Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak podłączyć Android Auto do Land Rovera Range Rover Sport?

Niedawno kupiłeś nowy samochód lub po prostu słyszałeś o Android Auto i również chcesz go wypróbować. To normalne, dlaczego pozbawiać się w 100% darmowych i pomocnych usług, czy to do słuchania muzyki, korzystania z GPS, czy wykonywania połączeń, aplikacja jest idealna. W tym dokumencie zademonstrujemy jak podłączyć Android Auto do Land Rovera Range Rover Sport. Aby to zrobić, przede wszystkim skupimy się na tym, czym jest Android Auto i do czego jest używany, następnie przejdziemy do zainstalowania Androida Auto i połączenia z Twoim Land Roverem Range Rover Sport oraz dokończymy, jaka alternatywa jest dla Ciebie dostępna, jeśli Twój Land Rover Range Rover Sport nie jest wyposażony w systemy zgodne z Android Auto.

Android Auto w Land Roverze Range Rover Sport, co to jest?

Czytałeś już o Androidzie Auto, ale nie wiesz konkretnie, o co w tym wszystkim chodzi? Po prostu zademonstrujemy cel tej aplikacji i jakie pozytywne aspekty może mieć ustawienie go w Twoim Land Roverze Range Rover Sport. Android Auto to program Google, który ma na celu włączenie wszystkich smartfonów do pojazdu. Właściwie Google zrozumiało, że dzisiejszym samochodom brakuje zintegrowanej technologii. W rezultacie zastanowili się nad najlepszą strategią zintegrowania swojego systemu operacyjnego z Twoim samochodem. Ich program oferuje kilka znaczących korzyści, które poprawią Twoją podróż samochodem. Ponadto pozwoli Ci pozostać w kontakcie bez ryzyka podczas jazdy. aktywacja Android Auto w Land Roverze Range Rover Sport daje dostęp do wielu pozytywnych aspektów, voicis:

 • Zachowaj to, co najlepsze ze swojego telefonu na ekranie Twojego Land Rovera Range Rover Sport
 • Aby móc dzwonić do głośników Twojego samochodu
 • Słuchaj ulubionej muzyki za pomocą Muzyki Google lub klasycznych programów, takich jak Spotify lub Deezer
 • Monitoruj swój smartfon głosowo
 • Czytanie wiadomości, dyktowanie odpowiedzi do Androida Auto, który przekształci je w wiadomość tekstową

Weiterlesen:
Maska utknęła w moim Land Roverze Range Rover, co mogę zrobić?

Jak podłączyć Android Auto do Land Rovera Range Rover Sport?

W tej drugiej części skupimy się na metodzie, jak zrobić to skonfiguruj Android Auto w Land Rover Range Rover Sport. Niezależnie od tego, czy posiadasz kompatybilny ekran, czy też nie, istnieje szansa na skorzystanie z tego programu, który uprzyjemni Twoje podróże samochodem.

Samouczek: Aktywacja Android Auto w Land Roverze Range Rover Sport

Teraz jest czas, aby zainstaluj Android Auto na swoim Land Roverze Range Rover Sport. Dzięki temu artykułowi szczegółowo opiszemy różne etapy tej procedury i zwrócimy uwagę na elementy, które mogą budzić obawy, oto zaczynamy:

 • Sprawdź zgodność swojego smartfona z Android Auto (wersja minimalna 5.1 Lollipop), pamiętaj o zaktualizowaniu smartfona, jeśli nie jest aktualny.
 • Pobierz aplikację Android Auto z Google Play
 • Uruchom aplikację Android Auto, która przy pierwszym otwarciu sprawdzi, czy wszystkie niezbędne aplikacje są aktualne.
 • Po zatwierdzeniu wszystkich autoryzacji i warunków użytkowania będziesz mógł dokończyć aktywację Android Auto w swoim Land Roverze Range Rover Sport
 • Połącz telefon z Bluetooth w samochodzie, jeśli nie wiesz, jak to zrobić, przejrzyj nasz artykuł, aby połączyć lub aktywować Android Auto w swoim Land Roverze Range Rover Sport, aby dowiedzieć się, jak to zrobić.
 • Gdy telefon jest połączony przez Bluetooth w samochodzie, uruchomienie aplikacji powinno połączyć Android Auto z Land Roverem Range Rover Sport.
 • Jeśli to połączenie nie działa, spróbuj najpierw podłączyć je przez USB (zapłon włączony), a następnie aktywuj Bluetooth

Weiterlesen:
Jak wymienić klocki hamulcowe w moim Land Roverze Range Rover Sport?

Nie mam kompatybilnego ekranu w moim Land Roverze Range Rover Sport, ale nadal chcę korzystać z Android Auto:

Jeśli tak się stanie, po weryfikacji Twój Land Rover Range Rover Sport nie jest kompatybilny z Android Auto, nadal masz rozwiązanie, aby użyć tego programu w inny sposób. W rzeczywistości będziesz mógł używać ekranu swojego telefonu jako interfejsu Android Auto. W tym celu nic nie może być prostsze:

 • Pobierz Androida Auto na swój smartfon
 • Skonfiguruj aplikację, jak wspomniano powyżej (uprawnienia, warunki użytkowania)
 • Uruchom aplikację, a uzyskasz dostęp do jej interfejsu i możesz teraz cieszyć się wszystkimi zaletami Android Auto w swoim Land Roverze Range Rover Sport bez kompatybilnego ekranu.

  Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania dotyczące Land Rovera Range Rover Sport, nie wahaj się skonsultować z naszą kategorią Land Rover Range Rover Sport.

 • Ссылка на основную публикацию