Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak otworzyć Opel Vectra z rozładowaną baterią ?

Niemniej jednak zazwyczaj staramy się być uważni, często zapominamy wyłączyć światła mijania, migające światło lub zostawić włączone radio. Niestety, jeśli taka jest Twoja sytuacja, możesz znaleźć się rano, gdy Twój Opel Vectra wyczerpie się, a centralny zamek przestanie działać. W każdym innym przypadku powinieneś być w stanie otworzyć go dość łatwo swoim kluczem, ale nie jest to stale sytuacja. W tym artykule przyjrzymy się jak otworzyć Opel Vectra z rozładowanym akumulatorem? Aby to zrobić, najpierw zobaczymy, jak otworzyć bagażnik samochodu z rozładowanym akumulatorem, następnie jak otworzyć maskę i wreszcie, jak otworzyć Opel Vectra z rozładowanym akumulatorem.

Jak otworzyć bagażnik Opla Vectry z rozładowanym akumulatorem?

Zacznijmy więc naszą treść od otwarcie bagażnika Opel Vectra z rozładowanym akumulatorem . Rzeczywiście, jeśli nie masz więcej baterii, niestety nie będziesz mógł użyć centralnego zamka swojego samochodu, w niektórych seriach klucz nie wystarczy również do ręcznego otwarcia drzwi. W takim przypadku jedną z słusznych możliwości uzyskania dostępu do wnętrza Opla Vectry, otwarcia maski i wymiany lub naładowania akumulatora będzie przejście przez bagażnik. Aby to osiągnąć, będziesz musiał sprawdzić, czy Twój Opel Vectra jest zbudowany z „ukrytym” zamkiem bagażnika, niektóre wykończenia i niektóre lata nie są z nim zbudowane. Ustaw się przed bagażnikiem i rozejrzyj się po klamce bagażnika, powinieneś znaleźć małą zapadnię, za którą kryje się zamek mechaniczny, w który będziesz mógł włożyć i przekręcić klucz. Gdy to zrobisz, będziesz mógł otworzyć bagażnik swojego Opla Vectry z rozładowanym akumulatorem i uzyskać dostęp do wnętrza pojazdu i otworzyć maskę . Jeśli nie możesz złożyć tylnego siedzenia swojego Opla Vectry, nie zastanawiaj się dwa razy, aby zapoznać się z naszym artykułem, który wyjaśni, jak to zrobić.

Weiterlesen:
Jak wyłączyć Start Stop w Oplu Vectra?

Jak otworzyć maskę Opla Vectry z rozładowanym akumulatorem?

Druga okazja do otwórz maskę Opel Vectra z rozładowanym akumulatorem . Ponieważ nie masz dostępu do przedziału pasażerskiego swojego samochodu, będziesz mieć tylko jeden środek zaradczy, aby otworzyć maskę swojego Opla Vectry, będziesz musiał, podnieść pojazd, ewentualnie zdjąć przedni zderzak samochodu i ułożyć linki zamka maski. Po zlokalizowaniu będziesz mógł je aktywować, aby odblokować maskę swojego Opla Vectra i mieć dostęp do baterii.

Jak otworzyć drzwi Opla Vectry z rozładowanym akumulatorem?

Teraz naprawdę się skoncentrujemy otwierając drzwi swojego Opla Vectry, który nie ma już baterii . Oto 3 najbardziej tradycyjne rozwiązania, które pozwolą uniknąć konieczności wzywania pomocy drogowej i zaoszczędzą pieniądze.

Otwórz drzwi swojego Opla Vectry za pomocą kluczyka

.

Pierwsze rozwiązanie może wydawać się oczywiste, ale aby otworzyć swojego Opla Vectrę, który nie ma więcej prądu, klucz będzie twoim najlepszym sprzymierzeńcem. W większości przypadków będziesz miał co najmniej zamek mechaniczny na drzwiach kierowcy samochodu, w niektórych modelach będziesz mieć drugi po stronie pasażera. Prawie na pewno już zlokalizowałeś i próbowałeś otworzyć swojego Opla Vectrę za pomocą tych zamków, ale pamiętaj, że niektóre zamki działają nieco inaczej. Aby otworzyć drzwi swojego Opla Vectry, który nie ma baterii, będziesz musiał przekręcić kluczyk w zamku i jednocześnie spróbować pociągnąć za klamkę . Powtórz tę operację, jeśli nie działa na pierwszych drzwiach na drugich, jeśli nadal nie działa, przejdź do następnego kroku tej treści.

Weiterlesen:
Fotel utknął Opel Vectra na swoim miejscu

Spróbuj naładować akumulator swojego Opla Vectry

Ten środek zaradczy nie jest możliwy we wszystkich Oplach Vectrach, w rzeczywistości, aby móc zrealizować to podejście, musisz również, mieć dostęp do bagażnika Opla Vectry i mieć w nim wtyczkę do gniazda zapalniczki or być w stanie założyć świece swojego Opla Vectry i uzyskać dostęp do przewodów elektrycznych przez stopkę silnika. .

Bez względu na to, jaki środek zaradczy wybierzesz, będziesz musiał rozebrać lub odłączyć kable i podłączyć ładowarkę lub szczypce, aby przenieść energię z innego pojazdu.

Rozbij okno swojego Opla Vectry

Na koniec, ale nie najprzydatniejszy lub najtańszy środek zaradczy, możesz wybić okno, aby otworzyć swojego Opla Vectra z rozładowanym akumulatorem. Oczywiście ten środek zaradczy zmusi Cię do zapłaty franczyza za stłuczenie szkła or kup sobie okno i zamontuj je , ale ma tę zaletę, że jest wydajny. Jednak przed rozpoczęciem pracy weź pod uwagę swoje ubezpieczenie, przeczytaj umowę i starannie wybierz szkło, które chcesz rozbić, ponieważ często najmniejsze okna są droższe i trudniejsze w montażu niż te największe.

Aby znaleźć więcej wskazówek na temat Opla Vectra, zajrzyj do kategorii Opel Vectra.

Ссылка на основную публикацию