Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak otworzyć Volkswagen Polo 4 z rozładowaną baterią ?

Niemniej jednak zazwyczaj staramy się być uważni, w niektórych przypadkach zapominamy wyłączyć światła mijania, migające światło lub pozostawić włączone radio. Niestety, jeśli to Twoja sytuacja, rano może się zdarzyć, że Twój Volkswagen Polo 4 wyczerpie się, a centralny zamek przestanie działać. W każdym innym przypadku powinieneś mieć możliwość łatwego otwarcia go swoim kluczem, ale nie jest to stale sytuacja. Dzisiaj przyjrzymy się jak otworzyć Volkswagena Polo 4 z rozładowaną baterią? Aby to zrobić, najpierw zobaczymy, jak otworzyć bagażnik samochodu z rozładowanym akumulatorem, następnie jak otworzyć maskę i wreszcie, jak otworzyć Volkswagen Polo 4 z rozładowanym akumulatorem.

Jak otworzyć bagażnik Volkswagena Polo 4 z rozładowanym akumulatorem?

Zacznijmy więc nasz artykuł od otwarcie bagażnika Twojego Volkswagen Polo 4 z rozładowanym akumulatorem . Rzeczywiście, jeśli nie masz więcej baterii, niestety nie będziesz mieć możliwości korzystania z centralnego zamka swojego samochodu, w niektórych seriach klucz nie wystarczy również do ręcznego otwarcia drzwi. W takim przypadku jedną z alternatywnych możliwości uzyskania dostępu do wnętrza Volkswagena Polo 4, otwarcia maski i wymiany lub naładowania akumulatora będzie przejście przez bagażnik. Aby to zrobić, będziesz musiał sprawdzić, czy Twój Volkswagen Polo 4 jest wyposażony w „ukrytą” blokadę bagażnika, niektóre wykończenia, a niektóre lata nie są w nią wyposażone. Ustaw się przed bagażnikiem i rozejrzyj się po klamce bagażnika, powinieneś znaleźć małą klapkę, za którą kryje się zamek mechaniczny, w który będziesz miał możliwość włożenia i przekręcenia klucza. Po wykonaniu tej czynności będziesz mógł otworzyć bagażnik swojego Volkswagen Polo 4 z rozładowanym akumulatorem i uzyskać dostęp do wnętrza samochodu i otworzyć maskę . Jeśli nie możesz złożyć tylnego siedzenia swojego Volkswagen Polo 4, nie zastanawiaj się dwa razy, aby zapoznać się z naszym artykułem, który opisuje, jak to zrobić.

Weiterlesen:
Jak złożyć przednie siedzenie w Volkswagen Polo 3 ?

Jak otworzyć maskę Volkswagena Polo 4 z rozładowanym akumulatorem?

Druga okazja do otwórz maskę Volkswagen Polo 4 z rozładowanym akumulatorem . Ponieważ nie masz dostępu do przedziału pasażerskiego swojego samochodu, masz tylko jeden środek zaradczy, aby otworzyć maskę Volkswagen Polo 4, będziesz musiał, podnieść samochód, ewentualnie zdjąć przedni zderzak samochodu i ułożyć linki zamka maski. Po umieszczeniu będziesz mógł je aktywować, aby odblokować maskę swojego Volkswagen Polo 4 i mieć dostęp do baterii.

Jak otworzyć drzwi Volkswagen Polo 4 z rozładowaną baterią?

Teraz naprawdę się skoncentrujemy otwieranie drzwi Twojego Volkswagena Polo 4, który nie ma już baterii . Oto 3 najbardziej klasyczne sposoby, które pozwolą Ci zaoszczędzić od konieczności wzywania pomocy drogowej i zaoszczędzić pieniądze.

Otwórz drzwi swojego Volkswagena Polo 4 kluczykiem

.

Pierwsze rozwiązanie może wydawać się oczywiste, ale aby otworzyć Volkswagena Polo 4, który nie ma więcej prądu, klucz będzie twoim najlepszym sprzymierzeńcem. W większości przypadków będziesz miał co najmniej zamek mechaniczny na drzwiach kierowcy samochodu, w niektórych modelach będziesz mieć drugi po stronie pasażera. Prawie na pewno już bazowałeś i próbowałeś otworzyć swojego Volkswagena Polo 4 za pomocą tych zamków, ale pamiętaj, że niektóre zamki działają trochę inaczej. Aby otworzyć drzwi swojego Volkswagena Polo 4, który nie ma już baterii, będziesz musiał przekręcić kluczyk w zamku i jednocześnie spróbować pociągnąć za klamkę . Powtórz ten proces, jeśli nie działa na pierwszych drzwiach na drugich, jeśli nadal nie działa, przejdź do następnego kroku tego artykułu.

Spróbuj naładować akumulator swojego Volkswagena Polo 4

To rozwiązanie nie jest możliwe we wszystkich Volkswagen Polo 4, w rzeczywistości, aby móc zrealizować to podejście, musisz również: mieć dostęp do bagażnika Twojego Volkswagena Polo 4 i mieć w nim wtyczkę do gniazda zapalniczki or masz możliwość założenia świeczek w swoim Volkswagen Polo 4 i dostępu do przewodów elektrycznych przez stopkę silnika. .

Bez względu na to, jaki środek zaradczy wybierzesz, będziesz musiał rozebrać lub odłączyć kable i podłączyć ładowarkę lub szczypce, aby przenieść energię z innego samochodu.

Weiterlesen:
Jak holować Volkswagena Polo 3 ?

Rozbij okno swojego Volkswagen Polo 4

Wreszcie, ale nie najprzydatniejszym lub najtańszym środkiem zaradczym, możesz wybić okno, aby otworzyć swojego Volkswagena Polo 4 z rozładowaną baterią. Oczywiście ten środek zaradczy zmusi Cię do zapłaty franczyza za stłuczenie szkła or kup sobie okno i zamontuj je , ale ma tę zaletę, że jest wydajny. Jednak zanim zaczniesz działać, pomyśl o swoim ubezpieczeniu, przejrzyj umowę i ostrożnie wybierz szybę, którą chcesz stłuc, ponieważ z reguły najmniejsze okna są droższe i trudniejsze w montażu niż te największe.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Volkswagen Polo 4, skonsultuj się z naszą kategorią Volkswagen Polo 4.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector