Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak podłączyć Android Auto do Renault Twingo 2?

Niedawno kupiłeś nowy samochód lub właśnie usłyszałeś o Android Auto i chcesz go wypróbować. To zupełnie normalne, dlaczego pozbawiać się w 100% darmowych i potężnych usług, czy to do słuchania muzyki, korzystania z GPS, czy wykonywania połączeń, aplikacja jest pełna. W tym dokumencie wyjaśnimy jak podłączyć Android Auto do Twojego Renault Twingo 2. Aby to osiągnąć, najpierw przyjrzymy się, czym jest Android Auto i do czego jest używany, a następnie przejdziemy do instalacji Android Auto i połączenia z Twoim Renault Twingo 2, a także dokończymy, jaka alternatywa jest dla Ciebie dostępna, jeśli Twój Renault Twingo 2 nie jest wyposażony w urządzenia kompatybilne z Android Auto.

Android Auto w Renault Twingo 2, co to jest?

Czytałeś już o Androidzie Auto, ale nie rozumiesz konkretnie, o co w tym wszystkim chodzi? Po prostu opiszemy funkcję tej aplikacji i jakie pozytywne aspekty może mieć ustawienie go w Twoim Renault Twingo 2. Android Auto to program Google, który ma na celu włączenie wszystkich smartfonów do samochodu. Rzeczywiście, Google odkrył, że w dzisiejszych samochodach brakuje włączonej technologii. W rezultacie pomyśleli o najlepszym rozwiązaniu, aby zintegrować swój system operacyjny z Twoim samochodem. Ich program oferuje przydatne korzyści, które poprawią Twoją podróż samochodem. Co więcej, da Ci możliwość pozostawania w kontakcie bez ryzyka podczas jazdy. aktywacja Android Auto w Renault Twingo 2 daje dostęp do wielu korzyści, voicis:

 • Zachowaj to, co najlepsze w swoim telefonie komórkowym na ekranie Twojego Renault Twingo 2
 • Aby móc zadzwonić do kogoś przez głośniki Twojego samochodu
 • Słuchaj ulubionej muzyki za pomocą Muzyki Google lub klasycznych aplikacji, takich jak Spotify czy Deezer
 • Monitoruj swój smartfon głosowo
 • Czytanie wiadomości, dyktowanie odpowiedzi do Androida Auto, który przekształci je w wiadomość tekstową

Weiterlesen:
Jak wyregulować reflektory w Renault Twingo ?

Jak podłączyć Android Auto do Renault Twingo 2?

W tej drugiej części przyjrzymy się podejściu do zrobienia skonfigurować Android Auto w Renault Twingo 2. Niezależnie od tego, czy posiadasz kompatybilny ekran, czy nie, istnieje szansa na skorzystanie z tego programu, który sprawi, że Twoje podróże samochodem będą przyjemniejsze.

Samouczek: Aktywacja Android Auto w Renault Twingo 2

Teraz jest czas, aby zainstaluj Android Auto w swoim Renault Twingo 2. Dzięki temu przewodnikowi szczegółowo opiszemy różne etapy tej procedury i powiadomimy Cię o punktach, które mogą powodować komplikacje, oto zaczynamy:

 • Sprawdź zgodność swojego telefonu komórkowego z Android Auto (wersja minimalna 5.1 Lollipop), pamiętaj, aby zaktualizować smartfon, jeśli nie jest aktualny.
 • Pobierz aplikację Android Auto z Google Play
 • Uruchom aplikację Android Auto, która przy pierwszym uruchomieniu sprawdzi, czy wszystkie niezbędne aplikacje są aktualne.
 • Po zatwierdzeniu wszystkich autoryzacji i warunków użytkowania będziesz mógł dokończyć aktywację Android Auto w swoim Renault Twingo 2
 • Połącz telefon z Bluetooth w samochodzie, jeśli nie wiesz, jak to zrobić, zapoznaj się z naszym artykułem, aby połączyć lub aktywować Android Auto w Twoim Renault Twingo 2, aby dowiedzieć się, jak to zrobić.
 • Po połączeniu telefonu przez Bluetooth w samochodzie, uruchomienie aplikacji powinno połączyć Android Auto z Twoim Renault Twingo 2.
 • Jeśli to połączenie nie działa, spróbuj najpierw podłączyć je przez USB (zapłon włączony), a następnie aktywuj Bluetooth

Nie mam kompatybilnego ekranu w moim Renault Twingo 2, ale nadal chcę korzystać z Android Auto:

W przypadku, gdy po sprawdzeniu Twój Renault Twingo 2 nie jest kompatybilny z Android Auto, nadal masz możliwość skorzystania z tego programu w inny sposób. Rzeczywiście, będziesz mógł używać ekranu swojego telefonu jako interfejsu Android Auto. W tym celu nic nie może być prostsze:

Weiterlesen:
Jak naprawić wyciek oleju w moim Renault Twingo?
 • Pobierz Androida Auto na swój smartfon
 • Skonfiguruj aplikację zgodnie z powyższym opisem (uprawnienia, warunki użytkowania)
 • Uruchom aplikację, a uzyskasz dostęp do jej interfejsu i możesz teraz cieszyć się wszystkimi pozytywnymi aspektami Android Auto w swoim Renault Twingo 2 bez kompatybilnego ekranu.

  Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Renault Twingo 2, zapraszamy do zapoznania się z naszą kategorią Renault Twingo 2.

 • голоса
  Рейтинг статьи
  Ссылка на основную публикацию
  Adblock
  detector