Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak otworzyć Volkswagen Polo 5 z rozładowaną baterią ?

Niemniej jednak zazwyczaj staramy się być uważni, często zapominamy wyłączyć światła mijania, migające światło lub zostawić włączone radio. Niestety, jeśli taka jest Twoja sytuacja, rano możesz znaleźć się z Twoim Volkswagenem Polo 5 na rozładowanym akumulatorze, a centralny zamek przestanie działać. Zwykle powinieneś mieć możliwość łatwego otwarcia go za pomocą klucza, ale nie jest to stale sytuacja. W tym artykule przyjrzymy się jak otworzyć Volkswagena Polo 5 z rozładowaną baterią? Aby to zrobić, najpierw dowiemy się, jak otworzyć bagażnik samochodu z rozładowanym akumulatorem, następnie jak otworzyć maskę i wreszcie, jak otworzyć Volkswagen Polo 5 z rozładowanym akumulatorem.

Jak otworzyć bagażnik Volkswagena Polo 5 z rozładowanym akumulatorem?

Zacznijmy więc naszą stronę z treścią od otwarcie bagażnika Twojego Volkswagen Polo 5 z rozładowanym akumulatorem . Prawdę mówiąc, jeśli nie masz więcej baterii, niestety nie będziesz mieć możliwości korzystania z centralnego zamka pojazdu mechanicznego, w niektórych seriach klucz nie wystarczy również do ręcznego otwarcia drzwi. W takim przypadku jedyną możliwością uzyskania dostępu do wnętrza Volkswagena Polo 5, otwarcia maski, wymiany lub naładowania akumulatora będzie przejście przez bagażnik. Aby to osiągnąć, musisz sprawdzić, czy Twój Volkswagen Polo 5 jest wyposażony w „ukryty” zamek bagażnika, niektóre wykończenia, a niektóre lata nie są w niego wyposażone. Ustaw się przed bagażnikiem i sprawdź okolice klamki bagażnika, powinieneś znaleźć małą klapkę, za którą kryje się zamek mechaniczny, w którym będziesz miał możliwość włożenia i przekręcenia klucza. Po wykonaniu tej czynności będziesz mógł otworzyć bagażnik swojego Volkswagen Polo 5 z rozładowanym akumulatorem i uzyskać dostęp do wnętrza pojazdu i otworzyć maskę . Jeśli nie możesz złożyć tylnej kanapy swojego Volkswagen Polo 5, skorzystaj z naszego artykułu, który wyjaśni, jak to zrobić.

Jak otworzyć maskę Volkswagena Polo 5 z rozładowanym akumulatorem?

Druga możliwość otwórz maskę Volkswagen Polo 5 z rozładowanym akumulatorem . Ponieważ nie masz dostępu do przedziału pasażerskiego Twojego pojazdu silnikowego, masz tylko jeden środek zaradczy, aby otworzyć maskę Twojego Volkswagen Polo 5, będziesz musiał, podnieść pojazd, ewentualnie zdjąć przedni zderzak samochodu i zlokalizować linki zamka maski. Po zlokalizowaniu będziesz mógł je aktywować, aby odblokować maskę swojego Volkswagen Polo 5 i mieć dostęp do baterii.

Weiterlesen:
Jak wyregulować światła przeciwmgielne w Volkswagen Polo 6 ?

Jak otworzyć drzwi Volkswagen Polo 5 z rozładowaną baterią?

Teraz naprawdę się skoncentrujemy otwieranie drzwi Twojego Volkswagena Polo 5, który nie ma już baterii . Oto 3 najbardziej klasyczne sposoby, które pozwolą Ci zaoszczędzić od konieczności wzywania pomocy drogowej i zaoszczędzić pieniądze.

Otwórz drzwi swojego Volkswagena Polo 5 kluczykiem

.

Pierwsze rozwiązanie może wydawać się oczywiste, ale aby otworzyć Volkswagena Polo 5, który nie ma więcej prądu, klucz będzie twoim najlepszym sprzymierzeńcem. Najczęściej będziesz miał co najmniej zamek mechaniczny na drzwiach kierowcy pojazdu mechanicznego, w niektórych modelach będziesz miał drugi po stronie pasażera. Prawdopodobnie już znalazłeś i próbowałeś otworzyć swojego Volkswagena Polo 5 za pomocą tych zamków, ale pamiętaj, że niektóre zamki działają nieco inaczej. Aby otworzyć drzwi swojego Volkswagena Polo 5, który nie ma już baterii, będziesz musiał przekręcić kluczyk w zamku i jednocześnie spróbować pociągnąć za klamkę . Powtórz ten proces, jeśli nie działa na pierwszych drzwiach na drugich, jeśli nadal nie działa, przejdź do następnego kroku tej strony treści.

Spróbuj naładować akumulator swojego Volkswagena Polo 5

Ten środek zaradczy nie jest możliwy we wszystkich Volkswagen Polo 5, w rzeczywistości, aby móc zrealizować to podejście, musisz albo, mieć dostęp do bagażnika Twojego Volkswagena Polo 5 i mieć w nim wtyczkę do gniazda zapalniczki or masz możliwość założenia świeczek w swoim Volkswagen Polo 5 i dostępu do przewodów elektrycznych przez stopkę silnika. .

Bez względu na to, który środek zaradczy wybierzesz, będziesz musiał rozebrać lub odłączyć kable i podłączyć ładowarkę lub szczypce, aby przenieść energię z innego pojazdu.

Rozbij okno swojego Volkswagen Polo 5

Wreszcie, ale nie najprzydatniejszym lub najtańszym środkiem zaradczym, możesz wybić okno, aby otworzyć swojego Volkswagena Polo 5 z rozładowaną baterią. Nic dziwnego, że ten środek zaradczy zmusi Cię do zapłaty franczyza za stłuczenie szkła or kup sobie okno i zamontuj je , ale ma tę zaletę, że jest wydajny. Niemniej jednak przed podjęciem działań weź pod uwagę swoje ubezpieczenie, przeczytaj umowę i starannie wybierz szkło, które chcesz stłuc, ponieważ często najmniejsze okna są droższe i trudniejsze w montażu niż te największe.

Weiterlesen:
Jak wymienić baterię kluczyka w Volkswagen Polo 8?

Jeśli potrzebujesz więcej przewodników po Volkswagen Polo 5, przejdź do naszej kategorii Volkswagen Polo 5.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector