Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak podłączyć Android Auto do Renault Talisman?

Kupiłeś ostatnio nowy samochód lub właśnie słyszałeś o Android Auto i również chcesz go doświadczyć. To całkiem normalne, po co pozbawiać się darmowej i pomocnej usługi, czy słuchać muzyki, korzystać z GPS, czy dzwonić, aplikacja jest kompletna. W tym przewodniku zademonstrujemy jak podłączyć Android Auto do Renault Talisman. Aby to osiągnąć, najpierw przyjrzymy się, czym jest Android Auto i do czego jest używany, następnie przejdziemy do instalacji Android Auto i połączenia z Renault Talisman, a na końcu, jakie rozwiązanie jest dostępne, jeśli Twój Renault Talisman jest nie jest wyposażony w urządzenia kompatybilne z Android Auto.

Android Auto w Renault Talisman, co to jest?

Czytałeś już o Androidzie Auto, ale nie rozumiesz dokładnie, o co w tym wszystkim chodzi? Po prostu wyjaśnimy cel tej aplikacji i jakie pozytywne aspekty może mieć ustawienie go w Twoim Renault Talisman. Android Auto to oprogramowanie Google, przeznaczone do zintegrowania wszystkich smartfonów z samochodem. Rzeczywiście, Google zdał sobie sprawę, że dzisiejszym pojazdom brakuje wbudowanej technologii. W rezultacie pomyśleli o najlepszej technice zintegrowania swojego systemu operacyjnego z Twoim samochodem. Ich program zapewnia wymierne korzyści, które poprawią Twoją podróż samochodem. Dodatkowo da Ci możliwość pozostawania w kontakcie bez ryzyka podczas jazdy. aktywacja Android Auto w Renault Talisman daje dostęp do wielu pozytywnych aspektów, voicis:

 • Zachowaj to, co najlepsze z telefonu na ekranie Twojego Renault Talisman
 • Aby móc zadzwonić do kogoś przez głośniki Twojego samochodu
 • Słuchaj ulubionej muzyki za pomocą Muzyki Google lub klasycznych aplikacji, takich jak Spotify czy Deezer
 • Monitoruj swój smartfon głosowo
 • Czytanie wiadomości, dyktowanie odpowiedzi do Androida Auto, który przekształci je w wiadomość pisemną

Weiterlesen:
Jak zmienić głośniki w Renault Talisman?

Jak podłączyć Android Auto do Renault Talisman?

W tej drugiej części przyjrzymy się procesowi, który należy zrobić, aby skonfigurować Android Auto w Renault Talisman. Niezależnie od tego, czy masz kompatybilny ekran, czy nie, istnieje sposób na skorzystanie z tego programu, który sprawi, że Twoje podróże samochodem będą przyjemniejsze.

Samouczek: Aktywacja Android Auto w Renault Talisman

Teraz jest czas, aby zainstaluj Android Auto na swoim Renault Talisman. Dzięki temu przewodnikowi opiszemy różne etapy tego procesu i zwrócimy uwagę na aspekty, które mogą powodować problemy, oto zaczynamy:

 • Sprawdź kompatybilność swojego telefonu z Android Auto (wersja minimalna 5.1 Lollipop), nie zapomnij zaktualizować smartfona, jeśli nie jest aktualny.
 • Pobierz aplikację Android Auto z Google Play
 • Uruchom aplikację Android Auto, która przy pierwszym otwarciu sprawdzi, czy wszystkie niezbędne aplikacje są aktualne.
 • Po zaakceptowaniu wszystkich autoryzacji i warunków użytkowania będziesz mógł sfinalizować aktywację Android Auto w swoim Renault Talisman
 • Połącz telefon z Bluetooth w pojeździe, jeśli nie wiesz, jak to zrobić, zapoznaj się z naszym artykułem, aby połączyć lub aktywować Android Auto w Renault Talisman, aby dowiedzieć się, jak to zrobić.
 • Po połączeniu telefonu przez Bluetooth w samochodzie, uruchomienie aplikacji powinno połączyć Android auto z Twoim Renault Talisman.
 • Jeśli to połączenie nie działa, spróbuj najpierw podłączyć je przez USB (zapłon włączony), a następnie aktywuj Bluetooth

Nie mam kompatybilnego ekranu w moim Renault Talisman, ale nadal chcę korzystać z Android Auto:

W przypadku, gdy po zbadaniu Twój Renault Talisman nie jest kompatybilny z Android Auto, nadal masz możliwość skorzystania z tego programu w inny sposób. Rzeczywiście, będziesz mógł używać ekranu swojego telefonu jako interfejsu Android Auto. W tym celu nic nie może być prostsze:

Weiterlesen:
Cieknący wtryskiwacz w moim Renault Talisman, co robić ?
 • Pobierz Androida Auto na swój smartfon
 • Skonfiguruj aplikację zgodnie z powyższym opisem (uprawnienia, warunki użytkowania)
 • Uruchom aplikację, a uzyskasz dostęp do jej interfejsu i możesz teraz cieszyć się wszystkimi zaletami Android Auto w swoim Renault Talisman bez kompatybilnego ekranu.

  Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Renault Talisman, nie wahaj się zajrzeć do naszej kategorii Renault Talisman.

 • Ссылка на основную публикацию