Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak podłączyć Android Auto do Hyundai Ioniq?

Niedawno nabyłeś nowy samochód lub właśnie dowiedziałeś się o Android Auto i również chcesz go wypróbować. To zupełnie normalne, po co pozbawić się darmowego i pomocnego programu, czy to do słuchania muzyki, korzystania z GPS, czy wykonywania połączeń, aplikacja jest idealna. Na tej stronie treści wyjaśnimy jak podłączyć Android Auto do Twojego Hyundai Ioniq. Aby to zrobić, przede wszystkim skoncentrujemy się na tym, czym jest Android Auto i do czego jest używany, a następnie przejdziemy do instalacji Android Auto i połączenia z Twoim Hyundai Ioniq, a także dokończymy, jaka alternatywa jest dla Ciebie dostępna, jeśli Twój Hyundai Ioniq nie jest wyposażony w urządzenia zgodne z Android Auto.

Android Auto na Hyundai Ioniq, co to jest?

Słyszałeś już o Androidzie Auto, ale nie rozumiesz dokładnie, o co w tym wszystkim chodzi? Po prostu zademonstrujemy cel tej aplikacji i jakie plusy mogą być przy konfigurowaniu go w Twoim Hyundai Ioniq. Android Auto to program Google, który ma na celu włączenie wszystkich smartfonów do pojazdu. W rzeczywistości Google odkrył, że w dzisiejszych samochodach brakuje wbudowanej technologii. W rezultacie pomyśleli o najlepszej strategii włączenia ich systemu operacyjnego do Twojego samochodu. Ich program zapewnia kilka znaczących korzyści, które poprawią komfort użytkowania pojazdu. Dodatkowo pozwoli Ci pozostać w kontakcie bez ryzyka podczas jazdy. aktywacja Android Auto w Hyundai Ioniq daje dostęp do wielu pozytywnych aspektów, voicis:

 • Zachowaj to, co najlepsze w swoim telefonie komórkowym na ekranie Twojego Hyundai Ioniq
 • Aby móc zadzwonić do kogoś przez głośniki Twojego samochodu
 • Słuchaj ulubionej muzyki za pomocą Muzyki Google lub klasycznych programów, takich jak Spotify lub Deezer
 • Monitoruj swój smartfon głosowo
 • Czytanie wiadomości, dyktowanie odpowiedzi do Androida Auto, który przekształci je w wiadomość tekstową

Weiterlesen:
Jak wyregulować hamulec ręczny w Hyundai Ioniq?

Jak podłączyć Android Auto do Hyundai Ioniq?

W tej drugiej części skoncentrujemy się na procesie, który należy zrobić, aby skonfigurować Android Auto w Hyundai Ioniq. Niezależnie od tego, czy posiadasz kompatybilny ekran, czy nie, istnieje rozwiązanie, dzięki któremu możesz skorzystać z tego programu, który sprawi, że Twoje podróże samochodem będą przyjemniejsze.

Samouczek: Aktywacja Android Auto w Twoim Hyundai Ioniq

Teraz jest czas, aby zainstaluj Android Auto na swoim Hyundai Ioniq. Dzięki temu artykułowi opiszemy kilka etapów tej procedury i poinformujemy Cię o punktach, które mogą budzić obawy, oto zaczynamy:

 • Sprawdź kompatybilność swojego telefonu z Android Auto (wersja minimalna 5.1 Lollipop), zaktualizuj smartfon, jeśli nie jest aktualny.
 • Pobierz aplikację Android Auto z Google Play
 • Uruchom aplikację Android Auto, która przy pierwszym otwarciu sprawdzi, czy wszystkie niezbędne aplikacje są aktualne.
 • Po zatwierdzeniu wszystkich autoryzacji i warunków użytkowania będziesz mógł dokończyć aktywację Android Auto na swoim Hyundai Ioniq
 • Połącz telefon z Bluetooth w samochodzie, jeśli nie wiesz, jak to zrobić, zapoznaj się z naszymi treściami, aby połączyć lub aktywować Android Auto na swoim Hyundai Ioniq, aby dowiedzieć się, jak to zrobić.
 • Po połączeniu telefonu przez Bluetooth w samochodzie, uruchomienie aplikacji powinno połączyć Android auto z Twoim Hyundai Ioniq.
 • Jeśli to połączenie nie działa, spróbuj najpierw podłączyć je przez USB (zapłon włączony), a następnie aktywuj Bluetooth

Nie mam kompatybilnego ekranu w moim Hyundai Ioniq, ale nadal chcę korzystać z Android Auto:

Jeśli tak się stanie, po weryfikacji Twój Hyundai Ioniq nie jest kompatybilny z Android Auto, nadal masz rozwiązanie, aby użyć tego programu w inny sposób. W rzeczywistości będziesz mógł używać ekranu swojego telefonu jako interfejsu Android Auto. W tym celu nic nie może być mniej trudne:

Weiterlesen:
Jak otworzyć bagażnik Hyundai Ioniq od środka ?
 • Pobierz Androida Auto na swój smartfon
 • Skonfiguruj aplikację zgodnie z wcześniejszym opisem (uprawnienia, warunki użytkowania)
 • Uruchom aplikację, a uzyskasz dostęp do jej interfejsu i możesz teraz cieszyć się wszystkimi zaletami Android Auto w swoim Hyundai Ioniq bez kompatybilnego ekranu.

  Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Hyundai Ioniq, nie wahaj się zapoznać z naszą kategorią Hyundai Ioniq.

 • Ссылка на основную публикацию