Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak podłączyć Android Auto do Volkswagena Golfa 2?

Niedawno kupiłeś nowy samochód lub właśnie słyszałeś o Android Auto i chcesz go również doświadczyć. To całkiem normalne, dlaczego pozbawiać się w 100% darmowej i wydajnej usługi, czy to do słuchania muzyki, korzystania z GPS, czy wykonywania połączeń, aplikacja jest idealna. W tej treści wyjaśnimy jak podłączyć Android Auto do Volkswagena Golfa 2. Aby to zrobić, najpierw skupimy się na tym, czym jest Android Auto i do czego służy, następnie przejdziemy do instalacji Android Auto i połączenia z Twoim Volkswagenem Golfem 2, a na koniec, jakie rozwiązanie istnieje dla Ciebie, jeśli Twój Volkswagen Golf 2 nie jest wyposażony w urządzenia zgodne z Android Auto.

Android Auto na Volkswagenie Golfie 2, co to jest?

Słyszałeś już o Androidzie Auto, ale nie wiesz dokładnie, o co w tym wszystkim chodzi? Wyjaśnimy tylko cel tej aplikacji i jakie funkcje może mieć konfiguracja w Twoim Volkswagenie Golfie 2. Android Auto to oprogramowanie Google, które ma na celu zintegrowanie wszystkich smartfonów z samochodem. Rzeczywiście, Google odkrył, że dzisiejszym pojazdom brakuje wbudowanej technologii. W rezultacie pomyśleli o najlepszej strategii włączenia ich systemu operacyjnego do Twojego samochodu. Ich program oferuje kilka godnych uwagi funkcji, które poprawią Twoją podróż samochodem. Co więcej, da Ci możliwość pozostawania w kontakcie bez ryzyka podczas jazdy. aktywacja Android Auto w Volkswagen Golf 2 daje dostęp do szeregu funkcji, voicis:

 • Zachowaj to, co najlepsze ze swojego telefonu na ekranie Twojego Volkswagena Golfa 2
 • Aby móc dzwonić do głośników pojazdu
 • Słuchaj ulubionej muzyki za pomocą Muzyki Google lub klasycznych programów, takich jak Spotify czy Deezer
 • Monitoruj swój smartfon głosowo
 • Czytanie wiadomości, dyktowanie odpowiedzi do Androida Auto, który przekształci je w wiadomość tekstową

Weiterlesen:
Jak uruchomić Volkswagena Golfa 8 ?

Jak podłączyć Android Auto do Volkswagena Golfa 2?

W tej drugiej części skupimy się na procedurze, którą należy wykonać, aby skonfigurować Android Auto w Volkswagen Golf 2. Niezależnie od tego, czy posiadasz kompatybilny ekran, czy nie, istnieje szansa na skorzystanie z tego programu, który sprawi, że Twoje podróże samochodem będą przyjemniejsze.

Samouczek: Aktywacja Android Auto w Volkswagen Golf 2

Teraz jest czas, aby zainstaluj Android Auto na swoim Volkswagen Golf 2. Dzięki temu przewodnikowi opiszemy kilka kroków tej procedury i zwrócimy uwagę na aspekty, które mogą powodować problemy, oto zaczynamy:

 • Sprawdź kompatybilność swojego telefonu komórkowego z Android Auto (wersja minimalna 5.1 Lollipop), nie zapomnij zaktualizować smartfona, jeśli nie jest aktualny.
 • Pobierz aplikację Android Auto z Google Play
 • Uruchom aplikację Android Auto, która przy pierwszym otwarciu sprawdzi, czy wszystkie niezbędne aplikacje są aktualne.
 • Po zatwierdzeniu wszystkich autoryzacji i warunków użytkowania będziesz mógł sfinalizować aktywację Android Auto w swoim Volkswagen Golf 2
 • Połącz telefon z Bluetooth w samochodzie, jeśli nie wiesz, jak to zrobić, przeczytaj nasze treści, aby połączyć lub aktywować Android Auto w swoim Volkswagen Golf 2, aby dowiedzieć się, jak to zrobić.
 • Po połączeniu telefonu przez Bluetooth w samochodzie uruchomienie aplikacji powinno połączyć Android Auto z Twoim Volkswagen Golf 2.
 • Jeśli to połączenie nie działa, spróbuj najpierw podłączyć je przez USB (zapłon włączony), a następnie aktywuj Bluetooth

Nie mam kompatybilnego ekranu w moim Volkswagenie Golfie 2, ale nadal chcę korzystać z Android Auto:

W przypadku, gdy po weryfikacji Twój Volkswagen Golf 2 nie jest kompatybilny z Android Auto, nadal masz możliwość korzystania z tego programu w inny sposób. Rzeczywiście, będziesz mógł używać ekranu swojego telefonu jako interfejsu Android Auto. W tym celu nic nie może być prostsze:

Weiterlesen:
Jak zdjąć felgę w Volkswagen Golf 7 ?
 • Pobierz Androida Auto na swój smartfon
 • Skonfiguruj aplikację zgodnie z powyższym opisem (uprawnienia, warunki użytkowania)
 • Uruchom aplikację, a uzyskasz dostęp do jej interfejsu i możesz teraz cieszyć się wszystkimi zaletami Android Auto w swoim Volkswagen Golf 2 bez kompatybilnego ekranu.

  Jeśli potrzebujesz więcej samouczków na temat Volkswagena Golfa 2, przejdź do naszej kategorii Volkswagen Golf 2.

 • голоса
  Рейтинг статьи
  Ссылка на основную публикацию
  Adblock
  detector