Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak podłączyć Android Auto do Volkswagena Golfa 3?

Niedawno kupiłeś nowy samochód lub właśnie odkryłeś Android Auto i również chcesz go wypróbować. To zupełnie normalne, po co pozbawiać się w 100% darmowego i efektywnego programu, czy to do słuchania muzyki, korzystania z GPS, czy wykonywania połączeń, aplikacja jest kompletna. Na tej stronie zawartości opiszemy jak podłączyć Android Auto do Volkswagena Golfa 3. Aby to osiągnąć, najpierw przyjrzymy się, czym jest Android Auto i do czego jest używany, następnie przejdziemy do instalacji Android Auto i połączenia z Twoim Volkswagenem Golfem 3, a na koniec, jakie rozwiązanie istnieje dla Ciebie, jeśli Twój Volkswagen Golf 3 nie jest zbudowany z systemami zgodnymi z Android Auto.

Android Auto na Volkswagenie Golfie 3, co to jest?

Czytałeś już o Androidzie Auto, ale tak naprawdę nie rozumiesz, o co w tym wszystkim chodzi? Wyjaśnimy tylko funkcję tej aplikacji i jakie pozytywne aspekty może mieć ustawienie go w Twoim Volkswagenie Golfie 3. Android Auto to program Google przeznaczony do włączenia całego telefonu do pojazdu. Rzeczywiście, Google odkrył, że w dzisiejszych samochodach brakuje włączonej technologii. W rezultacie pomyśleli o najlepszym sposobie zintegrowania swojego systemu operacyjnego z Twoim samochodem. Ich usługa zapewnia kilka godnych uwagi funkcji, które poprawią Twoją podróż samochodem. Ponadto pozwoli Ci pozostać w kontakcie bez ryzyka podczas jazdy. aktywacja Android Auto w Volkswagen Golf 3 daje dostęp do szeregu korzyści, voicis:

 • Zachowaj to, co najlepsze ze swojego telefonu komórkowego na ekranie Twojego Volkswagena Golfa 3
 • Aby móc zadzwonić do kogoś przez głośniki Twojego pojazdu
 • Słuchaj ulubionej muzyki za pomocą Muzyki Google lub klasycznych programów, takich jak Spotify lub Deezer
 • Monitoruj swój telefon głosowo
 • Czytanie wiadomości tekstowych, dyktowanie odpowiedzi do Androida Auto, który przekształci je w wiadomość tekstową

Weiterlesen:
Jak złożyć lusterka boczne w Volkswagenie Golfie 6 ?

Jak podłączyć Android Auto do Volkswagena Golfa 3?

W tej drugiej części przyjrzymy się metodzie, jak zrobić, aby skonfigurować Android Auto w Volkswagen Golf 3. Niezależnie od tego, czy posiadasz kompatybilny ekran, czy nie, istnieje szansa na skorzystanie z tej usługi, która sprawi, że Twoje podróże samochodem będą przyjemniejsze.

Samouczek: Aktywacja Android Auto w Volkswagen Golf 3

Teraz jest czas, aby zainstaluj Android Auto na swoim Volkswagen Golf 3. Dzięki temu artykułowi szczegółowo opiszemy różne etapy tego procesu i powiadomimy Cię o punktach, które mogą budzić obawy, oto zaczynamy:

 • Sprawdź kompatybilność swojego telefonu z Android Auto (wersja minimalna 5.1 Lollipop), nie zapomnij zaktualizować telefonu, jeśli nie jest aktualny.
 • Pobierz aplikację Android Auto z Google Play
 • Uruchom aplikację Android Auto, która przy pierwszym otwarciu sprawdzi, czy wszystkie niezbędne aplikacje są aktualne.
 • Po zaakceptowaniu wszystkich autoryzacji i warunków użytkowania będziesz mógł sfinalizować aktywację Android Auto w swoim Volkswagen Golf 3
 • Połącz telefon z Bluetooth w pojeździe, jeśli nie wiesz, jak to zrobić, zapoznaj się z naszym artykułem dotyczącym podłączania lub aktywacji Android Auto w swoim Volkswagen Golf 3, aby dowiedzieć się, jak to zrobić.
 • Po połączeniu telefonu przez Bluetooth w samochodzie, uruchomienie aplikacji powinno połączyć Android Auto z Twoim Volkswagen Golf 3.
 • Jeśli to połączenie nie działa, spróbuj najpierw podłączyć je przez USB (zapłon włączony), a następnie aktywuj Bluetooth

Nie mam kompatybilnego ekranu w moim Volkswagenie Golfie 3, ale nadal chcę korzystać z Android Auto:

W przypadku, gdy po sprawdzeniu Twój Volkswagen Golf 3 nie jest kompatybilny z Android Auto, nadal masz możliwość skorzystania z tej usługi w inny sposób. Rzeczywiście, będziesz mógł używać ekranu swojego telefonu jako interfejsu Android Auto. W tym celu nic nie może być prostsze:

Weiterlesen:
Cena wymiany amortyzatora do Volkswagena Golfa ?
 • Pobierz Androida Auto na swój telefon
 • Skonfiguruj aplikację jak wspomniano powyżej (uprawnienia, warunki użytkowania)
 • Uruchom aplikację, a uzyskasz dostęp do jej interfejsu i możesz teraz cieszyć się wszystkimi zaletami Android Auto w swoim Volkswagen Golf 3 bez kompatybilnego ekranu.

  Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania dotyczące Volkswagena Golfa 3, skonsultuj się z naszą kategorią Volkswagen Golf 3.

 • голоса
  Рейтинг статьи
  Ссылка на основную публикацию
  Adblock
  detector