Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak otworzyć Volkswagena Golfa 3 z rozładowaną baterią ?

Chociaż generalnie staramy się być uważni, często zapominamy wyłączyć światła mijania, migające światło lub pozostawić włączone radio. Niestety, jeśli taka jest Twoja sytuacja, rano może się zdarzyć, że Twój Volkswagen Golf 3 wyczerpie się, a centralny zamek przestanie działać. Zwykle powinieneś być w stanie otworzyć go dość łatwo za pomocą klucza, ale nie jest to stale sytuacja. W tym artykule zamierzamy sprawdzić jak otworzyć Volkswagena Golfa 3 z rozładowanym akumulatorem? Aby to zrobić, najpierw dowiemy się, jak otworzyć bagażnik samochodu z rozładowanym akumulatorem, następnie jak otworzyć maskę i wreszcie, jak otworzyć Volkswagena Golfa 3 z rozładowanym akumulatorem.

Jak otworzyć bagażnik Volkswagena Golfa 3 z rozładowanym akumulatorem?

Zacznijmy więc naszą stronę z treścią od otwarcie bagażnika Twojego Volkswagena Golfa 3 z rozładowanym akumulatorem . Oczywiście, jeśli nie masz więcej baterii, niestety nie będziesz mógł użyć centralnego zamka swojego pojazdu silnikowego, w niektórych seriach klucz nie wystarczy również do ręcznego otwarcia drzwi. W takim przypadku jedną z słusznych możliwości uzyskania dostępu do wnętrza Volkswagena Golfa 3, otwarcia maski, wymiany lub naładowania akumulatora będzie przejście przez bagażnik. Aby to zrobić, będziesz musiał sprawdzić, czy Twój Volkswagen Golf 3 jest wyposażony w „ukryty” zamek bagażnika, niektóre wykończenia, a niektóre lata nie są w niego wyposażone. Ustaw się przed bagażnikiem i rozejrzyj się po klamce bagażnika, powinieneś zlokalizować małą zapadnię, za którą kryje się zamek mechaniczny, w który będziesz mógł włożyć i przekręcić klucz. Po wykonaniu tej czynności będziesz mógł otworzyć bagażnik swojego Volkswagena Golfa 3 z rozładowanym akumulatorem i uzyskać dostęp do wnętrza pojazdu oraz otworzyć maskę . Jeśli nie możesz złożyć tylnej kanapy swojego Volkswagena Golfa 3, nie zastanawiaj się dłużej i zapoznaj się z naszym artykułem, który wyjaśni, jak to zrobić.

Weiterlesen:
Gdzie jest bezpiecznik radia samochodowego w Volkswagenie Golfie ?

Jak otworzyć maskę Volkswagena Golfa 3 z rozładowanym akumulatorem?

Druga możliwość otwórz maskę Volkswagena Golfa 3 z rozładowanym akumulatorem . Ponieważ nie masz dostępu do przedziału pasażerskiego swojego pojazdu silnikowego, masz tylko jeden środek zaradczy, aby otworzyć maskę Volkswagena Golfa 3, będziesz musiał, podnieść pojazd, ewentualnie zdjąć przedni zderzak samochodu i znaleźć linki zamka maski. Po zlokalizowaniu będziesz mógł je aktywować, aby odblokować maskę swojego Volkswagena Golfa 3 i mieć dostęp do baterii.

Jak otworzyć drzwi Volkswagena Golfa 3 z rozładowanym akumulatorem?

Teraz naprawdę się skoncentrujemy otwieranie drzwi Twojego Volkswagena Golfa 3, który nie ma już baterii . Oto 3 najbardziej klasyczne rozwiązania, dzięki którym nie będziesz musiał wzywać serwisu awarii i zaoszczędzisz pieniądze.

Otwórz drzwi swojego Volkswagena Golfa 3 kluczykiem

.

Pierwsze rozwiązanie może wydawać się oczywiste, ale aby otworzyć Volkswagena Golfa 3, który nie ma więcej prądu, klucz będzie twoim najlepszym sprzymierzeńcem. W większości przypadków będziesz miał co najmniej zamek mechaniczny na drzwiach kierowcy pojazdu silnikowego, w niektórych wersjach będziesz mieć drugi po stronie pasażera. Prawie na pewno już znalazłeś i próbowałeś otworzyć swojego Volkswagena Golfa 3 za pomocą tych zamków, ale pamiętaj, że niektóre zamki działają nieco inaczej. Aby otworzyć drzwi swojego Volkswagena Golfa 3, który nie ma już baterii, będziesz musiał przekręcić kluczyk w zamku i jednocześnie spróbować pociągnąć za klamkę . Powtórz tę operację, jeśli nie działa na pierwszych drzwiach na drugich, jeśli nadal nie działa, przejdź do następnego kroku tej strony treści.

Spróbuj naładować akumulator swojego Volkswagena Golfa 3

Ten środek zaradczy nie jest możliwy we wszystkich Volkswagenach Golf 3, w rzeczywistości, aby móc zrealizować tę strategię, musisz albo, mieć dostęp do bagażnika Volkswagena Golfa 3 i mieć w nim wtyczkę do gniazda zapalniczki or być w stanie zapalić świece swojego Volkswagena Golfa 3 i uzyskać dostęp do przewodów elektrycznych przez stopkę silnika. .

Bez względu na to, który środek zaradczy wybierzesz, będziesz musiał rozebrać lub odłączyć kable i podłączyć ładowarkę lub szczypce, aby przenieść energię z innego pojazdu.

Weiterlesen:
Wibracje przyśpieszające w Volkswagenie Golfie 7, co robić ?

Rozbij okno swojego Volkswagena Golfa 3

Na koniec, ale nie najpraktyczniejszy lub najtańszy środek zaradczy, możesz wybić okno, aby otworzyć swojego Volkswagena Golfa 3 z rozładowanym akumulatorem. Oczywiście ten środek zaradczy zmusi Cię do zapłaty franczyza za stłuczenie szkła or kup sobie okno i zamontuj je , ale ma tę zaletę, że jest wydajny. Przed rozpoczęciem pracy weź jednak pod uwagę ubezpieczenie, przeczytaj umowę i ostrożnie wybierz szybę, którą chcesz stłuc, ponieważ często najmniejsze okna są droższe i trudniejsze w montażu niż te największe.

Jeśli chcesz uzyskać więcej samouczków na temat Volkswagena Golfa 3, przejdź do naszej kategorii Volkswagen Golf 3.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector