Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak podłączyć Android Auto do Nissan Pathfinder?

Niedawno kupiłeś nowy pojazd lub właśnie słyszałeś o Android Auto i również chcesz go wypróbować. Jest to całkowicie normalne, dlaczego pozbawiać się w 100% darmowej i pomocnej usługi, czy to do słuchania muzyki, korzystania z GPS, czy wykonywania połączeń, aplikacja jest kompletna. W tym artykule wyjaśnimy jak podłączyć Android Auto do Nissana Pathfinder. Aby to osiągnąć, przede wszystkim skoncentrujemy się na tym, czym jest Android Auto i do czego służy, następnie przejdziemy do instalacji Android Auto i połączenia z Nissanem Pathfinder, a na koniec, jaka alternatywa jest dostępna dla Twojego Nissana Pathfinder nie jest wyposażony w urządzenia zgodne z Android Auto.

Android Auto w Nissan Pathfinder, co to jest?

Czytałeś już o Androidzie Auto, ale nie rozumiesz dokładnie, o co w tym wszystkim chodzi? Po prostu wyjaśnimy cel tej aplikacji i jakie korzyści może mieć skonfigurowanie go w Twoim Nissan Pathfinder. Android Auto to oprogramowanie Google, które zostało zaprojektowane, aby zintegrować cały telefon komórkowy z pojazdem. W rzeczywistości Google zrozumiał, że w dzisiejszych samochodach brakuje wbudowanej technologii. W rezultacie pomyśleli o najlepszym sposobie zintegrowania swojego systemu operacyjnego z Twoim pojazdem. Ich usługa oferuje kilka ważnych korzyści, które poprawią komfort użytkowania pojazdu. Co więcej, pozwoli Ci pozostać w kontakcie bez ryzyka podczas jazdy. aktywacja Android Auto w Nissan Pathfinder daje dostęp do wielu funkcji, voicis:

 • Zachowaj to, co najlepsze z telefonu na ekranie Nissana Pathfinder
 • Aby móc dzwonić do głośników Twojego samochodu
 • Słuchaj ulubionej muzyki za pomocą Muzyki Google lub klasycznych aplikacji, takich jak Spotify czy Deezer
 • Kontroluj swój telefon komórkowy za pomocą głosu
 • Czytanie wiadomości tekstowych, dyktowanie odpowiedzi do Androida Auto, który przekształci je w wiadomość tekstową

Weiterlesen:
Jak aktywować automatyczną blokadę mojego Nissana Pathfinder?

Jak podłączyć Android Auto do Nissana Pathfinder?

W tej drugiej części skoncentrujemy się na podejściu do wykonania skonfigurować Android Auto w Nissan Pathfinder. Niezależnie od tego, czy posiadasz kompatybilny ekran, czy nie, istnieje szansa na skorzystanie z tej usługi, która sprawi, że Twoje podróże samochodem będą przyjemniejsze.

Samouczek: Aktywacja Android Auto w Nissan Pathfinder

Teraz jest czas, aby zainstaluj Android Auto na swoim Nissan Pathfinder. Dzięki temu samouczkowi szczegółowo opiszemy kilka kroków tej techniki i zwrócimy uwagę na elementy, które mogą stwarzać problemy, oto zaczynamy:

 • Sprawdź zgodność swojego smartfona z Android Auto (wersja minimalna 5.1 Lollipop), zaktualizuj telefon komórkowy, jeśli nie jest aktualny.
 • Pobierz aplikację Android Auto z Google Play
 • Uruchom aplikację Android Auto, która przy pierwszym otwarciu sprawdzi, czy wszystkie niezbędne aplikacje są aktualne.
 • Po zaakceptowaniu wszystkich autoryzacji i warunków użytkowania będziesz mógł sfinalizować aktywację Android Auto w swoim Nissan Pathfinder
 • Połącz telefon z Bluetooth w samochodzie, jeśli nie wiesz, jak to zrobić, przeczytaj nasz artykuł, aby połączyć lub aktywować Android Auto w Nissan Pathfinder, aby dowiedzieć się, jak to zrobić.
 • Po połączeniu telefonu przez Bluetooth w samochodzie uruchomienie aplikacji powinno połączyć Android Auto z Nissanem Pathfinder.
 • Jeśli to połączenie nie działa, spróbuj najpierw podłączyć je przez USB (zapłon włączony), a następnie aktywuj Bluetooth

Nie mam kompatybilnego ekranu w moim Nissan Pathfinder, ale nadal chcę korzystać z Android Auto:

W przypadku, gdy po zbadaniu Twój Nissan Pathfinder nie jest kompatybilny z Android Auto, nadal masz alternatywę, aby skorzystać z tej usługi w inny sposób. W rzeczywistości będziesz mógł używać ekranu swojego telefonu jako interfejsu Android Auto. W tym celu nic nie może być prostsze:

Weiterlesen:
Jak wymienić żarówkę tablicy rejestracyjnej Nissan Pathfinder ?
 • Pobierz Android Auto na swój telefon komórkowy
 • Skonfiguruj aplikację zgodnie z opisem powyżej (uprawnienia, warunki użytkowania)
 • Uruchom aplikację, a uzyskasz dostęp do jej interfejsu i możesz teraz cieszyć się wszystkimi pozytywnymi aspektami Android Auto w swoim Nissan Pathfinder bez kompatybilnego ekranu.

  Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Nissana Pathfinder, nie wahaj się zajrzeć do naszej kategorii Nissan Pathfinder.

 • Ссылка на основную публикацию