Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak otworzyć serię Bmw 1 z rozładowaną baterią?

Niemniej jednak zazwyczaj staramy się być uważni, czasami zapominamy wyłączyć światła mijania, migające światło lub pozostawić włączone radio. Niestety, jeśli tak jest, możesz rano skończyć z baterią Bmw 1 z serii XNUMX, a centralny zamek przestanie działać. W każdym innym przypadku powinieneś być w stanie otworzyć go dość łatwo za pomocą klucza, ale nie zawsze tak jest. W tym artykule przyjrzymy się jak otworzyć serię Bmw 1 z rozładowaną baterią? Aby to zrobić, najpierw dowiemy się, jak otworzyć bagażnik pojazdu silnikowego z rozładowanym akumulatorem, następnie jak otworzyć maskę i na koniec, jak otworzyć serię Bmw 1 z rozładowanym akumulatorem.

Jak otworzyć bagażnik serii Bmw 1 z rozładowanym akumulatorem?

Zacznijmy więc nasz artykuł od otwarcie bagażnika serii Bmw 1 z rozładowaną baterią . W rzeczywistości, jeśli nie masz więcej baterii, niestety nie będziesz mógł użyć centralnego zamka swojego pojazdu mechanicznego, w niektórych seriach klucz nie wystarczy również do ręcznego otwarcia drzwi. W takim przypadku jedyną alternatywą, aby uzyskać dostęp do wnętrza Twojej serii Bmw 1, otworzyć maskę i wymienić lub naładować akumulator, będzie przejście przez bagażnik. Aby to zrobić, będziesz musiał sprawdzić, czy Twoja seria Bmw 1 jest wstępnie załadowana „ukrytą” blokadą bagażnika, niektóre wykończenia i niektóre lata nie są z nim zbudowane. Ustaw się przed bagażnikiem i rozejrzyj się po klamce bagażnika, powinieneś odkryć małą klapkę, za którą kryje się mechaniczny zamek, w który będziesz mógł włożyć i przekręcić klucz. Po zakończeniu będziesz mógł otworzyć bagażnik swojej serii Bmw 1 z rozładowanym akumulatorem i uzyskać dostęp do wnętrza samochodu i otworzyć maskę . Jeśli nie możesz złożyć tylnego siedzenia swojej serii Bmw 1, nie wahaj się zasięgnąć porady w naszym przewodniku, który pokaże Ci, jak to zrobić.

Weiterlesen:
Jak odłączyć akumulator w moim Bmw Serie 1 E82?

Jak otworzyć maskę Bmw serii 1 z rozładowanym akumulatorem?

Druga możliwość otwórz kaptur serii Bmw 1 z rozładowaną baterią . Ponieważ nie możesz uzyskać dostępu do przedziału pasażerskiego swojego pojazdu silnikowego, będziesz mieć tylko jedno rozwiązanie, aby otworzyć maskę swojej serii Bmw 1, będziesz musiał, podnieść samochód, ewentualnie zdjąć przedni zderzak samochodu i zidentyfikować linki zamka maski. Po założeniu będziesz mógł je aktywować, aby odblokować maskę swojej serii Bmw 1 i mieć dostęp do baterii.

Jak otworzyć drzwi serii Bmw 1 z rozładowaną baterią?

Teraz naprawdę się skupimy otwieranie drzwi serii Bmw 1, która nie ma już baterii; . Oto 3 najbardziej tradycyjne metody, które pozwolą Ci zaoszczędzić od konieczności wzywania serwisu awarii i zaoszczędzić pieniądze.

Otwórz drzwi swojej serii Bmw 1 za pomocą klucza

.

Pierwsze rozwiązanie może wydawać się oczywiste, ale aby otworzyć swoją serię Bmw 1, która nie ma więcej prądu, klucz będzie twoim najlepszym sprzymierzeńcem. W większości przypadków będziesz miał co najmniej zamek mechaniczny na drzwiach kierowcy pojazdu silnikowego, w niektórych stylach będziesz mieć drugi po stronie pasażera. Prawie na pewno już oparłeś i próbowałeś otworzyć swoją serię Bmw 1 za pomocą tych zamków, ale pamiętaj, że niektóre blokady działają nieco inaczej. Aby otworzyć drzwi swojej serii Bmw 1, która nie ma już baterii, będziesz musiał przekręcić kluczyk w zamku i jednocześnie spróbować pociągnąć za klamkę . Powtórz tę operację, jeśli nie działa na pierwszych drzwiach na drugich, jeśli nadal nie działa, przejdź do następnego kroku tego artykułu.

Weiterlesen:
Gdzie znaleźć bezpiecznik licznika kilometrów w Bmw serii 1 ?

Spróbuj naładować akumulator swojej serii Bmw 1

To rozwiązanie nie jest możliwe we wszystkich seriach Bmw 1, w rzeczywistości, aby móc zrealizować tę strategię, musisz również, mieć dostęp do bagażnika swojej serii Bmw 1 i mieć w nim wtyczkę do zapalniczki; or być w stanie założyć świece serii Bmw 1 i uzyskać dostęp do przewodów elektrycznych przez stopkę silnika. .

Bez względu na to, które rozwiązanie wybierzesz, będziesz musiał rozebrać lub odłączyć kable i podłączyć ładowarkę lub szczypce, aby przesłać energię z innego samochodu.

Rozbij okno swojej serii Bmw 1

Wreszcie, ale nie najbardziej przydatne lub najtańsze rozwiązanie, możesz wybić okno, aby otworzyć swoją serię Bmw 1 z rozładowaną baterią. Oczywiście takie rozwiązanie zmusi Cię do płacenia franczyza za stłuczenie szkła or kup sobie okno i zamontuj je , ale ma tę zaletę, że jest wydajny. Niemniej jednak przed podjęciem działań weź pod uwagę swoje ubezpieczenie, przeczytaj umowę i ostrożnie wybierz szybę, którą chcesz stłuc, ponieważ często najmniejsze okna są droższe i bardziej skomplikowane w montażu niż te największe.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące serii Bmw 1, zapoznaj się z naszą kategorią serii Bmw 1.

Ссылка на основную публикацию