Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak podłączyć Android Auto do Suzuki Vitara?

Dość niedawno kupiłeś nowy pojazd lub właśnie usłyszałeś o Android Auto i również chcesz go doświadczyć. To normalne, po co pozbawiać się w 100% darmowej i użytecznej usługi, czy to do słuchania muzyki, korzystania z GPS, czy wykonywania połączeń, aplikacja jest pełna. W tym artykule wyjaśnimy jak podłączyć Android Auto do Suzuki Vitara. Aby to osiągnąć, przede wszystkim skupimy się na tym, czym jest Android Auto i do czego jest używany, następnie przejdziemy do instalacji Android Auto i połączenia z Twoim Suzuki Vitara, a na koniec, jaka alternatywa jest dostępna, jeśli Twoje Suzuki Vitara nie jest wyposażona w urządzenia zgodne z Android Auto.

Android Auto na Suzuki Vitara, co to jest?

Znasz już Androida Auto, ale nie rozumiesz konkretnie, o co w tym wszystkim chodzi? Po prostu wyjaśnimy cel tej aplikacji i jakie funkcje mogą mieć w konfiguracji w Twoim Suzuki Vitara. Android Auto to oprogramowanie Google przeznaczone do integracji wszystkich smartfonów z pojazdem. Właściwie Google zdał sobie sprawę, że dzisiejszym samochodom brakuje zintegrowanej technologii. Dlatego pomyśleli o najlepszej metodzie włączenia ich systemu operacyjnego do Twojego pojazdu. Ich usługa oferuje kilka znaczących korzyści, które poprawią Twoją podróż samochodem. Dodatkowo pozwoli Ci pozostać w kontakcie bez ryzyka podczas jazdy. aktywacja Android Auto w Suzuki Vitara daje dostęp do wielu funkcji, voicis:

 • Zachowaj to, co najlepsze w swoim telefonie komórkowym na ekranie swojego Suzuki Vitara
 • Aby móc zadzwonić do kogoś przez głośniki Twojego samochodu
 • Słuchaj ulubionej muzyki za pomocą Muzyki Google lub klasycznych aplikacji, takich jak Spotify czy Deezer
 • Kontroluj swój smartfon za pomocą głosu
 • Czytanie wiadomości tekstowych, dyktowanie odpowiedzi do Androida Auto, który przekształci je w wiadomość pisemną

Weiterlesen:
Korek wlewu paliwa naklejony na moim Suzuki Grand Vitara, co robić?

How to connect Android Auto on Suzuki Vitara?

W tej drugiej części skupimy się na procesie, który należy zrobić, aby skonfigurować Android Auto w Suzuki Vitara. Niezależnie od tego, czy posiadasz kompatybilny ekran, czy nie, istnieje rozwiązanie, dzięki któremu możesz skorzystać z tej usługi, która sprawi, że Twoje podróże samochodem będą przyjemniejsze.

Samouczek: Aktywacja Android Auto w Suzuki Vitara

Teraz jest czas, aby zainstaluj Android Auto na swoim Suzuki Vitara. Dzięki temu artykułowi szczegółowo opiszemy różne etapy tej techniki i zwrócimy uwagę na elementy, które mogą stwarzać problemy, oto zaczynamy:

 • Sprawdź zgodność swojego smartfona z Android Auto (wersja minimalna 5.1 Lollipop), pamiętaj o zaktualizowaniu smartfona, jeśli nie jest aktualny.
 • Pobierz aplikację Android Auto z Google Play
 • Uruchom aplikację Android Auto, która przy pierwszym otwarciu sprawdzi, czy wszystkie niezbędne aplikacje są aktualne.
 • Po zaakceptowaniu wszystkich autoryzacji i warunków użytkowania będziesz mógł sfinalizować aktywację Android Auto w swoim Suzuki Vitara
 • Połącz telefon z Bluetooth w samochodzie, if you don’t know how to do it, look at our article on to connect or activate Android Auto on your Suzuki Vitara to find out how to do it.
 • Gdy telefon jest połączony przez Bluetooth w samochodzie, uruchomienie aplikacji powinno połączyć Android Auto z Twoim Suzuki Vitara.
 • Jeśli to połączenie nie działa, spróbuj najpierw podłączyć je przez USB (zapłon włączony), a następnie aktywuj Bluetooth

Nie mam kompatybilnego ekranu w moim Suzuki Vitara, ale nadal chcę korzystać z Android Auto:

W przypadku, gdy po weryfikacji Twoja Suzuki Vitara nie jest kompatybilna z Android Auto, nadal masz rozwiązanie, aby skorzystać z tej usługi w inny sposób. W rzeczywistości będziesz mógł używać ekranu swojego telefonu jako interfejsu Android Auto. W tym celu nic nie może być mniej trudne:

Weiterlesen:
Jakie paliwo do Suzuki Vitara ?
 • Pobierz Androida Auto na swój smartfon
 • Skonfiguruj aplikację, jak wspomniano powyżej (uprawnienia, warunki użytkowania)
 • Uruchom aplikację, a uzyskasz dostęp do jej interfejsu i możesz teraz cieszyć się wszystkimi zaletami Android Auto w swoim Suzuki Vitara bez kompatybilnego ekranu.

  Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Suzuki Vitara, nie wahaj się zapoznać się z naszą kategorią Suzuki Vitara.

 • голоса
  Рейтинг статьи
  Ссылка на основную публикацию
  Adblock
  detector