Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak otworzyć Opel Astra z rozładowanym akumulatorem ?

Chociaż generalnie staramy się być uważni, czasami zapominamy wyłączyć światła mijania, migające światło lub zostawić włączone radio. Niestety, jeśli taka jest Twoja sytuacja, rano możesz skończyć z wyczerpaniem się akumulatora w Oplu Astrze, a centralny zamek przestanie działać. Zwykle powinieneś mieć możliwość łatwego otwarcia go za pomocą klucza, ale nie zawsze tak jest. Dzisiaj przyjrzymy się jak otworzyć Opel Astra z rozładowanym akumulatorem? Aby to osiągnąć, najpierw odkryjemy, jak otworzyć bagażnik samochodu z rozładowanym akumulatorem, następnie jak otworzyć maskę i wreszcie, jak otworzyć Opel Astra z rozładowanym akumulatorem.

Jak otworzyć bagażnik Opla Astry z rozładowanym akumulatorem?

Zacznijmy więc nasz artykuł od otwarcie bagażnika Twojego Opla Astry z rozładowanym akumulatorem . W rzeczywistości, jeśli nie masz więcej baterii, niestety nie będziesz mieć możliwości korzystania z centralnego zamka swojego samochodu, w niektórych seriach klucz nie wystarczy również do ręcznego otwarcia drzwi. W takim przypadku jednym z najlepszych rozwiązań, aby uzyskać dostęp do wnętrza Twojego Opla Astry, otworzyć maskę i wymienić lub naładować akumulator, będzie przejście przez bagażnik. Aby to osiągnąć, będziesz musiał sprawdzić, czy Twój Opel Astra ma fabrycznie załadowany „ukryty” zamek bagażnika, niektóre wykończenia i niektóre lata nie są z nim zbudowane. Ustaw się przed bagażnikiem i sprawdź okolice klamki bagażnika, powinieneś znaleźć małą klapkę, za którą kryje się zamek mechaniczny, w którym będziesz miał możliwość włożenia i przekręcenia klucza. Gdy to zrobisz, będziesz mógł otworzyć bagażnik swojego Opla Astry z rozładowanym akumulatorem i uzyskać dostęp do wnętrza samochodu i otworzyć maskę . Jeśli nie możesz złożyć tylnego siedzenia swojego Opla Astry, nie wahaj się zapoznać z naszym przewodnikiem, który wyjaśni, jak to zrobić.

Weiterlesen:
Jak odczytać kod błędu w Oplu Astrze ?

Jak otworzyć maskę Opla Astry z rozładowanym akumulatorem?

Druga możliwość otwórz maskę swojego Opla Astry z rozładowanym akumulatorem . Ponieważ nie masz dostępu do przedziału pasażerskiego swojego samochodu, masz tylko jedno rozwiązanie, aby otworzyć maskę swojego Opla Astry, będziesz musiał, podnieść samochód, ewentualnie zdjąć przedni zderzak samochodu i zidentyfikować linki zamka maski. Po zlokalizowaniu będziesz mógł je aktywować, aby odblokować maskę swojego Opla Astra i mieć dostęp do baterii.

Jak otworzyć drzwi Opla Astry z rozładowanym akumulatorem?

Teraz naprawdę się skupimy otwieranie drzwi Twojego Opla Astry, który nie ma już baterii . Oto 3 najbardziej klasyczne techniki, które pozwolą Ci zaoszczędzić od konieczności wzywania serwisu awarii i zaoszczędzić pieniądze.

Otwórz drzwi swojego Opla Astry za pomocą kluczyka

.

Pierwsze rozwiązanie może wydawać się oczywiste, ale aby otworzyć swojego Opla Astry, który nie ma już prądu, klucz będzie twoim najlepszym sprzymierzeńcem. W większości przypadków będziesz miał co najmniej zamek mechaniczny na drzwiach kierowcy samochodu, w niektórych stylach będziesz miał drugi po stronie pasażera. Prawie na pewno już znalazłeś i próbowałeś otworzyć swojego Opla Astry przez te zamki, ale pamiętaj, że niektóre zamki działają trochę inaczej. Aby otworzyć drzwi swojego Opla Astry, który nie ma już akumulatora, będziesz musiał przekręcić kluczyk w zamku i jednocześnie spróbować pociągnąć za klamkę . Powtórz tę procedurę, jeśli nie działa na pierwszych drzwiach na drugich, jeśli nadal nie działa, przejdź do następnego kroku tego artykułu.

Weiterlesen:
Jak zablokować Opla Astrę z rozładowanym akumulatorem?

Spróbuj naładować akumulator swojego Opla Astry

To rozwiązanie nie jest możliwe we wszystkich Oplach Astra, w rzeczywistości, aby mieć możliwość realizacji tego podejścia, musisz również, mieć możliwość dostępu do bagażnika Twojego Opla Astry i podłączenia do niego wtyczki zapalniczki or masz możliwość założyć świece swojego Opla Astry i uzyskać dostęp do przewodów elektrycznych przez stopkę silnika. .

Bez względu na to, które rozwiązanie wybierzesz, będziesz musiał rozebrać lub odłączyć kable i podłączyć ładowarkę lub szczypce, aby przenieść energię z innego samochodu.

Rozbij okno swojego Opla Astra

Wreszcie, ale nie najbardziej poręczne lub najtańsze rozwiązanie, możesz wybić okno, aby otworzyć swojego Opla Astry z rozładowanym akumulatorem. Oczywiście to rozwiązanie zmusi Cię do płacenia franczyza za stłuczenie szkła or kup sobie okno i zamontuj je , ale ma tę zaletę, że jest wydajny. Jednak przed podjęciem działań weź pod uwagę swoje ubezpieczenie, przejrzyj umowę i starannie wybierz szkło, które chcesz stłuc, ponieważ często najmniejsze okna są droższe i trudniejsze w montażu niż te największe.

Jeśli chcesz uzyskać więcej samouczków na temat Opla Astry, przejdź do naszej kategorii Opel Astra.

Ссылка на основную публикацию