Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak podłączyć Android Auto do Mercury Mariner?

Dość niedawno kupiłeś nowy samochód lub po prostu wiesz o Android Auto i też chcesz go doświadczyć. To zupełnie normalne, dlaczego pozbawić się darmowego i wydajnego programu, czy to do słuchania muzyki, korzystania z gps, czy wykonywania połączeń, aplikacja jest pełna. W tym dokumencie zademonstrujemy jak podłączyć Android Auto do Mercury Mariner. Aby to osiągnąć, przede wszystkim skoncentrujemy się na tym, czym jest Android Auto i do czego jest używany, następnie przejdziemy do instalacji Android Auto i połączenia z Twoim Mercury Mariner, a na koniec, jaka alternatywa jest dostępna, jeśli Twój Mercury Mariner jest dostępny. nie jest wyposażony w urządzenia kompatybilne z Android Auto.

Android Auto na Mercury Mariner, co to jest?

Słyszałeś już o Androidzie Auto, ale nie rozumiesz dokładnie, o co w tym wszystkim chodzi? Po prostu wyjaśnimy cel tej aplikacji i jakie pozytywne aspekty może mieć zainstalowanie go na twoim Mercury Mariner. Android Auto to aplikacja Google, która ma na celu włączenie całego telefonu do samochodu. Właściwie Google odkrył, że w dzisiejszych pojazdach brakuje włączonej technologii. W rezultacie pomyśleli o najlepszym rozwiązaniu, aby zintegrować swój system operacyjny z Twoim samochodem. Ich program oferuje kilka znaczących korzyści, które poprawią Twoją podróż samochodem. Co więcej, pozwoli Ci pozostać w kontakcie bez ryzyka podczas jazdy. aktywacja Android Auto na Mercury Mariner daje dostęp do wielu pozytywnych aspektów, voicis:

 • Zachowaj to, co najlepsze w swoim telefonie komórkowym na ekranie swojego Mercury Mariner
 • Aby móc zadzwonić do kogoś przez głośniki Twojego samochodu
 • Słuchaj ulubionej muzyki za pomocą Muzyki Google lub klasycznych programów, takich jak Spotify lub Deezer
 • Steruj telefonem za pomocą głosu
 • Czytanie wiadomości, dyktowanie odpowiedzi do Androida Auto, który przekształci je w wiadomość pisemną

Weiterlesen:
Mercury Mariner, który już nie przyspiesza

Jak podłączyć Android Auto do Mercury Mariner?

W tej drugiej części skoncentrujemy się na procedurze, którą należy wykonać, aby skonfigurować Android Auto na Mercury Mariner. Niezależnie od tego, czy posiadasz kompatybilny ekran, czy nie, istnieje możliwość skorzystania z tego programu, który umili Ci podróż samochodem.

Samouczek: Aktywacja Android Auto w Mercury Mariner

Teraz jest czas, aby zainstaluj Android Auto na swoim Mercury Mariner. Dzięki temu przewodnikowi opiszemy kilka kroków tej procedury i zwrócimy uwagę na aspekty, które mogą powodować problemy, oto zaczynamy:

 • Sprawdź zgodność swojego telefonu komórkowego z Android Auto (wersja minimalna 5.1 Lollipop), pamiętaj o zaktualizowaniu telefonu, jeśli nie jest aktualny.
 • Pobierz aplikację Android Auto z Google Play
 • Uruchom aplikację Android Auto, która przy pierwszym otwarciu sprawdzi, czy wszystkie niezbędne aplikacje są aktualne.
 • Po zatwierdzeniu wszystkich autoryzacji i warunków użytkowania będziesz mógł sfinalizować aktywację Android Auto w swoim Mercury Mariner
 • Połącz telefon z Bluetooth w samochodzie, jeśli nie wiesz, jak to zrobić, przeczytaj nasz artykuł, aby połączyć lub aktywować Android Auto na swoim Mercury Mariner, aby dowiedzieć się, jak to zrobić.
 • Po połączeniu telefonu przez Bluetooth w samochodzie uruchomienie aplikacji powinno połączyć system Android Auto z urządzeniem Mercury Mariner.
 • Jeśli to połączenie nie działa, spróbuj najpierw podłączyć je przez USB (zapłon włączony), a następnie aktywuj Bluetooth

Nie mam kompatybilnego ekranu w moim Mercury Mariner, ale nadal chcę korzystać z Android Auto:

Jeśli tak się stanie, po sprawdzeniu, że Twój Mercury Mariner nie jest kompatybilny z Android Auto, nadal masz rozwiązanie, aby użyć tego programu w inny sposób. W rzeczywistości będziesz mógł używać ekranu swojego telefonu jako interfejsu Android Auto. W tym celu nic nie może być mniej trudne:

Weiterlesen:
Gdzie znaleźć bezpiecznik szyby elektrycznej w Mercury Mariner?
 • Pobierz Androida Auto na swój telefon
 • Skonfiguruj aplikację jak wspomniano powyżej (uprawnienia, warunki użytkowania)
 • Uruchom aplikację, a uzyskasz dostęp do jej interfejsu i możesz teraz cieszyć się wszystkimi zaletami Android Auto w swoim Mercury Mariner bez kompatybilnego ekranu.

  Jeśli potrzebujesz więcej samouczków na temat Mercury Mariner, przejdź do naszej kategorii Mercury Mariner.

 • Ссылка на основную публикацию