Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak podłączyć Android Auto do Renault Laguna 3 ?

Niedawno nabyłeś nowy samochód lub właśnie dowiedziałeś się o Android Auto i też chcesz go wypróbować. To zupełnie normalne, po co pozbawiać się darmowego i efektywnego programu, czy to do słuchania muzyki, korzystania z gps, czy wykonywania połączeń, aplikacja jest idealna. W tej treści opiszemy jak podłączyć Android Auto do Twojego Renault Laguna 3. Aby to osiągnąć, najpierw przyjrzymy się, czym jest Android Auto i do czego jest używany, następnie przejdziemy do instalacji Android Auto i połączenia z Twoim Renault Laguna 3, a na końcu, jaka alternatywa jest dostępna, jeśli Twoje Renault Laguna 3 nie jest zbudowana z urządzeniami kompatybilnymi z Android Auto.

Android Auto w Renault Laguna 3, co to jest?

Czytałeś już o Androidzie Auto, ale tak naprawdę nie rozumiesz, o co w tym wszystkim chodzi? Po prostu opiszemy funkcję tej aplikacji i jakie pozytywne aspekty może mieć ustawienie go w Twoim Renault Laguna 3. Android Auto to oprogramowanie Google, które ma na celu włączenie całego telefonu komórkowego do pojazdu. Rzeczywiście, Google zrozumiał, że w dzisiejszych samochodach brakuje włączonej technologii. Dlatego pomyśleli o najlepszym sposobie włączenia ich systemu operacyjnego do Twojego samochodu. Ich usługa zapewnia kilka istotnych funkcji, które poprawią Twoje wrażenia z pojazdu. Co więcej, pozwoli Ci pozostać w kontakcie bez ryzyka podczas jazdy. aktywacja Android Auto w Renault Laguna 3 daje dostęp do wielu pozytywnych aspektów, voicis:

 • Zachowaj to, co najlepsze z telefonu komórkowego na ekranie Twojego Renault Laguna 3
 • Aby móc dzwonić do głośników Twojego samochodu
 • Słuchaj ulubionej muzyki za pomocą Muzyki Google lub klasycznych aplikacji, takich jak Spotify czy Deezer
 • Monitoruj swój telefon komórkowy za pomocą głosu
 • Czytanie wiadomości, dyktowanie odpowiedzi do Androida Auto, który przekształci je w wiadomość tekstową

Weiterlesen:
Lampka wskaźnika paliwa świeci się w moim Renault Laguna 3, co robić?

Jak podłączyć Android Auto do Renault Laguna 3?

W tej drugiej części przyjrzymy się metodzie, jak zrobić, aby skonfigurować Android Auto w Renault Laguna 3. Niezależnie od tego, czy masz kompatybilny ekran, czy nie, istnieje rozwiązanie, które pozwoli Ci skorzystać z tej usługi, dzięki czemu Twoja podróż samochodem będzie przyjemniejsza.

Samouczek: Aktywacja Android Auto w Twoim Renault Laguna 3

Teraz jest czas, aby zainstaluj Android Auto w swoim Renault Laguna 3. Dzięki temu przewodnikowi opiszemy szczegółowo kilka kroków tej metody i poinformujemy Cię o punktach, które mogą budzić obawy, oto zaczynamy:

 • Sprawdź zgodność swojego smartfona z Android Auto (wersja minimalna 5.1 Lollipop), pamiętaj, aby zaktualizować telefon, jeśli nie jest aktualny.
 • Pobierz aplikację Android Auto z Google Play
 • Uruchom aplikację Android Auto, która przy pierwszym otwarciu sprawdzi, czy wszystkie niezbędne aplikacje są aktualne.
 • Po zaakceptowaniu wszystkich autoryzacji i warunków użytkowania będziesz mógł sfinalizować aktywację Android Auto w swoim Renault Laguna 3
 • Połącz telefon z Bluetooth w samochodzie, jeśli nie wiesz, jak to zrobić, przejrzyj nasz artykuł na temat podłączenia lub aktywacji Android Auto w Twoim Renault Laguna 3, aby dowiedzieć się, jak to zrobić.
 • Po połączeniu telefonu przez Bluetooth w samochodzie, uruchomienie aplikacji powinno połączyć Android auto z Twoim Renault Laguna 3.
 • Jeśli to połączenie nie działa, spróbuj najpierw podłączyć je przez USB (zapłon włączony), a następnie aktywuj Bluetooth

Weiterlesen:
Kiedy wymieniać tarcze hamulcowe Renault Laguna ?

Nie mam kompatybilnego ekranu w moim Renault Laguna 3, ale nadal chcę korzystać z Android Auto:

W przypadku, gdy po weryfikacji Twoje Renault Laguna 3 nie jest kompatybilne z Android Auto, nadal masz możliwość skorzystania z tej usługi w inny sposób. Rzeczywiście, będziesz mógł używać ekranu swojego telefonu jako interfejsu Android Auto. W tym celu nic nie może być mniej trudne:

 • Pobierz Androida Auto na swój telefon
 • Skonfiguruj aplikację zgodnie z wcześniejszymi szczegółami (uprawnienia, warunki użytkowania)
 • Uruchom aplikację, a uzyskasz dostęp do jej interfejsu i możesz teraz cieszyć się wszystkimi pozytywnymi aspektami Android Auto w swoim Renault Laguna 3 bez kompatybilnego ekranu.

  Jeśli chcesz więcej przewodników na temat Renault Laguna 3, przejdź do naszej kategorii Renault Laguna 3.

 • Ссылка на основную публикацию