Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak podłączyć Android Auto do Kia Niro?

Kupiłeś ostatnio nowy pojazd lub właśnie dowiedziałeś się o Android Auto i też chcesz go wypróbować. To zupełnie normalne, po co pozbawiać się darmowych i wydajnych usług, czy to do słuchania muzyki, korzystania z GPS, czy wykonywania połączeń, aplikacja jest pełna. W tym artykule opiszemy jak podłączyć Android Auto do Kia Niro. Aby to osiągnąć, najpierw przyjrzymy się, czym jest Android Auto i do czego jest używany, a następnie przejdziemy do instalacji Androida Auto i połączenia z Twoją Kia Niro, a także dokończymy, jaka alternatywa jest dla Ciebie dostępna, jeśli Twój Kia Niro nie jest wyposażona w urządzenia kompatybilne z Android Auto.

Android Auto na Kia Niro, co to jest?

Czytałeś już o Androidzie Auto, ale nie rozumiesz konkretnie, o co w tym wszystkim chodzi? Po prostu opiszemy funkcję tej aplikacji i jakie funkcje mogą mieć w konfiguracji w Twojej Kia Niro. Android Auto to aplikacja Google, zaprojektowana tak, aby obejmowała wszystkie telefony komórkowe w pojeździe. W rzeczywistości firma Google zdała sobie sprawę, że w dzisiejszych samochodach brakuje włączonej technologii. W związku z tym pomyśleli o najlepszej metodzie włączenia ich systemu operacyjnego do Twojego pojazdu. Ich usługa oferuje kilka przydatnych korzyści, które poprawią komfort użytkowania pojazdu. Co więcej, da Ci możliwość pozostawania w kontakcie bez ryzyka podczas jazdy. aktywacja Android Auto na Kia Niro daje dostęp do wielu pozytywnych aspektów, voicis:

 • Zachowaj to, co najlepsze ze swojego telefonu komórkowego na ekranie swojej Kia Niro
 • Aby móc dzwonić do głośników Twojego samochodu
 • Słuchaj ulubionej muzyki za pomocą Muzyki Google lub klasycznych programów, takich jak Spotify czy Deezer
 • Kontroluj swój telefon komórkowy za pomocą głosu
 • Czytanie wiadomości tekstowych, dyktowanie odpowiedzi do Androida Auto, który przekształci je w wiadomość pisemną

Weiterlesen:
Jak otworzyć Kia Niro z rozładowaną baterią?

Jak podłączyć Android Auto do Kia Niro?

W tej drugiej części przyjrzymy się podejściu do zrobienia skonfigurować Android Auto na Kia Niro. Niezależnie od tego, czy masz kompatybilny ekran, czy nie, istnieje sposób na skorzystanie z tej usługi, która sprawi, że podróż samochodem będzie przyjemniejsza.

Samouczek: Aktywacja Android Auto w Kia Niro

Teraz jest czas, aby zainstaluj Android Auto na swoim Kia Niro. Dzięki temu przewodnikowi szczegółowo opiszemy różne etapy tej techniki i powiadomimy Cię o punktach, które mogą stwarzać problemy, oto zaczynamy:

 • Sprawdź zgodność swojego telefonu komórkowego z Android Auto (wersja minimalna 5.1 Lollipop), zaktualizuj telefon komórkowy, jeśli nie jest aktualny.
 • Pobierz aplikację Android Auto z Google Play
 • Uruchom aplikację Android Auto, która przy pierwszym otwarciu sprawdzi, czy wszystkie niezbędne aplikacje są aktualne.
 • Po zaakceptowaniu wszystkich autoryzacji i warunków użytkowania będziesz mógł dokończyć aktywację Android Auto w swoim Kia Niro
 • Połącz telefon z Bluetooth w samochodzie, jeśli nie wiesz, jak to zrobić, zapoznaj się z naszym artykułem, aby połączyć lub aktywować Android Auto na swoim Kia Niro, aby dowiedzieć się, jak to zrobić.
 • Po połączeniu telefonu przez Bluetooth w samochodzie uruchomienie aplikacji powinno połączyć Android Auto z Kia Niro.
 • Jeśli to połączenie nie działa, spróbuj najpierw podłączyć je przez USB (zapłon włączony), a następnie aktywuj Bluetooth

Nie mam kompatybilnego ekranu w mojej Kia Niro, ale nadal chcę korzystać z Android Auto:

W przypadku, gdy po sprawdzeniu Twoja Kia Niro nie jest kompatybilna z Android Auto, nadal masz możliwość skorzystania z tej usługi w inny sposób. W rzeczywistości będziesz mógł używać ekranu swojego telefonu jako interfejsu Android Auto. W tym celu nic nie może być mniej trudne:

Weiterlesen:
Cieknący wtryskiwacz w mojej Kia Niro, co robić ?
 • Pobierz Android Auto na swój telefon komórkowy
 • Skonfiguruj aplikację zgodnie z opisem powyżej (uprawnienia, warunki użytkowania)
 • Uruchom aplikację, a uzyskasz dostęp do jej interfejsu i możesz teraz cieszyć się wszystkimi pozytywnymi aspektami Android Auto w swojej Kia Niro bez kompatybilnego ekranu.

  Aby uzyskać więcej wskazówek na temat Kia Niro, spójrz na kategorię Kia Niro.

 • Ссылка на основную публикацию