Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak podłączyć Android Auto do Volkswagena Golfa 5?

Niedawno kupiłeś nowy pojazd lub właśnie odkryłeś Android Auto i również chcesz go doświadczyć. Jest to dość normalne, po co pozbawiać się darmowej i efektywnej usługi, czy to do słuchania muzyki, korzystania z GPS, czy wykonywania połączeń, aplikacja jest kompletna. W tym dokumencie zademonstrujemy jak podłączyć Android Auto do Volkswagena Golfa 5. Aby to osiągnąć, najpierw skoncentrujemy się na tym, czym jest Android Auto i do czego służy, następnie przejdziemy do instalacji Android Auto i połączenia z Twoim Volkswagenem Golfem 5, a na końcu, jakie rozwiązanie jest dla Ciebie dostępne, jeśli Twój Volkswagen Golf 5 nie jest wyposażony w systemy kompatybilne z Android Auto.

Android Auto na Volkswagenie Golfie 5, co to jest?

Słyszałeś już o Androidzie Auto, ale nie wiesz konkretnie, o co w tym wszystkim chodzi? Po prostu zademonstrujemy cel tej aplikacji i jakie mogą być zalety konfiguracji w Twoim Volkswagenie Golfie 5. Android Auto to oprogramowanie Google, które ma na celu włączenie wszystkich telefonów komórkowych do pojazdu. Właściwie Google zdał sobie sprawę, że w dzisiejszych samochodach brakuje dołączonej technologii. W konsekwencji zastanowili się nad najlepszą strategią zintegrowania swojego systemu operacyjnego z Twoim pojazdem. Ich usługa oferuje kilka przydatnych funkcji, które poprawią komfort użytkowania pojazdu. Dodatkowo pozwoli Ci pozostać w kontakcie bez ryzyka podczas jazdy. aktywacja Android Auto w Volkswagen Golf 5 daje dostęp do szeregu korzyści, voicis:

 • Zachowaj to, co najlepsze z telefonu komórkowego na ekranie swojego Volkswagena Golfa 5
 • Aby móc dzwonić do głośników Twojego samochodu
 • Słuchaj ulubionej muzyki za pomocą Muzyki Google lub klasycznych aplikacji, takich jak Spotify czy Deezer
 • Kontroluj swój telefon za pomocą głosu
 • Czytanie wiadomości, dyktowanie odpowiedzi do Androida Auto, który przekształci je w wiadomość pisemną

Weiterlesen:
Fotel utknął Volkswagen Golf 4 w pozycji

Jak podłączyć Android Auto do Volkswagena Golfa 5?

W tej drugiej części skoncentrujemy się na podejściu do wykonania skonfigurować Android Auto w Volkswagen Golf 5. Niezależnie od tego, czy masz kompatybilny ekran, czy nie, istnieje sposób na skorzystanie z tej usługi, która sprawi, że podróż samochodem będzie przyjemniejsza.

Samouczek: Aktywacja Android Auto w Volkswagen Golf 5

Teraz jest czas, aby zainstaluj Android Auto na swoim Volkswagen Golf 5. Dzięki temu samouczkowi opiszemy kilka kroków tego procesu i zwrócimy uwagę na elementy, które mogą budzić obawy, oto zaczynamy:

 • Sprawdź kompatybilność swojego telefonu komórkowego z Android Auto (wersja minimalna 5.1 Lollipop), zaktualizuj telefon, jeśli nie jest aktualny.
 • Pobierz aplikację Android Auto z Google Play
 • Uruchom aplikację Android Auto, która przy pierwszym otwarciu sprawdzi, czy wszystkie niezbędne aplikacje są aktualne.
 • Po zatwierdzeniu wszystkich autoryzacji i warunków użytkowania będziesz mógł sfinalizować aktywację Android Auto w swoim Volkswagen Golf 5
 • Połącz telefon z Bluetooth w pojeździe, jeśli nie wiesz, jak to zrobić, zapoznaj się z naszym artykułem, aby połączyć lub aktywować Android Auto w swoim Volkswagen Golf 5, aby dowiedzieć się, jak to zrobić.
 • Po połączeniu telefonu przez Bluetooth w samochodzie, uruchomienie aplikacji powinno połączyć Android Auto z Twoim Volkswagen Golf 5.
 • Jeśli to połączenie nie działa, spróbuj najpierw podłączyć je przez USB (zapłon włączony), a następnie aktywuj Bluetooth

Nie mam kompatybilnego ekranu w moim Volkswagenie Golfie 5, ale nadal chcę korzystać z Android Auto:

W przypadku, gdy po sprawdzeniu Twój Volkswagen Golf 5 nie jest kompatybilny z Android Auto, nadal masz możliwość skorzystania z tej usługi w inny sposób. W rzeczywistości będziesz mógł używać ekranu swojego telefonu jako interfejsu Android Auto. W tym celu nic nie może być prostsze:

 • Pobierz Androida Auto na swój telefon
 • Skonfiguruj aplikację jak wspomniano wcześniej (uprawnienia, warunki użytkowania)
 • Uruchom aplikację, a uzyskasz dostęp do jej interfejsu i możesz teraz cieszyć się wszystkimi zaletami Android Auto w swoim Volkswagen Golf 5 bez kompatybilnego ekranu.
  Weiterlesen:
  Gdzie jest bezpiecznik radia samochodowego w Volkswagenie Golfie 8 ?

  Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Volkswagena Golfa 5, skonsultuj się z naszą kategorią Volkswagen Golf 5.

 • голоса
  Рейтинг статьи
  Ссылка на основную публикацию
  Adblock
  detector