Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak otworzyć smarta forfour z rozładowaną baterią?

Niemniej jednak zazwyczaj staramy się być uważni, czasami zapominamy wyłączyć światła mijania, migające światło lub pozostawić włączone radio. Niestety, jeśli taka jest Twoja sytuacja, rano możesz skończyć z wyczerpaniem się akumulatora smarta forfour i niedziałającym centralnym zamkiem. Normalnie powinieneś być w stanie otworzyć go całkiem łatwo za pomocą klucza, ale nie jest to stale sytuacja. W tym artykule przyjrzymy się jak otworzyć smarta forfour z rozładowaną baterią? Aby to osiągnąć, najpierw dowiemy się, jak otworzyć bagażnik samochodu z rozładowanym akumulatorem, następnie jak otworzyć maskę i wreszcie, jak otworzyć smarta forfour z rozładowanym akumulatorem.

Jak otworzyć bagażnik smarta forfour z rozładowaną baterią?

Zacznijmy więc naszą treść od otwarcie bagażnika smarta forfour z rozładowaną baterią . Prawdę mówiąc, jeśli nie masz więcej baterii, niestety nie będziesz w stanie użyć centralnego zamka swojego pojazdu mechanicznego, w niektórych seriach klucz nie wystarczy również do ręcznego otwarcia drzwi. W takim przypadku jedyną alternatywą, aby uzyskać dostęp do wnętrza smarta forfour, otworzyć maskę i wymienić lub naładować akumulator, będzie przejście przez bagażnik. Aby to zrobić, będziesz musiał sprawdzić, czy Twój smart forfour jest wyposażony w „ukrytą” blokadę bagażnika, niektóre wykończenia, a niektóre lata nie są w nią wyposażone. Ustaw się przed bagażnikiem i sprawdź okolice klamki bagażnika, powinieneś odkryć małą zapadnię, za którą kryje się mechaniczny zamek, w który będziesz mógł włożyć i przekręcić klucz. Gdy to zrobisz, będziesz mógł otworzyć bagażnik swojego smarta forfour z rozładowaną baterią i uzyskać dostęp do wnętrza samochodu i otworzyć maskę . Jeśli nie możesz złożyć tylnego siedzenia swojego smarta forfour, nie zastanawiaj się dwa razy, aby zasięgnąć porady w naszym przewodniku, który pokaże Ci, jak to zrobić.

Weiterlesen:
Mój smart fortwo ściąga w prawo, co robić?

Jak otworzyć maskę smarta forfour z rozładowaną baterią?

Druga okazja do otwórz swój smart forfour okap z rozładowaną baterią . Ponieważ nie masz dostępu do przedziału pasażerskiego swojego pojazdu silnikowego, masz tylko jedno rozwiązanie, aby otworzyć maskę swojego smarta forfour, będziesz musiał, podnieść samochód, ewentualnie zdjąć przedni zderzak samochodu i ułożyć linki zamka maski. Po zlokalizowaniu będziesz mógł je aktywować, aby odblokować maskę swojego smarta forfour i mieć dostęp do baterii.

Jak otworzyć drzwi smarta forfour z rozładowaną baterią?

Teraz naprawdę się skoncentrujemy otwieranie drzwi Twojego smarta forfour, który nie ma już baterii . Oto 3 najbardziej klasyczne sposoby, dzięki którym nie będziesz musiał wzywać serwisu awarii i zaoszczędzisz pieniądze.

Otwórz drzwi swojego smarta forfour kluczykiem

.

Pierwsze rozwiązanie może wydawać się oczywiste, ale aby otworzyć smarta forfour, który nie ma już prądu, klucz będzie twoim najlepszym sprzymierzeńcem. Najczęściej będziesz miał co najmniej zamek mechaniczny na drzwiach kierowcy pojazdu mechanicznego, w niektórych modelach będziesz mieć drugi po stronie pasażera. Z pewnością już zlokalizowałeś i próbowałeś otworzyć swojego smarta forfour przez te blokady, ale pamiętaj, że niektóre blokady działają nieco inaczej. Aby otworzyć drzwi swojego smarta forfour, który nie ma już baterii, będziesz musiał przekręcić kluczyk w zamku i jednocześnie spróbować pociągnąć za klamkę . Powtórz tę operację, jeśli nie działa na pierwszych drzwiach na drugich, jeśli nadal nie działa, przejdź do następnego kroku tej treści.

Weiterlesen:
Jak złożyć przednie siedzenie w smart forfour?

Spróbuj naładować baterię swojego smarta forfour

To rozwiązanie nie jest możliwe we wszystkich smart forfour, w rzeczywistości, aby móc zrealizować tę strategię, musisz również, mieć dostęp do bagażnika smarta forfour i mieć do niego wtyczkę do gniazda zapalniczki or być w stanie założyć świece swojego smarta forfour i uzyskać dostęp do przewodów elektrycznych przez stopkę silnika. .

Bez względu na to, które rozwiązanie wybierzesz, będziesz musiał rozebrać lub odłączyć kable i podłączyć ładowarkę lub szczypce, aby przenieść energię z innego samochodu.

Rozbij okno swojego smarta forfour

Wreszcie, ale nie jest to najbardziej przydatne lub najtańsze rozwiązanie, możesz wybić okno, aby otworzyć swojego smarta forfour z rozładowaną baterią. Nic dziwnego, że takie rozwiązanie zmusi Cię do płacenia franczyza za stłuczenie szkła or kup sobie okno i zamontuj je , ale ma tę zaletę, że jest wydajny. Jednak zanim zaczniesz pracę, pomyśl o swoim ubezpieczeniu, przejrzyj umowę i uważnie wybierz szkło, które chcesz stłuc, ponieważ z reguły najmniejsze okna są droższe i bardziej skomplikowane w montażu niż te największe.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące smarta forfour, nie wahaj się zapoznać z naszą kategorią smart forfour.

Ссылка на основную публикацию