elektrycznych przez stopkę silnika. .

Bez względu na to, które rozwiązanie wybierzesz, będziesz musiał rozebrać lub odłączyć kable i podłączyć ładowarkę lub szczypce, aby przenieść energię z innego pojazdu.

Rozbij okno swojego Nissana Juke

Wreszcie, ale nie najprostsze lub najtańsze rozwiązanie, możesz wybić okno, aby otworzyć Nissana Juke z rozładowanym akumulatorem. Oczywiście takie rozwiązanie zmusi Cię do płacenia franczyza za stłuczenie szkła or kup sobie okno i zamontuj je , ale ma tę zaletę, że jest wydajny. Niemniej jednak, zanim zaczniesz działać, weź pod uwagę swoje ubezpieczenie, przejrzyj umowę i starannie wybierz szkło, które chcesz stłuc, ponieważ z reguły najmniejsze okna są droższe i trudniejsze w montażu niż te największe.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Nissana Juke, zapoznaj się z naszą kategorią Nissan Juke.

Ссылка на основную публикацию