Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak otworzyć Teslę Model 3 z rozładowaną baterią?

Niemniej jednak zazwyczaj staramy się być uważni, w niektórych przypadkach zapominamy wyłączyć światła mijania, migające światło lub pozostawić włączone radio. Niestety, jeśli tak jest w Twoim przypadku, rano możesz skończyć z rozładowaną baterią Tesli Model 3 i niedziałającym centralnym zamkiem. W każdym innym przypadku powinieneś być w stanie otworzyć go dość łatwo za pomocą klucza, ale nie zawsze tak jest. W tym artykule zamierzamy sprawdzić jak otworzyć Teslę Model 3 z rozładowaną baterią? Aby to osiągnąć, najpierw dowiemy się, jak otworzyć bagażnik samochodu z rozładowanym akumulatorem, następnie jak otworzyć maskę i wreszcie, jak otworzyć Teslę Model 3 z rozładowanym akumulatorem.

Jak otworzyć bagażnik Tesli Model 3 z rozładowaną baterią?

Zacznijmy więc nasz artykuł od otwarcie bagażnika Tesla Model 3 z rozładowaną baterią . W rzeczywistości, jeśli nie masz więcej baterii, niestety nie będziesz mógł użyć centralnego zamka swojego pojazdu mechanicznego, w niektórych seriach klucz nie wystarczy również do ręcznego otwarcia drzwi. W takim przypadku jedną z alternatyw, aby uzyskać dostęp do wnętrza Tesli Model 3, otworzyć maskę i wymienić lub naładować baterię, będzie przejście przez bagażnik. Aby to zrobić, będziesz musiał sprawdzić, czy Twój Tesla Model 3 jest zbudowany z „ukrytym” zamkiem bagażnika, niektóre wykończenia i niektóre lata nie są z nim zbudowane. Ustaw się przed bagażnikiem i sprawdź okolice klamki bagażnika, powinieneś odkryć małą zapadnię, za którą kryje się mechaniczny zamek, w który będziesz mógł włożyć i przekręcić klucz. Po wykonaniu tej czynności będziesz mógł otworzyć bagażnik swojego Tesli Model 3 z rozładowaną baterią i uzyskać dostęp do wnętrza pojazdu i otworzyć maskę . Jeśli nie możesz złożyć tylnego siedzenia swojego Tesli Model 3, nie wahaj się zasięgnąć porady w naszym przewodniku, który opisze, jak to osiągnąć.

Weiterlesen:
Przyspieszające wibracje na Tesli Model 3, co robić ?

Jak otworzyć maskę Tesli Model 3 z rozładowaną baterią?

Druga możliwość otwórz okap Tesla Model 3 z rozładowaną baterią . Ponieważ nie możesz uzyskać dostępu do przedziału pasażerskiego swojego pojazdu silnikowego, będziesz mieć tylko jeden środek zaradczy, aby otworzyć maskę swojego Tesli Model 3, będziesz musiał, podnieść pojazd, ewentualnie zdjąć przedni zderzak samochodu i zidentyfikować linki zamka maski. Po znalezieniu będziesz mógł je aktywować, aby odblokować maskę swojego modelu Tesla 3 i mieć dostęp do baterii.

Jak otworzyć drzwi Tesli Model 3 z rozładowaną baterią?

Teraz naprawdę się skupimy otwieranie drzwi modelu Tesla 3, który nie ma już baterii; . Oto 3 najbardziej klasyczne rozwiązania, dzięki którym nie będziesz musiał wzywać serwisu awarii i zaoszczędzisz pieniądze.

Otwórz drzwi swojego Tesli Model 3 za pomocą klucza

.

Pierwsze rozwiązanie może wydawać się oczywiste, ale aby otworzyć Teslę Model 3, która nie ma więcej prądu, klucz będzie twoim najlepszym sprzymierzeńcem. Najczęściej będziesz miał co najmniej zamek mechaniczny na drzwiach kierowcy pojazdu mechanicznego, w niektórych stylach będziesz miał drugi po stronie pasażera. Z pewnością znalazłeś już i próbowałeś otworzyć swój Tesla Model 3 za pomocą tych zamków, ale pamiętaj, że niektóre zamki działają nieco inaczej. Aby otworzyć drzwi swojego Tesli Model 3, który nie ma już baterii, będziesz musiał przekręcić kluczyk w zamku i jednocześnie spróbować pociągnąć za klamkę . Powtórz tę procedurę, jeśli nie działa na pierwszych drzwiach na drugich, jeśli nadal nie działa, przejdź do następnego kroku tego artykułu.

Weiterlesen:
Jak wyregulować hamulec ręczny w Tesli Model 3?

Spróbuj naładować baterię swojego Tesli Model 3

To rozwiązanie nie jest możliwe we wszystkich modelach Tesli 3, w rzeczywistości, aby móc zrealizować to podejście, musisz również, mieć dostęp do bagażnika Tesli Model 3 i mieć w nim wtyczkę do zapalniczki; or móc założyć świece Tesla Model 3 i uzyskać dostęp do kabli elektrycznych przez stopkę silnika. .

Bez względu na to, który środek zaradczy wybierzesz, będziesz musiał rozebrać lub odłączyć kable i podłączyć ładowarkę lub szczypce, aby przenieść energię z innego pojazdu.

Rozbij okno swojej Tesli Model 3

Ostatni, ale nie mniej ważny, ale nie najprzydatniejszy lub najtańszy środek zaradczy, możesz wybić okno, aby otworzyć swój Tesla Model 3 z rozładowaną baterią. Nic dziwnego, że ten środek zaradczy zmusi Cię do zapłaty franczyza za stłuczenie szkła or kup sobie okno i zamontuj je , ale ma tę zaletę, że jest wydajny. Jednak zanim podejmiesz działania, pomyśl o swoim ubezpieczeniu, przeczytaj umowę i uważnie wybierz szybę, którą chcesz stłuc, ponieważ często najmniejsze okna są droższe i trudniejsze w montażu niż te największe.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Tesla Model 3, nie wahaj się skonsultować z naszą kategorią Tesla Model 3.

Ссылка на основную публикацию