Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak podłączyć Android Auto do Renault Twingo?

Dopiero co kupiłeś nowy samochód lub właśnie usłyszałeś o Android Auto i również chcesz go wypróbować. To całkiem normalne, po co pozbawiać się w 100% darmowych i pomocnych usług, czy to do słuchania muzyki, korzystania z GPS, czy wykonywania połączeń, aplikacja jest kompletna. W tym przewodniku zademonstrujemy jak podłączyć Android Auto do Twojego Renault Twingo. Aby to osiągnąć, początkowo skupimy się na tym, czym jest Android Auto i do czego służy, następnie przejdziemy do instalacji Android Auto i połączenia z Twoim Renault Twingo, a także dokończymy, jaka alternatywa jest dostępna dla Twojego Renault Twingo. nie jest wyposażony w systemy zgodne z Android Auto.

Android Auto w Renault Twingo, co to jest?

Czytałeś już o Androidzie Auto, ale nie rozumiesz dokładnie, o co w tym wszystkim chodzi? Po prostu wyjaśnimy funkcję tej aplikacji i jakie mogą być zalety konfiguracji w Twoim Renault Twingo. Android Auto to oprogramowanie Google, które ma na celu umieszczenie wszystkich smartfonów w samochodzie. Właściwie Google odkrył, że w dzisiejszych samochodach brakuje włączonej technologii. W rezultacie pomyśleli o najlepszym rozwiązaniu, aby włączyć swój system operacyjny do Twojego samochodu. Ich usługa oferuje kilka przydatnych funkcji, które poprawią Twoją podróż samochodem. Dodatkowo da Ci możliwość pozostawania w kontakcie bez ryzyka podczas jazdy. aktywacja Android Auto w Renault Twingo daje dostęp do wielu pozytywnych aspektów, voicis:

 • Zachowaj to, co najlepsze z telefonu na ekranie Twojego Renault Twingo
 • Aby móc dzwonić do głośników pojazdu
 • Słuchaj ulubionej muzyki za pomocą Muzyki Google lub klasycznych programów, takich jak Spotify lub Deezer
 • Kontroluj swój smartfon za pomocą głosu
 • Czytanie wiadomości tekstowych, dyktowanie odpowiedzi do Androida Auto, który przekształci je w wiadomość tekstową

Weiterlesen:
Jak zresetować licznik kilometrów w Renault Twingo

Jak podłączyć Android Auto do Renault Twingo?

W tej drugiej części skupimy się na metodzie, jak zrobić to skonfigurować Android Auto w Renault Twingo. Niezależnie od tego, czy posiadasz kompatybilny ekran, czy nie, istnieje sposób na skorzystanie z tej usługi, która uprzyjemni Twoje podróże samochodem.

Samouczek: Aktywacja Android Auto w Twoim Renault Twingo

Teraz jest czas, aby zainstaluj Android Auto w swoim Renault Twingo. Dzięki temu przewodnikowi szczegółowo opiszemy kilka kroków tej techniki i zwrócimy uwagę na elementy, które mogą budzić obawy, oto zaczynamy:

 • Sprawdź zgodność swojego telefonu z Android Auto (wersja minimalna 5.1 Lollipop), zaktualizuj smartfon, jeśli nie jest aktualny.
 • Pobierz aplikację Android Auto z Google Play
 • Uruchom aplikację Android Auto, która przy pierwszym otwarciu sprawdzi, czy wszystkie niezbędne aplikacje są aktualne.
 • Po zatwierdzeniu wszystkich autoryzacji i warunków użytkowania będziesz mógł sfinalizować aktywację Android Auto w swoim Renault Twingo
 • Połącz telefon z Bluetooth w pojeździe, jeśli nie wiesz, jak to zrobić, przejrzyj nasze treści, aby połączyć się lub aktywować Android Auto w swoim Renault Twingo, aby dowiedzieć się, jak to zrobić.
 • Po połączeniu telefonu przez Bluetooth w samochodzie, uruchomienie aplikacji powinno połączyć Android Auto z Twoim Renault Twingo.
 • Jeśli to połączenie nie działa, spróbuj najpierw podłączyć je przez USB (zapłon włączony), a następnie aktywuj Bluetooth

Nie mam kompatybilnego ekranu w moim Renault Twingo, ale nadal chcę korzystać z Android Auto:

Jeśli tak się stanie, po sprawdzeniu, czy Twoje Renault Twingo nie jest kompatybilne z Android Auto, nadal masz możliwość skorzystania z tej usługi w inny sposób. W rzeczywistości będziesz mógł używać ekranu swojego telefonu jako interfejsu Android Auto. W tym celu nic nie może być prostsze:

 • Pobierz Androida Auto na swój smartfon
 • Skonfiguruj aplikację, jak wspomniano wcześniej (uprawnienia, warunki użytkowania)
 • Uruchom aplikację, a uzyskasz dostęp do jej interfejsu i możesz cieszyć się wszystkimi pozytywnymi aspektami Android Auto w swoim Renault Twingo bez kompatybilnego ekranu.
  Weiterlesen:
  Jak zdjąć felgę z Renault Twingo 3 ?

  Jeśli chcesz więcej samouczków na temat Renault Twingo, przejdź do naszej kategorii Renault Twingo.

 • голоса
  Рейтинг статьи
  Ссылка на основную публикацию
  Adblock
  detector