Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak otworzyć Volkswagena Golfa 4 z rozładowaną baterią ?

Chociaż generalnie staramy się być uważni, często zapominamy wyłączyć światła mijania, migające światło lub pozostawić włączone radio. Niestety, jeśli to Twoja sytuacja, rano może się zdarzyć, że Twój Volkswagen Golf 4 wyczerpie się, a centralny zamek przestanie działać. Zwykle powinieneś być w stanie otworzyć go całkiem łatwo za pomocą klucza, ale nie zawsze tak jest. W tym artykule zamierzamy sprawdzić jak otworzyć Volkswagena Golfa 4 z rozładowanym akumulatorem? Aby to osiągnąć, najpierw dowiemy się, jak otworzyć bagażnik z rozładowanym akumulatorem, następnie jak otworzyć maskę i wreszcie, jak otworzyć Volkswagena Golfa 4 z rozładowanym akumulatorem.

Jak otworzyć bagażnik Volkswagena Golfa 4 z rozładowanym akumulatorem?

Zacznijmy więc naszą stronę z treścią od otwarcie bagażnika Twojego Volkswagena Golfa 4 z rozładowanym akumulatorem . Oczywiście, jeśli nie masz więcej baterii, niestety nie będziesz mógł użyć centralnego zamka swojego samochodu, w niektórych seriach klucz nie wystarczy również do ręcznego otwarcia drzwi. W takim przypadku jedyną alternatywą, aby uzyskać dostęp do wnętrza Volkswagena Golfa 4, otworzyć maskę i wymienić lub naładować akumulator, będzie przejście przez bagażnik. Aby to osiągnąć, będziesz musiał sprawdzić, czy Twój Volkswagen Golf 4 jest wyposażony w „ukryty” zamek bagażnika, niektóre wykończenia, a niektóre lata nie są z nim zaprojektowane. Ustaw się przed bagażnikiem i sprawdź okolice klamki bagażnika, powinieneś zlokalizować małą klapkę, za którą kryje się zamek mechaniczny, w który będziesz mógł włożyć i przekręcić klucz. Gdy to zrobisz, będziesz mógł otworzyć bagażnik swojego Volkswagena Golfa 4 z rozładowanym akumulatorem i dostać się do wnętrza samochodu i otworzyć maskę . Jeśli nie możesz złożyć tylnej kanapy swojego Volkswagena Golfa 4, skorzystaj z naszego przewodnika, który pokaże Ci, jak to zrobić.

Jak otworzyć maskę Volkswagena Golfa 4 z rozładowanym akumulatorem?

Druga możliwość otwórz maskę Volkswagena Golfa 4 z rozładowanym akumulatorem . Ponieważ nie masz dostępu do przedziału pasażerskiego swojego samochodu, masz tylko jedno rozwiązanie, aby otworzyć maskę Twojego Volkswagena Golfa 4, będziesz musiał, podnieść samochód, ewentualnie zdjąć przedni zderzak samochodu i znaleźć linki zamka maski. Po ustanowieniu będziesz mógł je aktywować, aby odblokować maskę swojego Volkswagena Golfa 4 i mieć dostęp do baterii.

Weiterlesen:
Jak odczytać kod błędu w Volkswagen Golf 5 ?

Jak otworzyć drzwi Volkswagena Golfa 4 z rozładowanym akumulatorem?

Teraz naprawdę się skoncentrujemy otwieranie drzwi Twojego Volkswagena Golfa 4, który nie ma już baterii . Oto 3 najbardziej klasyczne rozwiązania, które pozwolą Ci zaoszczędzić od konieczności wzywania pomocy drogowej i zaoszczędzić pieniądze.

Otwórz drzwi swojego Volkswagena Golfa 4 kluczykiem

.

Pierwsze rozwiązanie może wydawać się oczywiste, ale aby otworzyć Volkswagena Golfa 4, który nie ma już prądu, klucz będzie twoim najlepszym sprzymierzeńcem. Najczęściej będziesz miał co najmniej zamek mechaniczny na drzwiach kierowcy swojego samochodu, w niektórych stylach będziesz miał drugi po stronie pasażera. Prawdopodobnie już bazujesz i próbowałeś otworzyć swojego Volkswagena Golfa 4 za pomocą tych blokad, ale pamiętaj, że niektóre blokady działają nieco inaczej. Aby otworzyć drzwi swojego Volkswagena Golfa 4, który nie ma już akumulatora, będziesz musiał przekręcić kluczyk w zamku i jednocześnie spróbować pociągnąć za klamkę . Powtórz ten proces, jeśli nie działa na pierwszych drzwiach na drugich, jeśli nadal nie działa, przejdź do następnego kroku tej strony treści.

Spróbuj naładować akumulator swojego Volkswagena Golfa 4

To rozwiązanie nie jest możliwe we wszystkich Volkswagenach Golf 4, w rzeczywistości, aby móc zrealizować tę strategię, musisz również, mieć dostęp do bagażnika Volkswagena Golfa 4 i mieć w nim wtyczkę do gniazda zapalniczki or być w stanie zapalić świece swojego Volkswagena Golfa 4 i uzyskać dostęp do przewodów elektrycznych przez stopkę silnika. .

Bez względu na to, które rozwiązanie wybierzesz, będziesz musiał rozebrać lub odłączyć kable i podłączyć ładowarkę lub szczypce, aby przesłać energię z innego samochodu.

Rozbij okno swojego Volkswagena Golfa 4

Wreszcie, ale nie najpraktyczniejsze lub najtańsze rozwiązanie, możesz wybić okno, aby otworzyć swojego Volkswagena Golfa 4 z rozładowanym akumulatorem. Oczywiście to rozwiązanie zmusi Cię do płacenia franczyza za stłuczenie szkła or kup sobie okno i zamontuj je , ale ma tę zaletę, że jest wydajny. Jednak zanim zaczniesz pracę, pomyśl o swoim ubezpieczeniu, przeczytaj umowę i uważnie wybierz szybę, którą chcesz stłuc, ponieważ często najmniejsze okna są droższe i trudniejsze w montażu niż te największe.

Weiterlesen:
Problem z sondą lambda w Volkswagenie Golfie

Jeśli chcesz więcej samouczków na temat Volkswagena Golfa 4, przejdź do naszej kategorii Volkswagen Golf 4.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector