Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak otworzyć smarta fortwo z rozładowaną baterią?

Niemniej jednak zazwyczaj staramy się być uważni, czasami zapominamy wyłączyć światła mijania, migające światło lub zostawić włączone radio. Niestety, jeśli tak jest w Twoim przypadku, rano możesz skończyć z rozładowaniem się baterii w smarta fortwo i niedziałającym centralnym zamkiem. W każdym innym przypadku powinieneś mieć możliwość łatwego otwarcia go za pomocą klucza, ale nie zawsze tak jest. Dzisiaj przyjrzymy się jak otworzyć smarta fortwo z rozładowaną baterią? Aby to zrobić, najpierw dowiemy się, jak otworzyć bagażnik samochodu z rozładowanym akumulatorem, następnie jak otworzyć maskę i wreszcie, jak otworzyć smarta fortwo z rozładowanym akumulatorem.

Jak otworzyć bagażnik smarta fortwo z rozładowaną baterią?

Zacznijmy więc naszą stronę z treścią od otwarcie bagażnika smarta fortwo z rozładowaną baterią . Prawdę mówiąc, jeśli nie masz więcej baterii, niestety nie będziesz mieć możliwości korzystania z centralnego zamka pojazdu mechanicznego, w niektórych seriach klucz nie wystarczy również do ręcznego otwarcia drzwi. W takim przypadku jedną z słusznych możliwości uzyskania dostępu do wnętrza smarta fortwo, otwarcia maski, wymiany lub naładowania akumulatora będzie przejście przez bagażnik. Aby to zrobić, będziesz musiał sprawdzić, czy Twój smart fortwo jest wyposażony w „ukryty” zamek bagażnika, niektóre wykończenia, a niektóre lata nie są w niego wyposażone. Postaw się przed bagażnikiem i rozejrzyj się po klamce bagażnika, powinieneś odkryć małą zapadnię, za którą kryje się mechaniczny zamek, w który będziesz mógł włożyć i przekręcić klucz. Gdy to zrobisz, będziesz mógł otworzyć bagażnik swojego smarta fortwo z rozładowanym akumulatorem i uzyskać dostęp do wnętrza samochodu oraz otworzyć maskę . Jeśli nie możesz złożyć tylnej kanapy swojego smarta fortwo, zapoznaj się z naszym artykułem, który wyjaśni, jak to zrobić.

Jak otworzyć maskę smarta fortwo z rozładowaną baterią?

Druga możliwość otwórz okap smarta fortwo z rozładowaną baterią . Ponieważ nie masz dostępu do przedziału pasażerskiego swojego pojazdu silnikowego, masz tylko jedno rozwiązanie, aby otworzyć maskę swojego smarta fortwo, będziesz musiał, podnieść samochód, ewentualnie zdjąć przedni zderzak samochodu i zlokalizować linki zamka maski. Po ustanowieniu będziesz mógł je aktywować, aby odblokować maskę swojego smarta fortwo i mieć dostęp do baterii.

Weiterlesen:
Jak wyłączyć kontrolkę silnika smart fortwo ?

Jak otworzyć drzwi smarta fortwo z rozładowaną baterią?

Teraz naprawdę się skoncentrujemy otwieranie drzwi smarta fortwo, który nie ma już baterii . Oto 3 najbardziej klasyczne techniki, które pozwolą Ci zaoszczędzić od konieczności wzywania pomocy drogowej i zaoszczędzić pieniądze.

Otwórz drzwi swojego smarta fortwo kluczem

.

Pierwsze rozwiązanie może wydawać się oczywiste, ale aby otworzyć smarta fortwo, który nie ma już prądu, klucz będzie twoim najlepszym sprzymierzeńcem. Najczęściej będziesz miał co najmniej zamek mechaniczny na drzwiach kierowcy pojazdu mechanicznego, w niektórych stylach będziesz miał drugi po stronie pasażera. Prawdopodobnie już oparłeś i próbowałeś otworzyć swojego smarta fortwo przez te blokady, ale pamiętaj, że niektóre blokady działają nieco inaczej. Aby otworzyć drzwi swojego smarta fortwo, który nie ma już baterii, będziesz musiał przekręcić kluczyk w zamku i jednocześnie spróbować pociągnąć za klamkę . Powtórz tę procedurę, jeśli nie działa na pierwszych drzwiach na drugich, jeśli nadal nie działa, przejdź do następnego kroku tej strony treści.

Spróbuj naładować baterię swojego smarta fortwo

To rozwiązanie nie jest możliwe we wszystkich smartach fortwo, w rzeczywistości, aby mieć możliwość realizacji tego podejścia, musisz również, mieć dostęp do bagażnika smarta fortwo i mieć do niego wtyczkę do gniazda zapalniczki or masz możliwość założenia świeczek swojego smarta fortwo i dostępu do przewodów elektrycznych przez stopkę silnika. .

Bez względu na to, które rozwiązanie wybierzesz, będziesz musiał rozebrać lub odłączyć kable i podłączyć ładowarkę lub szczypce, aby przesłać energię z innego samochodu.

Rozbij okno swojego smarta fortwo

Wreszcie, ale nie najbardziej poręczne lub najtańsze rozwiązanie, możesz wybić okno, aby otworzyć swojego smarta fortwo z rozładowaną baterią. Oczywiście takie rozwiązanie zmusi Cię do płacenia franczyza za stłuczenie szkła or kup sobie okno i zamontuj je , ale ma tę zaletę, że jest wydajny. Niemniej jednak przed rozpoczęciem pracy pomyśl o swoim ubezpieczeniu, przejrzyj umowę i starannie wybierz szkło, które chcesz stłuc, ponieważ często najmniejsze okna są droższe i trudniejsze w montażu niż te największe.

Weiterlesen:
Jak zainstalować czujniki parkowania w smart forfour?

Więcej wskazówek dotyczących smarta fortwo znajdziesz w kategorii smart fortwo.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector