Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak otworzyć Volkswagen Polo 6 z rozładowaną baterią ?

Chociaż generalnie staramy się być uważni, czasami zapominamy wyłączyć światła mijania, migające światło lub zostawić włączone radio. Niestety, jeśli tak jest, rano możesz skończyć z wyczerpaniem się akumulatora w Twoim Volkswagen Polo 6 i niedziałającym centralnym zamkiem. Zwykle powinno być możliwe otwarcie go za pomocą klucza, ale nie zawsze tak jest. W tym artykule przyjrzymy się jak otworzyć Volkswagena Polo 6 z rozładowaną baterią? Aby to zrobić, najpierw zobaczymy, jak otworzyć bagażnik samochodu z rozładowanym akumulatorem, następnie jak otworzyć maskę i wreszcie, jak otworzyć Volkswagen Polo 6 z rozładowanym akumulatorem.

Jak otworzyć bagażnik Volkswagena Polo 6 z rozładowanym akumulatorem?

Zacznijmy więc nasz artykuł od otwarcie bagażnika Twojego Volkswagen Polo 6 z rozładowanym akumulatorem . W rzeczywistości, jeśli nie masz więcej baterii, niestety nie będziesz mógł użyć centralnego zamka swojego samochodu, w niektórych seriach klucz nie wystarczy również do ręcznego otwarcia drzwi. W takim przypadku, jednym z niewielu rozwiązań, aby dostać się do wnętrza Volkswagena Polo 6, otworzyć maskę i wymienić lub naładować akumulator, będzie przejście przez bagażnik. Aby to zrobić, musisz sprawdzić, czy Twój Volkswagen Polo 6 jest wyposażony w „ukryty” zamek bagażnika, niektóre wykończenia, a niektóre lata nie są z nim zaprojektowane. Ustaw się przed bagażnikiem i rozejrzyj się po klamce bagażnika, powinieneś znaleźć małą zapadnię, za którą kryje się zamek mechaniczny, w który będziesz mógł włożyć i przekręcić klucz. Po wykonaniu tej czynności będziesz mógł otworzyć bagażnik swojego Volkswagen Polo 6 z rozładowanym akumulatorem i uzyskać dostęp do wnętrza pojazdu i otworzyć maskę . Jeśli nie możesz złożyć tylnego siedzenia swojego Volkswagen Polo 6, nie wahaj się zasięgnąć porady w naszym przewodniku, który pokaże Ci, jak to zrobić.

Jak otworzyć maskę Volkswagena Polo 6 z rozładowanym akumulatorem?

Druga okazja do otwórz maskę Volkswagen Polo 6 z rozładowanym akumulatorem . Ponieważ nie masz dostępu do przedziału pasażerskiego swojego samochodu, masz tylko jedno rozwiązanie, aby otworzyć maskę Twojego Volkswagen Polo 6, będziesz musiał, podnieść pojazd, ewentualnie zdjąć przedni zderzak samochodu i znaleźć linki zamka maski. Po zlokalizowaniu będziesz mógł je aktywować, aby odblokować maskę swojego Volkswagena Polo 6 i mieć dostęp do baterii.

Weiterlesen:
Jak wymienić żarówkę świateł mijania w moim Volkswagen Polo 8 ?

Jak otworzyć drzwi Volkswagen Polo 6 z rozładowaną baterią?

Teraz naprawdę się skupimy otwieranie drzwi Twojego Volkswagena Polo 6, który nie ma już baterii . Oto 3 najbardziej tradycyjne metody, które pozwolą Ci zaoszczędzić od konieczności wzywania pomocy drogowej i zaoszczędzić pieniądze.

Otwórz drzwi swojego Volkswagena Polo 6 kluczykiem

.

Pierwsze rozwiązanie może wydawać się oczywiste, ale aby otworzyć Volkswagena Polo 6, który nie ma więcej prądu, klucz będzie Twoim najlepszym sprzymierzeńcem. Zwykle będziesz miał przynajmniej mechaniczny zamek na drzwiach kierowcy twojego samochodu, w niektórych stylach będziesz miał drugi po stronie pasażera. Prawdopodobnie już zlokalizowałeś i próbowałeś otworzyć swojego Volkswagena Polo 6 przez te zamki, ale pamiętaj, że niektóre zamki działają trochę inaczej. Aby otworzyć drzwi swojego Volkswagena Polo 6, który nie ma już baterii, będziesz musiał przekręcić kluczyk w zamku i jednocześnie spróbować pociągnąć za klamkę . Powtórz tę operację, jeśli nie działa na pierwszych drzwiach na drugich, jeśli nadal nie działa, przejdź do następnego kroku tego artykułu.

Spróbuj naładować akumulator swojego Volkswagena Polo 6

To rozwiązanie nie jest możliwe we wszystkich Volkswagen Polo 6, w rzeczywistości, aby móc zrealizować to podejście, musisz również: mieć dostęp do bagażnika Volkswagena Polo 6 i mieć w nim wtyczkę do gniazda zapalniczki or być w stanie założyć świece w swoim Volkswagen Polo 6 i uzyskać dostęp do przewodów elektrycznych przez stopkę silnika. .

Bez względu na to, które rozwiązanie wybierzesz, będziesz musiał rozebrać lub odłączyć kable i podłączyć ładowarkę lub szczypce, aby przenieść energię z innego pojazdu.

Rozbij okno swojego Volkswagen Polo 6

Wreszcie, ale nie najprostsze lub najtańsze rozwiązanie, możesz wybić okno, aby otworzyć swojego Volkswagena Polo 6 z rozładowaną baterią. Oczywiście to rozwiązanie zmusi Cię do płacenia franczyza za stłuczenie szkła or kup sobie okno i zamontuj je , ale ma tę zaletę, że jest wydajny. Jednak zanim zaczniesz pracę, pomyśl o swoim ubezpieczeniu, przejrzyj umowę i starannie wybierz szkło, które chcesz stłuc, ponieważ często najmniejsze okna są droższe i bardziej skomplikowane w montażu niż te największe.

Weiterlesen:
Jak przerobić 2-osobowego Volkswagena Polo na 5-osobowego?

Jeśli chcesz więcej przewodników po Volkswagen Polo 6, przejdź do naszej kategorii Volkswagen Polo 6.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector