Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak otworzyć Volkswagen Polo 8 z rozładowaną baterią ?

Chociaż generalnie staramy się być uważni, często zapominamy wyłączyć światła mijania, migające światło lub zostawić włączone radio. Niestety, jeśli taka jest Twoja sytuacja, rano może się okazać, że Twój Volkswagen Polo 8 wyczerpie się, a centralny zamek przestanie działać. Normalnie powinieneś być w stanie otworzyć go całkiem łatwo za pomocą klucza, ale nie jest to stale sytuacja. W tym artykule zamierzamy sprawdzić jak otworzyć Volkswagena Polo 8 z rozładowaną baterią? Aby to osiągnąć, najpierw zobaczymy, jak otworzyć bagażnik samochodu z rozładowanym akumulatorem, następnie jak otworzyć maskę i wreszcie, jak otworzyć Volkswagen Polo 8 z rozładowanym akumulatorem.

Jak otworzyć bagażnik Volkswagena Polo 8 z rozładowanym akumulatorem?

Zacznijmy więc naszą treść od otwarcie bagażnika Twojego Volkswagen Polo 8 z rozładowanym akumulatorem . W rzeczywistości, jeśli nie masz więcej baterii, niestety nie będziesz mógł użyć centralnego zamka swojego pojazdu mechanicznego, w niektórych seriach klucz nie wystarczy również do ręcznego otwarcia drzwi. W takim przypadku jedyną możliwością uzyskania dostępu do wnętrza Volkswagena Polo 8, otwarcia maski, wymiany lub naładowania akumulatora będzie przejście przez bagażnik. Aby to zrobić, będziesz musiał sprawdzić, czy Twój Volkswagen Polo 8 jest wyposażony w „ukryty” zamek bagażnika, niektóre wykończenia, a niektóre lata nie są w niego wyposażone. Ustaw się przed bagażnikiem i sprawdź okolice klamki bagażnika, powinieneś zlokalizować małą klapkę, za którą kryje się zamek mechaniczny, w który będziesz mógł włożyć i przekręcić klucz. Po wykonaniu tej czynności będziesz mógł otworzyć bagażnik swojego Volkswagen Polo 8 z rozładowanym akumulatorem i uzyskać dostęp do wnętrza pojazdu i otworzyć maskę . Jeśli nie możesz złożyć tylnego siedzenia swojego Volkswagen Polo 8, nie wahaj się zasięgnąć porady naszego przewodnika, który wyjaśni, jak to zrobić.

Jak otworzyć maskę Volkswagena Polo 8 z rozładowanym akumulatorem?

Druga możliwość otwórz maskę Volkswagen Polo 8 z rozładowanym akumulatorem . Ponieważ nie masz dostępu do przedziału pasażerskiego Twojego pojazdu silnikowego, masz tylko jeden środek zaradczy, aby otworzyć maskę Twojego Volkswagen Polo 8, będziesz musiał, podnieść pojazd, ewentualnie zdjąć przedni zderzak samochodu i zidentyfikować linki zamka maski. Po zlokalizowaniu będziesz mógł je aktywować, aby odblokować maskę swojego Volkswagena Polo 8 i mieć dostęp do baterii.

Weiterlesen:
Zakleszczony bagażnik w Volkswagenie Polo, co mogę zrobić ?

Jak otworzyć drzwi Volkswagen Polo 8 z rozładowaną baterią?

Teraz naprawdę się skoncentrujemy otwieranie drzwi Twojego Volkswagena Polo 8, który nie ma już baterii . Oto 3 najbardziej tradycyjne techniki, które pozwolą Ci zaoszczędzić od konieczności wzywania serwisu awarii i zaoszczędzić pieniądze.

Otwórz drzwi swojego Volkswagena Polo 8 kluczykiem

.

Pierwsze rozwiązanie może wydawać się oczywiste, ale aby otworzyć Volkswagena Polo 8, który nie ma więcej prądu, klucz będzie twoim najlepszym sprzymierzeńcem. Najczęściej będziesz miał co najmniej zamek mechaniczny w drzwiach kierowcy pojazdu mechanicznego, w niektórych wersjach będziesz miał drugi po stronie pasażera. Prawdopodobnie już znalazłeś i próbowałeś otworzyć swojego Volkswagena Polo 8 za pomocą tych zamków, ale pamiętaj, że niektóre zamki działają nieco inaczej. Aby otworzyć drzwi swojego Volkswagena Polo 8, który nie ma już akumulatora, będziesz musiał przekręcić kluczyk w zamku i jednocześnie spróbować pociągnąć za klamkę . Powtórz tę procedurę, jeśli nie działa na pierwszych drzwiach na drugich, jeśli nadal nie działa, przejdź do następnego kroku tej treści.

Spróbuj naładować akumulator swojego Volkswagena Polo 8

Ten środek zaradczy nie jest możliwy we wszystkich Volkswagen Polo 8, w rzeczywistości, aby móc zrealizować tę technikę, musisz albo, mieć dostęp do bagażnika Volkswagena Polo 8 i mieć w nim wtyczkę do gniazda zapalniczki or być w stanie założyć świece w swoim Volkswagen Polo 8 i uzyskać dostęp do przewodów elektrycznych przez stopkę silnika. .

Bez względu na to, który środek zaradczy wybierzesz, będziesz musiał rozebrać lub odłączyć kable i podłączyć ładowarkę lub szczypce, aby przenieść energię z innego pojazdu.

Rozbij okno swojego Volkswagen Polo 8

Wreszcie, ale nie najpraktyczniejszy lub najtańszy środek zaradczy: możesz wybić okno, aby otworzyć swojego Volkswagena Polo 8 z rozładowanym akumulatorem. Oczywiście ten środek zaradczy zmusi Cię do zapłaty franczyza za stłuczenie szkła or kup sobie okno i zamontuj je , ale ma tę zaletę, że jest wydajny. Niemniej jednak, zanim podejmiesz działania, pomyśl o swoim ubezpieczeniu, przejrzyj umowę i starannie wybierz szkło, które chcesz stłuc, ponieważ często najmniejsze okna są droższe i bardziej skomplikowane w montażu niż te największe.

Weiterlesen:
Kluczyk utknął w stacyjce Volkswagen Polo 5, co robić ?

Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania dotyczące Volkswagen Polo 8, nie wahaj się skonsultować z naszą kategorią Volkswagen Polo 8.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector