Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak otworzyć Volkswagena Golfa z rozładowanym akumulatorem?

Chociaż generalnie staramy się być uważni, czasami zapominamy wyłączyć światła mijania, migające światło lub pozostawić włączone radio. Niestety, jeśli taka jest Twoja sytuacja, rano może się zdarzyć, że Twój Volkswagen Golf wyczerpie się, a centralny zamek przestanie działać. W każdym innym przypadku powinieneś mieć możliwość otwarcia go całkiem łatwo za pomocą klucza, ale nie jest to stale sytuacja. W tym artykule zamierzamy sprawdzić jak otworzyć Volkswagena Golfa z rozładowanym akumulatorem? Aby to osiągnąć, najpierw odkryjemy, jak otworzyć bagażnik samochodu z rozładowanym akumulatorem, następnie jak otworzyć maskę, a na koniec, jak otworzyć Volkswagena Golfa z rozładowanym akumulatorem.

Jak otworzyć bagażnik Volkswagena Golfa z rozładowanym akumulatorem?

Zacznijmy więc naszą stronę z treścią od otwarcie bagażnika Volkswagena Golfa z rozładowanym akumulatorem . W rzeczywistości, jeśli nie masz więcej baterii, niestety nie będziesz mieć możliwości korzystania z centralnego zamka pojazdu mechanicznego, w niektórych seriach klucz nie wystarczy również do ręcznego otwarcia drzwi. W takim przypadku jedyną alternatywą, aby dostać się do wnętrza Volkswagena Golfa, otworzyć maskę i wymienić lub naładować akumulator, będzie przejście przez bagażnik. Aby to osiągnąć, będziesz musiał sprawdzić, czy Twój Volkswagen Golf jest fabrycznie wyposażony w „ukrytą” blokadę bagażnika, niektóre wykończenia, a niektóre lata nie są w nią wyposażone. Postaw się przed bagażnikiem i rozejrzyj się po klamce bagażnika, powinieneś odkryć małą zapadnię, za którą kryje się mechaniczny zamek, w który będziesz mógł włożyć i przekręcić klucz. Po wykonaniu tej czynności będziesz mógł otworzyć bagażnik swojego Volkswagena Golfa z rozładowanym akumulatorem i uzyskać dostęp do wnętrza samochodu oraz otworzyć maskę . Jeśli nie możesz złożyć tylnej kanapy swojego Volkswagena Golfa, zapoznaj się z naszym artykułem, który wyjaśni, jak to zrobić.

Weiterlesen:
Jak zablokować Volkswagena Golfa 3 z rozładowanym akumulatorem?

Jak otworzyć maskę Volkswagena Golfa z rozładowanym akumulatorem?

Druga okazja do otwórz maskę Volkswagena Golfa z rozładowanym akumulatorem . Ponieważ nie masz dostępu do przedziału pasażerskiego swojego pojazdu silnikowego, masz tylko jeden środek zaradczy, aby otworzyć maskę Volkswagena Golfa, będziesz musiał, podnieść samochód, ewentualnie zdjąć przedni zderzak samochodu i zlokalizować linki zamka maski. Po zlokalizowaniu będziesz mógł je aktywować, aby odblokować maskę swojego Volkswagena Golfa i mieć dostęp do baterii.

Jak otworzyć drzwi Volkswagena Golfa z rozładowanym akumulatorem?

Teraz naprawdę się skoncentrujemy otwieranie drzwi Twojego Volkswagena Golfa, który nie ma już baterii . Oto 3 najbardziej tradycyjne sposoby, które pozwolą Ci zaoszczędzić od konieczności wzywania pomocy drogowej i zaoszczędzić pieniądze.

Otwórz drzwi swojego Volkswagena Golfa kluczykiem

.

Pierwsze rozwiązanie może wydawać się oczywiste, ale aby otworzyć Volkswagena Golfa, który nie ma więcej prądu, klucz będzie twoim najlepszym sprzymierzeńcem. Zazwyczaj będziesz miał przynajmniej zamek mechaniczny na drzwiach kierowcy pojazdu silnikowego, w niektórych wersjach będziesz miał drugi zamek po stronie pasażera. Z pewnością już zlokalizowałeś i próbowałeś otworzyć swojego Volkswagena Golfa za pomocą tych zamków, ale pamiętaj, że niektóre zamki działają nieco inaczej. Aby otworzyć drzwi swojego Volkswagena Golfa, który nie ma już baterii, będziesz musiał przekręcić kluczyk w zamku i jednocześnie spróbować pociągnąć za klamkę . Powtórz tę operację, jeśli nie działa na pierwszych drzwiach na drugich, jeśli nadal nie działa, przejdź do następnego kroku tej strony treści.

Spróbuj naładować akumulator swojego Volkswagena Golfa

Ten środek zaradczy nie jest możliwy we wszystkich Volkswagenach Golfach, w rzeczywistości, aby mieć możliwość realizacji tej strategii, musisz albo, mieć dostęp do bagażnika Twojego Volkswagena Golfa i mieć w nim wtyczkę do gniazda zapalniczki or masz możliwość zapalania świec swojego Volkswagena Golfa i dostępu do przewodów elektrycznych przez stopkę silnika. .

Bez względu na to, który środek zaradczy wybierzesz, będziesz musiał rozebrać lub odłączyć kable i podłączyć ładowarkę lub szczypce, aby przenieść energię z innego samochodu.

Weiterlesen:
Gdzie znajduje się podnośnik w Volkswagenie Golfie 6?

Rozbij okno swojego Volkswagena Golfa

Wreszcie, ale nie najprzydatniejszym lub najtańszym środkiem zaradczym, możesz wybić okno, aby otworzyć swojego Volkswagena Golfa z rozładowaną baterią. Oczywiście ten środek zaradczy zmusi Cię do zapłaty franczyza za stłuczenie szkła or kup sobie okno i zamontuj je , ale ma tę zaletę, że jest wydajny. Niemniej jednak, zanim zaczniesz działać, pomyśl o swoim ubezpieczeniu, przeczytaj umowę i starannie wybierz szkło, które chcesz stłuc, ponieważ często najmniejsze okna są droższe i trudniejsze w montażu niż te największe.

Jeśli chcesz więcej samouczków na temat Volkswagena Golfa, przejdź do naszej kategorii Volkswagen Golf.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector