Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak otworzyć Volkswagen Polo z rozładowaną baterią?

Chociaż generalnie staramy się być uważni, czasami zapominamy wyłączyć światła mijania, migające światło lub zostawić włączone radio. Niestety, jeśli to Twoja sytuacja, rano może się zdarzyć, że Twój Volkswagen Polo wyczerpie się, a centralny zamek przestanie działać. Zwykle powinieneś być w stanie otworzyć go dość łatwo za pomocą klucza, ale nie jest to stale sytuacja. W tym artykule zamierzamy sprawdzić jak otworzyć Volkswagena Polo z rozładowaną baterią? Aby to zrobić, najpierw odkryjemy, jak otworzyć bagażnik samochodu z rozładowanym akumulatorem, następnie jak otworzyć maskę i wreszcie, jak otworzyć Volkswagen Polo z rozładowanym akumulatorem.

Jak otworzyć bagażnik Volkswagena Polo z rozładowanym akumulatorem?

Zacznijmy więc nasz artykuł od otwarcie bagażnika Volkswagen Polo z rozładowanym akumulatorem . Oczywiście, jeśli nie masz więcej baterii, niestety nie będziesz mógł użyć centralnego zamka swojego samochodu, w niektórych seriach klucz nie wystarczy również do ręcznego otwarcia drzwi. W takim przypadku, jednym z niewielu rozwiązań, aby dostać się do wnętrza Volkswagena Polo, otworzyć maskę i wymienić lub naładować akumulator, będzie przejście przez bagażnik. Aby to zrobić, będziesz musiał sprawdzić, czy Twój Volkswagen Polo jest wyposażony w „ukryty” zamek bagażnika, niektóre wykończenia, a niektóre lata nie są w niego wyposażone. Ustaw się przed bagażnikiem i rozejrzyj się po klamce bagażnika, powinieneś odkryć małą klapkę, za którą kryje się mechaniczny zamek, w który będziesz mógł włożyć i przekręcić klucz. Gdy to zrobisz, będziesz mógł otworzyć bagażnik swojego Volkswagena Polo z rozładowanym akumulatorem i uzyskać dostęp do wnętrza samochodu i otworzyć maskę . Jeśli nie możesz złożyć tylnej kanapy swojego Volkswagen Polo, skorzystaj z naszego artykułu, który wyjaśni, jak to zrobić.

Jak otworzyć maskę Volkswagena Polo z rozładowanym akumulatorem?

Druga okazja do otwórz maskę Volkswagen Polo z rozładowanym akumulatorem . Ponieważ nie masz dostępu do przedziału pasażerskiego swojego samochodu, masz tylko jedno rozwiązanie, aby otworzyć maskę Twojego Volkswagen Polo, będziesz musiał, podnieść samochód, ewentualnie zdjąć przedni zderzak samochodu i zidentyfikować linki zamka maski. Po znalezieniu będziesz mógł je aktywować, aby odblokować maskę swojego Volkswagena Polo i mieć dostęp do baterii.

Weiterlesen:
Jak ustawić światła mijania w Volkswagen Polo 6 ?

Jak otworzyć drzwi Volkswagena Polo z rozładowanym akumulatorem?

Teraz naprawdę się skupimy otwieranie drzwi Twojego Volkswagena Polo, który nie ma już baterii . Oto 3 najbardziej klasyczne sposoby, które pozwolą Ci zaoszczędzić od konieczności wzywania pomocy drogowej i zaoszczędzić pieniądze.

Otwórz drzwi swojego Volkswagena Polo kluczykiem

.

Pierwsze rozwiązanie może wydawać się oczywiste, ale aby otworzyć Volkswagena Polo, który nie ma więcej prądu, klucz będzie Twoim najlepszym sprzymierzeńcem. Najczęściej będziesz miał co najmniej zamek mechaniczny na drzwiach kierowcy swojego samochodu, w niektórych modelach będziesz miał drugi po stronie pasażera. Z pewnością znalazłeś już i próbowałeś otworzyć swojego Volkswagena Polo za pomocą tych zamków, ale pamiętaj, że niektóre zamki działają nieco inaczej. Aby otworzyć drzwi swojego Volkswagena Polo, który nie ma już akumulatora, będziesz musiał przekręcić kluczyk w zamku i jednocześnie spróbować pociągnąć za klamkę . Powtórz ten proces, jeśli nie działa na pierwszych drzwiach na drugich, jeśli nadal nie działa, przejdź do następnego kroku tego artykułu.

Spróbuj naładować akumulator swojego Volkswagena Polo

To rozwiązanie nie jest możliwe we wszystkich Volkswagen Polo, w rzeczywistości, aby móc zrealizować tę technikę, musisz również, mieć dostęp do bagażnika Volkswagena Polo i mieć w nim wtyczkę do gniazda zapalniczki or być w stanie założyć świece swojego Volkswagena Polo i uzyskać dostęp do przewodów elektrycznych przez stopkę silnika. .

Bez względu na to, które rozwiązanie wybierzesz, będziesz musiał rozebrać lub odłączyć kable i podłączyć ładowarkę lub szczypce, aby przenieść energię z innego samochodu.

Rozbij okno swojego Volkswagena Polo

Wreszcie, ale nie najprzydatniejsze lub najtańsze rozwiązanie, możesz wybić okno, aby otworzyć Volkswagena Polo z rozładowaną baterią. Oczywiście takie rozwiązanie zmusi Cię do płacenia franczyza za stłuczenie szkła or kup sobie okno i zamontuj je , ale ma tę zaletę, że jest wydajny. Przed podjęciem działań weź jednak pod uwagę swoje ubezpieczenie, przejrzyj umowę i uważnie wybierz szybę, którą chcesz stłuc, ponieważ często najmniejsze okna są droższe i trudniejsze w montażu niż te największe.

Weiterlesen:
Problem z wtryskiem Volkswagen Polo 5, co robić ?

Jeśli potrzebujesz więcej samouczków na temat Volkswagen Polo, przejdź do naszej kategorii Volkswagen Polo.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector