Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak podłączyć Android Auto do Renault Espace?

Niedawno nabyłeś nowy samochód lub właśnie dowiedziałeś się o Android Auto i również chcesz go doświadczyć. To zupełnie normalne, dlaczego pozbawiać się darmowej i potężnej usługi, czy to do słuchania muzyki, korzystania z GPS, czy wykonywania połączeń, aplikacja jest pełna. Na tej stronie zawartości opiszemy jak podłączyć Android Auto do Twojego Renault Espace. Aby to osiągnąć, przede wszystkim skoncentrujemy się na tym, czym jest Android Auto i do czego służy, następnie przejdziemy do instalacji Android Auto i połączenia z Twoim Renault Espace, a na koniec, jakie rozwiązanie jest dla Ciebie dostępne, jeśli Twoje Renault Espace nie jest obsługiwany przez urządzenia zgodne z Android Auto.

Android Auto w Renault Espace, co to jest?

Czytałeś już o Androidzie Auto, ale tak naprawdę nie rozumiesz, o co w tym wszystkim chodzi? Po prostu zademonstrujemy cel tej aplikacji i jakie pozytywne aspekty może mieć ustawienie go w Twoim Renault Espace. Android Auto to aplikacja Google, która ma na celu włączenie wszystkich telefonów komórkowych do pojazdu. Rzeczywiście, Google zdał sobie sprawę, że w dzisiejszych samochodach brakuje włączonej technologii. W związku z tym pomyśleli o najlepszej opcji włączenia ich systemu operacyjnego do Twojego samochodu. Ich program zapewnia kilka godnych uwagi funkcji, które poprawią Twoją podróż samochodem. Dodatkowo da Ci możliwość pozostawania w kontakcie bez ryzyka podczas jazdy. aktywacja Android Auto w Renault Espace daje dostęp do wielu funkcji, voicis:

 • Zachowaj to, co najlepsze ze swojego telefonu komórkowego na ekranie Twojego Renault Espace
 • Aby móc dzwonić do głośników pojazdu
 • Słuchaj ulubionej muzyki za pomocą Muzyki Google lub klasycznych aplikacji, takich jak Spotify czy Deezer
 • Monitoruj swój telefon komórkowy za pomocą głosu
 • Czytanie wiadomości tekstowych, dyktowanie odpowiedzi do Androida Auto, który przekształci je w wiadomość pisemną

Weiterlesen:
Nieprzyjemny zapach w klimatyzatorze Renault Espace

Jak podłączyć Android Auto do Renault Espace?

W tej drugiej części skoncentrujemy się na procedurze, którą należy wykonać, aby skonfigurować Android Auto w Renault Espace. Niezależnie od tego, czy posiadasz kompatybilny ekran, czy nie, istnieje sposób na skorzystanie z tego programu, który sprawi, że Twoje podróże samochodowe będą przyjemniejsze.

Samouczek: Aktywacja Android Auto w Renault Espace

Teraz jest czas, aby zainstaluj Android Auto w swoim Renault Espace. Dzięki temu samouczkowi szczegółowo opiszemy różne etapy tego procesu i powiadomimy Cię o punktach, które mogą stwarzać problemy, oto zaczynamy:

 • Sprawdź kompatybilność swojego telefonu z Android Auto (wersja minimalna 5.1 Lollipop), zaktualizuj telefon, jeśli nie jest aktualny.
 • Pobierz aplikację Android Auto z Google Play
 • Uruchom aplikację Android Auto, która przy pierwszym otwarciu sprawdzi, czy wszystkie niezbędne aplikacje są aktualne.
 • Po zatwierdzeniu wszystkich autoryzacji i warunków użytkowania będziesz mógł dokończyć aktywację Android Auto w swoim Renault Espace
 • Połącz telefon z Bluetooth w pojeździe, jeśli nie wiesz, jak to zrobić, zapoznaj się z naszymi treściami, aby połączyć się lub aktywować Android Auto w swoim Renault Espace, aby dowiedzieć się, jak to zrobić.
 • Gdy telefon jest połączony przez Bluetooth w samochodzie, uruchomienie aplikacji powinno połączyć Android Auto z Twoim Renault Espace.
 • Jeśli to połączenie nie działa, spróbuj najpierw podłączyć je przez USB (zapłon włączony), a następnie aktywuj Bluetooth

Nie mam kompatybilnego ekranu w moim Renault Espace, ale nadal chcę korzystać z Android Auto:

Jeśli tak się stanie, po weryfikacji Twój Renault Espace nie jest kompatybilny z Android Auto, nadal masz możliwość skorzystania z tego programu w inny sposób. Rzeczywiście, będziesz mógł używać ekranu swojego telefonu jako interfejsu Android Auto. W tym celu nic nie może być prostsze:

Weiterlesen:
Renault Espace 5, które mają problemy z pracą na biegu jałowym
 • Pobierz Androida Auto na swój telefon
 • Skonfiguruj aplikację jak opisano powyżej (uprawnienia, warunki użytkowania)
 • Uruchom aplikację, a uzyskasz dostęp do jej interfejsu i możesz teraz cieszyć się wszystkimi pozytywnymi aspektami Android Auto w swoim Renault Espace bez kompatybilnego ekranu.

  Jeśli chcesz uzyskać więcej samouczków dotyczących Renault Espace, przejdź do naszej kategorii Renault Espace.

 • Ссылка на основную публикацию