Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak podłączyć Android Auto do Renault Grand Espace?

Niedawno kupiłeś nowy samochód lub właśnie dowiedziałeś się o Android Auto i również chcesz go wypróbować. To zupełnie normalne, po co pozbawiać się bezpłatnych i skutecznych usług, czy to do słuchania muzyki, korzystania z GPS, czy wykonywania połączeń, aplikacja jest kompletna. W tym przewodniku opiszemy jak podłączyć Android Auto do Twojego Renault Grand Espace. Aby to osiągnąć, przede wszystkim skoncentrujemy się na tym, czym jest Android Auto i do czego służy, następnie przejdziemy do instalacji Android Auto i połączenia z Twoim Renault Grand Espace, a na końcu, jakie rozwiązanie jest dla Ciebie dostępne, jeśli Twój Renault Grand Espace nie jest wyposażony w urządzenia kompatybilne z Android Auto.

Android Auto w Renault Grand Espace, co to jest?

Znasz już Androida Auto, ale tak naprawdę nie rozumiesz, o co w tym wszystkim chodzi? Po prostu opiszemy funkcję tej aplikacji i jakie cechy może mieć konfiguracja w Twoim Renault Grand Espace. Android Auto to oprogramowanie Google, które zostało zaprojektowane, aby zintegrować wszystkie telefony komórkowe z samochodem. W rzeczywistości firma Google zdała sobie sprawę, że w dzisiejszych samochodach brakuje włączonej technologii. W konsekwencji zastanowili się nad najlepszą strategią włączenia ich systemu operacyjnego do Twojego samochodu. Ich program zapewnia kilka przydatnych korzyści, które poprawią Twoje wrażenia z jazdy. Co więcej, da Ci możliwość pozostawania w kontakcie bez ryzyka podczas jazdy. aktywacja Android Auto w Renault Grand Espace daje dostęp do wielu pozytywnych aspektów, voicis:

 • Zachowaj to, co najlepsze ze swojego smartfona na ekranie Twojego Renault Grand Espace
 • Aby móc zadzwonić do kogoś przez głośniki Twojego pojazdu
 • Słuchaj ulubionej muzyki za pomocą Muzyki Google lub klasycznych programów, takich jak Spotify lub Deezer
 • Monitoruj swój telefon komórkowy za pomocą głosu
 • Czytanie wiadomości, dyktowanie odpowiedzi do Androida Auto, który przekształci je w wiadomość tekstową

Weiterlesen:
Jak wyregulować reflektory w Renault Grand Espace ?

Jak podłączyć Android Auto do Renault Grand Espace?

W tej drugiej części skoncentrujemy się na metodzie, jak zrobić to skonfigurować Android Auto w Renault Grand Espace. Niezależnie od tego, czy posiadasz kompatybilny ekran, czy nie, istnieje sposób na skorzystanie z tego programu, który sprawi, że Twoje podróże samochodem będą przyjemniejsze.

Samouczek: Aktywacja Android Auto w Renault Grand Espace

Teraz jest czas, aby zainstaluj Android Auto w swoim Renault Grand Espace. Dzięki temu samouczkowi opiszemy kilka kroków tego procesu i zwrócimy uwagę na elementy, które mogą stwarzać problemy, oto zaczynamy:

 • Sprawdź zgodność swojego telefonu komórkowego z Android Auto (wersja minimalna 5.1 Lollipop), pamiętaj, aby zaktualizować telefon, jeśli nie jest aktualny.
 • Pobierz aplikację Android Auto z Google Play
 • Uruchom aplikację Android Auto, która przy pierwszym otwarciu sprawdzi, czy wszystkie niezbędne aplikacje są aktualne.
 • Po zatwierdzeniu wszystkich autoryzacji i warunków użytkowania będziesz mógł dokończyć aktywację Android Auto w swoim Renault Grand Espace
 • Połącz telefon z Bluetooth w samochodzie, jeśli nie wiesz, jak to zrobić, zapoznaj się z naszym artykułem na temat łączenia lub aktywacji Android Auto w swoim Renault Grand Espace, aby dowiedzieć się, jak to zrobić.
 • Po połączeniu telefonu przez Bluetooth w samochodzie, uruchomienie aplikacji powinno połączyć Android Auto z Twoim Renault Grand Espace.
 • Jeśli to połączenie nie działa, spróbuj najpierw podłączyć je przez USB (zapłon włączony), a następnie aktywuj Bluetooth

Weiterlesen:
Mój Renault Grand Espace zjeżdża w prawo, co robić?

Nie mam kompatybilnego ekranu w moim Renault Grand Espace, ale nadal chcę korzystać z Android Auto:

Gdy po sprawdzeniu Twój Renault Grand Espace nie jest kompatybilny z Android Auto, nadal masz rozwiązanie, aby użyć tego programu w inny sposób. W rzeczywistości będziesz mógł używać ekranu swojego telefonu jako interfejsu Android Auto. W tym celu nic nie może być prostsze:

 • Pobierz Androida Auto na swój telefon
 • Skonfiguruj aplikację zgodnie z wcześniejszymi szczegółami (uprawnienia, warunki użytkowania)
 • Uruchom aplikację, a uzyskasz dostęp do jej interfejsu i możesz teraz cieszyć się wszystkimi pozytywnymi aspektami Android Auto w swoim Renault Grand Espace bez kompatybilnego ekranu.

  Aby uzyskać więcej wskazówek na temat Renault Grand Espace, zajrzyj do kategorii Renault Grand Espace.

 • Ссылка на основную публикацию