Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak podłączyć Android Auto do Renault Modus?

Dopiero co kupiłeś nowy samochód lub właśnie usłyszałeś o Android Auto i również chcesz go doświadczyć. To normalne, po co pozbawiać się w 100% darmowych i skutecznych usług, czy to do słuchania muzyki, korzystania z GPS, czy wykonywania połączeń, aplikacja jest pełna. W tym dokumencie zademonstrujemy jak podłączyć Android Auto do Renault Modus. Aby to osiągnąć, najpierw przyjrzymy się, czym jest Android Auto i do czego jest używany, a następnie przejdziemy do instalacji Android Auto i połączenia z Twoim Renault Modus, a także dokończymy, jakie rozwiązanie jest dostępne, jeśli Twój Renault Modus nie jest wyposażony w systemy zgodne z Android Auto.

Android Auto w Renault Modus, co to jest?

Słyszałeś już o Androidzie Auto, ale nie wiesz konkretnie, o co w tym wszystkim chodzi? Po prostu wyjaśnimy cel tej aplikacji i jakie pozytywne aspekty może mieć ustawienie go w Twoim Renault Modus. Android Auto to oprogramowanie Google przeznaczone do zintegrowania wszystkich telefonów komórkowych z samochodem. Rzeczywiście, Google zauważył, że w dzisiejszych samochodach brakuje włączonej technologii. Dlatego pomyśleli o najlepszym sposobie włączenia ich systemu operacyjnego do samochodu. Ich usługa zapewnia kilka znaczących korzyści, które poprawią Twoje wrażenia z jazdy. Co więcej, pozwoli Ci pozostać w kontakcie bez ryzyka podczas jazdy. aktywacja Android Auto w Renault Modus daje dostęp do wielu pozytywnych aspektów, voicis:

 • Zachowaj to, co najlepsze w telefonie na ekranie Twojego Renault Modus
 • Aby móc zadzwonić do kogoś przez głośniki Twojego pojazdu
 • Słuchaj ulubionej muzyki za pomocą Muzyki Google lub klasycznych programów, takich jak Spotify lub Deezer
 • Monitoruj swój telefon komórkowy za pomocą głosu
 • Czytanie wiadomości tekstowych, dyktowanie odpowiedzi do Androida Auto, który przekształci je w wiadomość tekstową

Weiterlesen:
Mój Renault Modus jedzie w lewo, co robić ?

Jak podłączyć Android Auto do Renault Modus?

W tej drugiej części przyjrzymy się metodzie, jak zrobić, aby skonfigurować Android Auto w Renault Modus. Niezależnie od tego, czy masz kompatybilny ekran, czy nie, istnieje sposób na skorzystanie z tej usługi, która sprawi, że Twoje podróże samochodem będą przyjemniejsze.

Samouczek: Aktywacja Android Auto w Renault Modus

Teraz jest czas, aby zainstaluj Android Auto na swoim Renault Modus. Dzięki temu samouczkowi szczegółowo opiszemy różne etapy tej techniki i powiadomimy Cię o punktach, które mogą stwarzać problemy, oto zaczynamy:

 • Sprawdź zgodność swojego smartfona z Android Auto (wersja minimalna 5.1 Lollipop), pamiętaj, aby zaktualizować telefon, jeśli nie jest aktualny.
 • Pobierz aplikację Android Auto z Google Play
 • Uruchom aplikację Android Auto, która przy pierwszym otwarciu sprawdzi, czy wszystkie niezbędne aplikacje są aktualne.
 • Po zaakceptowaniu wszystkich autoryzacji i warunków użytkowania będziesz mógł dokończyć aktywację Android Auto w swoim Renault Modus
 • Połącz telefon z Bluetooth w samochodzie, jeśli nie wiesz, jak to zrobić, zapoznaj się z naszym artykułem na temat łączenia lub aktywacji Android Auto w Twoim Renault Modus, aby dowiedzieć się, jak to zrobić.
 • Gdy telefon jest połączony przez Bluetooth w samochodzie, uruchomienie aplikacji powinno połączyć Android Auto z Twoim Renault Modus.
 • Jeśli to połączenie nie działa, spróbuj najpierw podłączyć je przez USB (zapłon włączony), a następnie aktywuj Bluetooth

Nie mam kompatybilnego ekranu w moim Renault Modus, ale nadal chcę korzystać z Android Auto:

W przypadku, gdy po sprawdzeniu Twój Renault Modus nie jest kompatybilny z Android Auto, nadal masz możliwość skorzystania z tej usługi w inny sposób. Rzeczywiście, będziesz mógł używać ekranu swojego telefonu jako interfejsu Android Auto. W tym celu nic nie może być mniej trudne:

Weiterlesen:
Jak wyczyścić czujnik przepływu powietrza w Renault Modus?
 • Pobierz Androida Auto na swój telefon
 • Skonfiguruj aplikację zgodnie z powyższym opisem (uprawnienia, warunki użytkowania)
 • Uruchom aplikację, a uzyskasz dostęp do jej interfejsu i możesz teraz cieszyć się wszystkimi zaletami Android Auto w swoim Renault Modus bez kompatybilnego ekranu.

  Jeśli masz jakieś pytania dotyczące Renault Modus, nie wahaj się zajrzeć do naszej kategorii Renault Modus.

 • Ссылка на основную публикацию