Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak otworzyć Volkswagena Golfa 2 z rozładowaną baterią ?

Chociaż generalnie staramy się być uważni, czasami zapominamy wyłączyć światła mijania, migające światło lub zostawić włączone radio. Niestety, jeśli tak jest, rano może się zdarzyć, że Twój Volkswagen Golf 2 wyczerpie się i centralny zamek przestanie działać. W każdym innym przypadku powinieneś być w stanie otworzyć go całkiem łatwo za pomocą klucza, ale nie zawsze tak jest. W tym artykule zamierzamy sprawdzić jak otworzyć Volkswagena Golfa 2 z rozładowanym akumulatorem? W tym celu najpierw zobaczymy, jak otworzyć bagażnik samochodu z rozładowanym akumulatorem, następnie jak otworzyć maskę, a na koniec jak otworzyć Volkswagena Golfa 2 z rozładowanym akumulatorem.

Jak otworzyć bagażnik Volkswagena Golfa 2 z rozładowanym akumulatorem?

Zacznijmy więc nasz artykuł od otwarcie bagażnika Twojego Volkswagena Golfa 2 z rozładowanym akumulatorem . Prawdę mówiąc, jeśli nie masz więcej baterii, niestety nie będziesz mógł użyć centralnego zamka swojego samochodu, w niektórych seriach klucz nie wystarczy również do ręcznego otwarcia drzwi. W takim przypadku jedyną alternatywą, aby dostać się do wnętrza Volkswagena Golfa 2, otworzyć maskę i wymienić lub naładować akumulator, będzie przejście przez bagażnik. Aby to zrobić, będziesz musiał sprawdzić, czy Twój Volkswagen Golf 2 jest zbudowany z „ukrytym” zamkiem bagażnika, niektóre wykończenia, a niektóre lata nie są z nim zbudowane. Ustaw się przed bagażnikiem i rozejrzyj się po klamce bagażnika, powinieneś znaleźć małą zapadnię, za którą kryje się zamek mechaniczny, w który będziesz mógł włożyć i przekręcić klucz. Po wykonaniu tej czynności będziesz mógł otworzyć bagażnik swojego Volkswagena Golfa 2 z rozładowanym akumulatorem i uzyskać dostęp do wnętrza pojazdu oraz otworzyć maskę . Jeśli nie możesz złożyć tylnego siedzenia swojego Volkswagena Golfa 2, nie wahaj się zasięgnąć porady naszego przewodnika, który wyjaśni, jak to zrobić.

Weiterlesen:
Problem z migaczem Volkswagen Golf 4, co robić ?

Jak otworzyć maskę Volkswagena Golfa 2 z rozładowanym akumulatorem?

Druga możliwość otwórz maskę Volkswagena Golfa 2 z rozładowanym akumulatorem . Ponieważ nie masz dostępu do przedziału pasażerskiego swojego samochodu, masz tylko jedno rozwiązanie, aby otworzyć maskę Volkswagena Golfa 2, będziesz musiał, podnieść pojazd, ewentualnie zdjąć przedni zderzak samochodu i zidentyfikować linki zamka maski. Po ustanowieniu będziesz mógł je aktywować, aby odblokować maskę swojego Volkswagena Golfa 2 i mieć dostęp do baterii.

Jak otworzyć drzwi Volkswagena Golfa 2 z rozładowanym akumulatorem?

Teraz naprawdę się skupimy otwieranie drzwi Twojego Volkswagena Golfa 2, który nie ma już baterii . Oto 3 najbardziej tradycyjne metody, które pozwolą Ci zaoszczędzić od konieczności wzywania pomocy drogowej i zaoszczędzić pieniądze.

Otwórz drzwi swojego Volkswagena Golfa 2 kluczykiem

.

Pierwsze rozwiązanie może wydawać się oczywiste, ale aby otworzyć Volkswagena Golfa 2, który nie ma już prądu, klucz będzie twoim najlepszym sprzymierzeńcem. Zwykle będziesz miał przynajmniej mechaniczny zamek na drzwiach kierowcy twojego samochodu, w niektórych stylach będziesz miał drugi po stronie pasażera. Prawdopodobnie już bazowałeś i próbowałeś otworzyć swojego Volkswagena Golfa 2 za pomocą tych zamków, ale pamiętaj, że niektóre zamki działają trochę inaczej. Aby otworzyć drzwi swojego Volkswagena Golfa 2, który nie ma już akumulatora, będziesz musiał przekręcić kluczyk w zamku i jednocześnie spróbować pociągnąć za klamkę . Powtórz tę procedurę, jeśli nie działa na pierwszych drzwiach na drugich, jeśli nadal nie działa, przejdź do następnego kroku tego artykułu.

Weiterlesen:
Jak odczytać kod błędu w Volkswagen Golf 7 ?

Spróbuj naładować akumulator swojego Volkswagena Golfa 2

Ten środek zaradczy nie jest możliwy we wszystkich Volkswagenach Golf 2, w rzeczywistości, aby móc zrealizować tę strategię, musisz albo, mieć dostęp do bagażnika Volkswagena Golfa 2 i mieć w nim wtyczkę do gniazda zapalniczki or być w stanie zapalić świece swojego Volkswagena Golfa 2 i uzyskać dostęp do przewodów elektrycznych przez stopkę silnika. .

Bez względu na to, które rozwiązanie wybierzesz, będziesz musiał rozebrać lub odłączyć kable i podłączyć ładowarkę lub szczypce, aby przenieść energię z innego pojazdu.

Rozbij okno swojego Volkswagena Golfa 2

Wreszcie, ale nie najbardziej poręczne i najtańsze rozwiązanie, możesz wybić okno, aby otworzyć swojego Volkswagena Golfa 2 z rozładowanym akumulatorem. Oczywiście to rozwiązanie zmusi Cię do płacenia franczyza za stłuczenie szkła or kup sobie okno i zamontuj je , ale ma tę zaletę, że jest wydajny. Przed podjęciem działań weź jednak pod uwagę swoje ubezpieczenie, przejrzyj umowę i ostrożnie wybierz szybę, którą chcesz stłuc, ponieważ z reguły najmniejsze okna są droższe i trudniejsze w montażu niż te największe.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Volkswagena Golfa 2, skonsultuj się z naszą kategorią Volkswagen Golf 2.

Ссылка на основную публикацию