Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak podłączyć Android Auto do Hyundai Genesis?

Niedawno kupiłeś nowy pojazd lub właśnie usłyszałeś o Android Auto i również chcesz go wypróbować. To całkiem normalne, po co pozbawiać się darmowego i efektywnego programu, czy to do słuchania muzyki, korzystania z gps, czy wykonywania połączeń, aplikacja jest pełna. W tym przewodniku wyjaśnimy jak podłączyć Android Auto do swojego Hyundai Genesis. Aby to osiągnąć, początkowo skupimy się na tym, czym jest Android Auto i do czego jest używany, następnie przejdziemy do instalacji Android Auto i połączenia z Twoim Hyundai Genesis, a na koniec, jaka alternatywa jest dostępna, jeśli Twój Hyundai Genesis jest nie jest zbudowany z urządzeniami zgodnymi z Android Auto.

Android Auto na Hyundai Genesis, co to jest?

Słyszałeś już o Androidzie Auto, ale nie rozumiesz dokładnie, o co w tym wszystkim chodzi? Po prostu opiszemy cel tej aplikacji i jakie funkcje mogą być w konfiguracji w Twoim Hyundai Genesis. Android Auto to oprogramowanie Google, które ma na celu włączenie wszystkich smartfonów do samochodu. Właściwie Google odkryło, że dzisiejszym samochodom brakuje zintegrowanej technologii. W konsekwencji pomyśleli o najlepszym rozwiązaniu, aby włączyć swój system operacyjny do Twojego pojazdu. Ich program zapewnia kilka przydatnych funkcji, które poprawią Twoje wrażenia z jazdy. Co więcej, pozwoli Ci pozostać w kontakcie bez ryzyka podczas jazdy. aktywacja Android Auto w Hyundai Genesis daje dostęp do wielu pozytywnych aspektów, voicis:

 • Zachowaj to, co najlepsze z telefonu komórkowego na ekranie swojego Hyundai Genesis
 • Aby móc zadzwonić do kogoś przez głośniki Twojego samochodu
 • Słuchaj ulubionej muzyki za pomocą Muzyki Google lub klasycznych aplikacji, takich jak Spotify czy Deezer
 • Monitoruj swój smartfon głosowo
 • Czytanie wiadomości tekstowych, dyktowanie odpowiedzi do Androida Auto, który przekształci je w wiadomość pisemną

Weiterlesen:
Jak czyścić klimatyzację Hyundai Genesis?

Jak podłączyć Android Auto do Hyundai Genesis?

W tej drugiej części skupimy się na podejściu do wykonania skonfigurować Android Auto w Hyundai Genesis. Niezależnie od tego, czy masz kompatybilny ekran, czy nie, istnieje sposób na skorzystanie z tego programu, który sprawi, że podróżowanie samochodem będzie przyjemniejsze.

Samouczek: Aktywacja Android Auto w Twoim Hyundai Genesis

Teraz jest czas, aby zainstaluj Android Auto na swoim Hyundai Genesis. Dzięki temu artykułowi szczegółowo opiszemy różne etapy tej procedury i zwrócimy uwagę na aspekty, które mogą powodować problemy, oto zaczynamy:

 • Sprawdź zgodność swojego telefonu z Android Auto (wersja minimalna 5.1 Lollipop), zaktualizuj smartfon, jeśli nie jest aktualny.
 • Pobierz aplikację Android Auto z Google Play
 • Uruchom aplikację Android Auto, która przy pierwszym uruchomieniu sprawdzi, czy wszystkie niezbędne aplikacje są aktualne.
 • Po zatwierdzeniu wszystkich autoryzacji i warunków użytkowania będziesz mógł sfinalizować aktywację Android Auto na swoim Hyundai Genesis
 • Połącz telefon z Bluetooth w samochodzie, jeśli nie wiesz, jak to zrobić, spójrz na nasze treści, aby połączyć lub aktywować Android Auto na swoim Hyundai Genesis, aby dowiedzieć się, jak to zrobić.
 • Gdy telefon jest połączony przez Bluetooth w samochodzie, uruchomienie aplikacji powinno połączyć Android auto z Twoim Hyundai Genesis.
 • Jeśli to połączenie nie działa, spróbuj najpierw podłączyć je przez USB (zapłon włączony), a następnie aktywuj Bluetooth

Nie mam kompatybilnego ekranu w moim Hyundai Genesis, ale nadal chcę korzystać z Android Auto:

Gdy po sprawdzeniu Twój Hyundai Genesis nie jest kompatybilny z Android Auto, nadal masz możliwość skorzystania z tego programu w inny sposób. W rzeczywistości będziesz mógł używać ekranu swojego telefonu jako interfejsu Android Auto. W tym celu nic nie może być prostsze:

Weiterlesen:
Jak zdjąć felgę z Hyundai Genesis ?
 • Pobierz Androida Auto na swój smartfon
 • Skonfiguruj aplikację zgodnie z powyższym opisem (uprawnienia, warunki użytkowania)
 • Uruchom aplikację, a uzyskasz dostęp do jej interfejsu i możesz teraz cieszyć się wszystkimi zaletami Android Auto w swoim Hyundai Genesis bez kompatybilnego ekranu.

  Aby odkryć więcej wskazówek na temat Hyundai Genesis, spójrz na kategorię Hyundai Genesis.

 • Ссылка на основную публикацию