Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak otworzyć Volkswagena Golfa 8 z rozładowaną baterią ?

Niemniej jednak generalnie staramy się być uważni, często zapominamy wyłączyć światła mijania, migające światło lub zostawić włączone radio. Niestety, jeśli tak jest, rano możesz skończyć z wyczerpaniem się akumulatora w Twoim Volkswagenie Golfie 8 i niedziałającym centralnym zamkiem. W każdym innym przypadku powinieneś mieć możliwość łatwego otwarcia go za pomocą klucza, ale nie zawsze tak jest. W tym artykule przyjrzymy się jak otworzyć Volkswagena Golfa 8 z rozładowanym akumulatorem? W tym celu najpierw zobaczymy, jak otworzyć bagażnik samochodu z rozładowanym akumulatorem, następnie jak otworzyć maskę, a na koniec jak otworzyć Volkswagena Golfa 8 z rozładowanym akumulatorem.

Jak otworzyć bagażnik Volkswagena Golfa 8 z rozładowanym akumulatorem?

Zacznijmy więc nasz artykuł od otwarcie bagażnika Twojego Volkswagena Golfa 8 z rozładowanym akumulatorem . Rzeczywiście, jeśli nie masz więcej baterii, niestety nie będziesz mieć możliwości korzystania z centralnego zamka swojego samochodu, w niektórych seriach klucz nie wystarczy również do ręcznego otwarcia drzwi. W takim przypadku jedną z słusznych możliwości uzyskania dostępu do wnętrza Volkswagena Golfa 8, otwarcia maski, wymiany lub naładowania akumulatora będzie przejście przez bagażnik. Aby to zrobić, musisz sprawdzić, czy Twój Volkswagen Golf 8 jest wyposażony w „ukryty” zamek bagażnika, niektóre wykończenia, a niektóre lata nie są z nim zaprojektowane. Ustaw się przed bagażnikiem i rozejrzyj się po klamce bagażnika, powinieneś znaleźć małą klapkę, za którą kryje się zamek mechaniczny, w który będziesz miał możliwość włożenia i przekręcenia klucza. Po wykonaniu tej czynności będziesz mógł otworzyć bagażnik swojego Volkswagena Golfa 8 z rozładowanym akumulatorem i uzyskać dostęp do wnętrza pojazdu i otworzyć maskę . Jeśli nie możesz złożyć tylnej kanapy swojego Volkswagena Golfa 8, skorzystaj z naszego przewodnika, który wyjaśni, jak to zrobić.

Jak otworzyć maskę Volkswagena Golfa 8 z rozładowanym akumulatorem?

Druga możliwość otwórz maskę Volkswagena Golfa 8 z rozładowanym akumulatorem . Ponieważ nie masz dostępu do przedziału pasażerskiego swojego samochodu, masz tylko jeden środek zaradczy, aby otworzyć maskę Volkswagena Golfa 8, będziesz musiał, podnieść pojazd, ewentualnie zdjąć przedni zderzak samochodu i zlokalizować linki zamka maski. Po znalezieniu będziesz mógł je aktywować, aby odblokować maskę swojego Volkswagena Golfa 8 i mieć dostęp do baterii.

Weiterlesen:
Jak sprawdzić poziom płynu hamulcowego w Volkswagenie Golfie 3 ?

Jak otworzyć drzwi Volkswagena Golfa 8 z rozładowanym akumulatorem?

Teraz naprawdę się skoncentrujemy otwieranie drzwi Twojego Volkswagena Golfa 8, który nie ma już baterii . Oto 3 najbardziej tradycyjne techniki, które pozwolą Ci zaoszczędzić od konieczności wzywania pomocy drogowej i zaoszczędzić pieniądze.

Otwórz drzwi swojego Volkswagena Golfa 8 kluczykiem

.

Pierwsze rozwiązanie może wydawać się oczywiste, ale aby otworzyć Volkswagena Golfa 8, który nie ma więcej prądu, klucz będzie twoim najlepszym sprzymierzeńcem. Zwykle będziesz miał przynajmniej mechaniczny zamek na drzwiach kierowcy twojego samochodu, w niektórych modelach będziesz miał drugi po stronie pasażera. Prawdopodobnie znalazłeś już i próbowałeś otworzyć swojego Volkswagena Golfa 8 za pomocą tych zamków, ale pamiętaj, że niektóre blokady działają nieco inaczej. Aby otworzyć drzwi swojego Volkswagena Golfa 8, który nie ma już akumulatora, będziesz musiał przekręcić kluczyk w zamku i jednocześnie spróbować pociągnąć za klamkę . Powtórz tę procedurę, jeśli nie działa na pierwszych drzwiach na drugich, jeśli nadal nie działa, przejdź do następnego kroku tego artykułu.

Spróbuj naładować akumulator swojego Volkswagena Golfa 8

Ten środek zaradczy nie jest możliwy we wszystkich Volkswagenach Golf 8, w rzeczywistości, aby móc zrealizować to podejście, musisz albo, mieć dostęp do bagażnika Twojego Volkswagena Golfa 8 i mieć w nim wtyczkę do gniazda zapalniczki or masz możliwość zapalania świec swojego Volkswagena Golfa 8 i dostępu do przewodów elektrycznych przez stopkę silnika. .

Bez względu na to, który środek zaradczy wybierzesz, będziesz musiał rozebrać lub odłączyć kable i podłączyć ładowarkę lub szczypce, aby przenieść energię z innego pojazdu.

Rozbij okno swojego Volkswagena Golfa 8

Na koniec, ale nie najpraktyczniejszy lub najtańszy środek zaradczy, możesz wybić okno, aby otworzyć swojego Volkswagena Golfa 8 z rozładowanym akumulatorem. Nic dziwnego, że ten środek zaradczy zmusi Cię do zapłaty franczyza za stłuczenie szkła or kup sobie okno i zamontuj je , ale ma tę zaletę, że jest wydajny. Niemniej jednak przed rozpoczęciem pracy pomyśl o swoim ubezpieczeniu, przejrzyj umowę i ostrożnie wybierz szybę, którą chcesz stłuc, ponieważ z reguły najmniejsze okna są droższe i bardziej skomplikowane w montażu niż te największe.

Weiterlesen:
Jak złożyć lusterka boczne w Volkswagenie Golfie 4 ?

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Volkswagena Golfa 8, skontaktuj się z naszą kategorią Volkswagen Golf 8.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector