Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak podłączyć Android Auto do Opla Zafiry 3 ?

Niedawno nabyłeś nowy samochód lub właśnie odkryłeś Android Auto i również chcesz go doświadczyć. To dość normalne, po co pozbawiać się darmowej i efektywnej usługi, czy to do słuchania muzyki, korzystania z gps, czy wykonywania połączeń, aplikacja jest pełna. W tym artykule zademonstrujemy jak podłączyć Android Auto do Opla Zafiry 3. Aby to zrobić, najpierw skoncentrujemy się na tym, czym jest Android Auto i do czego jest używany, następnie przejdziemy do instalacji Android Auto i połączenia z Twoim Oplem Zafirą 3, a na końcu, jakie rozwiązanie jest dla Ciebie dostępne, jeśli Twój Opel Zafira 3 nie jest zbudowana z systemami kompatybilnymi z Android Auto.

Android Auto w Oplu Zafirze 3, co to jest?

Słyszałeś już o Androidzie Auto, ale nie wiesz dokładnie, o co w tym wszystkim chodzi? Wyjaśnimy tylko cel tej aplikacji i jakie pozytywne aspekty może mieć ustawienie go w swoim Oplu Zafira 3. Android Auto to program Google, który został zaprojektowany, aby zintegrować wszystkie smartfony z pojazdem. W rzeczywistości Google zdał sobie sprawę, że dzisiejszym samochodom brakuje zintegrowanej technologii. W konsekwencji pomyśleli o najlepszej metodzie włączenia ich systemu operacyjnego do Twojego samochodu. Ich usługa zapewnia kilka godnych uwagi funkcji, które poprawią Twoją podróż samochodem. Co więcej, pozwoli Ci pozostać w kontakcie bez ryzyka podczas jazdy. aktywacja Android Auto w Oplu Zafirze 3 daje dostęp do wielu pozytywnych aspektów, voicis:

 • Zachowaj to, co najlepsze ze swojego telefonu komórkowego na ekranie swojego Opla Zafiry 3
 • Aby móc dzwonić do głośników Twojego samochodu
 • Słuchaj ulubionej muzyki za pomocą Muzyki Google lub klasycznych programów, takich jak Spotify lub Deezer
 • Monitoruj swój smartfon głosowo
 • Czytanie wiadomości tekstowych, dyktowanie odpowiedzi do Androida Auto, który przekształci je w wiadomość tekstową

Weiterlesen:
Kontrolka ABS pozostaje w Oplu Zafirze Tourer, co robić ?

Jak podłączyć Android Auto do Opla Zafiry 3?

W tej drugiej części skoncentrujemy się na podejściu do wykonania skonfigurować Android Auto w Oplu Zafirze 3. Niezależnie od tego, czy masz kompatybilny ekran, czy nie, istnieje rozwiązanie, które pozwoli Ci skorzystać z tej usługi, dzięki czemu Twoje podróże samochodem będą przyjemniejsze.

Samouczek: Aktywacja Android Auto w Oplu Zafira 3

Teraz jest czas, aby zainstaluj Android Auto na swoim Oplu Zafirze 3. Dzięki temu samouczkowi opiszemy kilka kroków tej metody i zwrócimy uwagę na elementy, które mogą stwarzać problemy, oto zaczynamy:

 • Sprawdź zgodność swojego telefonu komórkowego z Android Auto (wersja minimalna 5.1 Lollipop), nie zapomnij zaktualizować smartfona, jeśli nie jest aktualny.
 • Pobierz aplikację Android Auto z Google Play
 • Uruchom aplikację Android Auto, która przy pierwszym otwarciu sprawdzi, czy wszystkie niezbędne aplikacje są aktualne.
 • Po zatwierdzeniu wszystkich autoryzacji i warunków użytkowania będziesz mógł przeprowadzić aktywację Android Auto w swoim Oplu Zafira 3
 • Połącz telefon z Bluetooth w samochodzie, jeśli nie wiesz, jak to zrobić, zapoznaj się z naszym artykułem, aby połączyć lub aktywować Android Auto w swoim Oplu Zafira 3, aby dowiedzieć się, jak to zrobić.
 • Po połączeniu telefonu przez Bluetooth w samochodzie uruchomienie aplikacji powinno połączyć system Android Auto z Twoim Opel Zafira 3.
 • Jeśli to połączenie nie działa, spróbuj najpierw podłączyć je przez USB (zapłon włączony), a następnie aktywuj Bluetooth

Weiterlesen:
Kiedy wymienić filtr cząstek stałych w Oplu Zafirze Tourer ?

Nie mam kompatybilnego ekranu w moim Oplu Zafira 3, ale nadal chcę korzystać z Android Auto:

Gdy po sprawdzeniu Twój Opel Zafira 3 nie jest kompatybilny z Android Auto, nadal masz alternatywę, aby skorzystać z tej usługi w inny sposób. W rzeczywistości będziesz mógł używać ekranu swojego telefonu jako interfejsu Android Auto. W tym celu nic nie może być mniej trudne:

 • Pobierz Androida Auto na swój smartfon
 • Skonfiguruj aplikację, jak wspomniano wcześniej (uprawnienia, warunki użytkowania)
 • Uruchom aplikację, a uzyskasz dostęp do jej interfejsu i możesz teraz cieszyć się wszystkimi zaletami Android Auto w swoim Oplu Zafirze 3 bez kompatybilnego ekranu.

  Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Opla Zafiry 3, zapoznaj się z naszą kategorią Opel Zafira 3.

 • Ссылка на основную публикацию