Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak otworzyć Teslę Model S z rozładowaną baterią?

Chociaż generalnie staramy się być uważni, czasami zapominamy wyłączyć światła mijania, migające światło lub pozostawić włączone radio. Niestety, jeśli tak jest w Twoim przypadku, możesz znaleźć się rano, gdy Twoja Tesla Model S wyczerpie się, a centralny zamek przestanie działać. W każdym innym przypadku powinieneś mieć możliwość łatwego otwarcia go za pomocą klucza, ale nie zawsze tak jest. Dzisiaj przyjrzymy się jak otworzyć Teslę Model S z rozładowaną baterią? Aby to zrobić, najpierw dowiemy się, jak otworzyć bagażnik samochodu z rozładowanym akumulatorem, następnie jak otworzyć maskę, a na koniec, jak otworzyć Teslę Model S z rozładowanym akumulatorem.

Jak otworzyć bagażnik Tesli Model S z rozładowaną baterią?

Zacznijmy więc naszą stronę z treścią od otwarcie bagażnika Tesli Model S z rozładowaną baterią . W rzeczywistości, jeśli nie masz więcej baterii, niestety nie będziesz mieć możliwości korzystania z centralnego zamka pojazdu silnikowego, w niektórych seriach klucz nie wystarczy również do ręcznego otwarcia drzwi. W takim przypadku jedną z niewielu możliwości uzyskania dostępu do wnętrza Tesli Model S, otwarcia maski i wymiany lub naładowania akumulatora będzie przejście przez bagażnik. Aby to osiągnąć, będziesz musiał sprawdzić, czy Twój Tesla Model S jest fabrycznie wyposażony w „ukryty” zamek bagażnika, niektóre wykończenia, a niektóre lata nie są w niego wyposażone. Ustaw się przed bagażnikiem i sprawdź okolice klamki bagażnika, powinieneś znaleźć małą klapkę, za którą kryje się zamek mechaniczny, w którym będziesz miał możliwość włożenia i przekręcenia klucza. Po wykonaniu tej czynności będziesz mieć możliwość otwarcia bagażnika swojego Tesli Model S z rozładowanym akumulatorem i uzyskania dostępu do wnętrza pojazdu i otwarcia maski . Jeśli nie możesz złożyć tylnego siedzenia swojego Tesli Model S, nie wahaj się zapoznać z naszym przewodnikiem, który opisuje, jak to zrobić.

Weiterlesen:
Jak zresetować licznik kilometrów w Tesli Model S

Jak otworzyć maskę Tesli Model S z rozładowaną baterią?

Druga możliwość otwórz kaptur Tesla Model S z rozładowaną baterią . Ponieważ nie możesz uzyskać dostępu do przedziału pasażerskiego swojego pojazdu silnikowego, będziesz mieć tylko jeden środek zaradczy, aby otworzyć maskę swojego Tesli Model S, będziesz musiał, podnieść pojazd, ewentualnie zdjąć przedni zderzak samochodu i zidentyfikować linki zamka maski. Po znalezieniu będziesz mógł je aktywować, aby odblokować maskę swojego Tesli Model S i mieć dostęp do baterii.

Jak otworzyć drzwi Tesli Model S z rozładowaną baterią?

Teraz naprawdę się skupimy otwieranie drzwi modelu Tesla S, który nie ma już baterii; . Oto 3 najbardziej tradycyjne sposoby, które pozwolą Ci zaoszczędzić od konieczności wzywania pomocy drogowej i zaoszczędzić pieniądze.

Otwórz drzwi swojego Tesli Model S za pomocą klucza

.

Pierwsze rozwiązanie może wydawać się oczywiste, ale aby otworzyć Teslę Model S, która nie ma więcej prądu, klucz będzie twoim najlepszym sprzymierzeńcem. Najczęściej będziesz miał co najmniej zamek mechaniczny na drzwiach kierowcy pojazdu mechanicznego, w niektórych modelach będziesz miał drugi po stronie pasażera. Najprawdopodobniej znalazłeś już i próbowałeś otworzyć swój Tesla Model S za pomocą tych zamków, ale pamiętaj, że niektóre zamki działają nieco inaczej. Aby otworzyć drzwi swojego Tesli Model S, który nie ma już baterii, będziesz musiał przekręcić kluczyk w zamku i jednocześnie spróbować pociągnąć za klamkę . Powtórz tę operację, jeśli nie działa na pierwszych drzwiach na drugich, jeśli nadal nie działa, przejdź do następnego kroku tej strony treści.

Weiterlesen:
Tesla Model S, które mają problemy z pracą na biegu jałowym

Spróbuj naładować baterię swojego Tesli Model S

Ten środek zaradczy nie jest możliwy we wszystkich modelach Tesli S, w rzeczywistości, aby móc zrealizować tę technikę, musisz również, mieć dostęp do bagażnika Tesli Model S i mieć w nim wtyczkę do zapalniczki; or masz możliwość założenia świeczek Tesli Model S i dostępu do kabli elektrycznych przez stopkę silnika. .

Bez względu na to, który środek zaradczy wybierzesz, będziesz musiał rozebrać lub odłączyć kable i podłączyć ładowarkę lub szczypce, aby przenieść energię z innego pojazdu.

Rozbij okno swojej Tesli Model S

Na koniec, ale nie najprzydatniejszy lub najtańszy środek zaradczy, możesz wybić okno, aby otworzyć Teslę Model S z rozładowaną baterią. Nic dziwnego, że ten środek zaradczy zmusi Cię do zapłaty franczyza za stłuczenie szkła or kup sobie okno i zamontuj je , ale ma tę zaletę, że jest wydajny. Niemniej jednak przed podjęciem działań weź pod uwagę swoje ubezpieczenie, przeczytaj umowę i ostrożnie wybierz szybę, którą chcesz stłuc, ponieważ często najmniejsze okna są droższe i bardziej skomplikowane w montażu niż te największe.

Aby odkryć więcej wskazówek dotyczących Tesli Model S, spójrz na kategorię Tesla Model S.

Ссылка на основную публикацию