Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak podłączyć Android Auto do Volkswagena Golfa 6?

Niedawno kupiłeś nowy samochód lub właśnie odkryłeś Android Auto i też chcesz go wypróbować. To zupełnie normalne, po co pozbawiać się darmowych i pomocnych usług, czy to do słuchania muzyki, korzystania z GPS, czy wykonywania połączeń, aplikacja jest pełna. W tym przewodniku opiszemy jak podłączyć Android Auto do Volkswagena Golfa 6. Aby to osiągnąć, najpierw skupimy się na tym, czym jest Android Auto i do czego jest używany, następnie przejdziemy do instalacji Android Auto i połączenia z Twoim Volkswagenem Golfem 6, a na końcu, jakie rozwiązanie istnieje dla Ciebie, jeśli Twój Volkswagen Golf 6 nie jest wyposażony w systemy zgodne z Android Auto.

Android Auto na Volkswagenie Golfie 6, co to jest?

Znasz już Androida Auto, ale tak naprawdę nie wiesz, o co w tym wszystkim chodzi? Po prostu zademonstrujemy cel tej aplikacji i jakie mogą być zalety konfiguracji w Twoim Volkswagenie Golfie 6. Android Auto to oprogramowanie Google, które zostało zaprojektowane do zintegrowania całego telefonu z samochodem. W rzeczywistości Google zauważył, że dzisiejszym samochodom brakuje zintegrowanej technologii. W konsekwencji zastanowili się nad najlepszą strategią włączenia ich systemu operacyjnego do Twojego samochodu. Ich program oferuje kilka ważnych funkcji, które poprawią Twoją podróż samochodem. Dodatkowo pozwoli Ci pozostać w kontakcie bez ryzyka podczas jazdy. aktywacja Android Auto w Volkswagen Golf 6 daje dostęp do szeregu korzyści, voicis:

 • Zachowaj to, co najlepsze z telefonu komórkowego na ekranie swojego Volkswagena Golfa 6
 • Aby móc zadzwonić do kogoś przez głośniki Twojego samochodu
 • Słuchaj ulubionej muzyki za pomocą Muzyki Google lub klasycznych programów, takich jak Spotify czy Deezer
 • Steruj telefonem za pomocą głosu
 • Czytanie wiadomości, dyktowanie odpowiedzi do Androida Auto, który przekształci je w wiadomość pisemną

Weiterlesen:
W moim Volkswagenie Golfie 8 świeci się kontrolka pasów bezpieczeństwa

Jak podłączyć Android Auto do Volkswagena Golfa 6?

W tej drugiej części skupimy się na procedurze, którą należy wykonać, aby skonfigurować Android Auto w Volkswagen Golf 6. Niezależnie od tego, czy posiadasz kompatybilny ekran, czy nie, istnieje szansa na skorzystanie z tego programu, który sprawi, że Twoje podróże samochodem będą przyjemniejsze.

Samouczek: Aktywacja Android Auto w Volkswagen Golf 6

Teraz jest czas, aby zainstaluj Android Auto na swoim Volkswagen Golf 6. Dzięki temu przewodnikowi szczegółowo opiszemy różne etapy tego procesu i zwrócimy uwagę na elementy, które mogą budzić obawy, oto zaczynamy:

 • Sprawdź zgodność swojego smartfona z Android Auto (wersja minimalna 5.1 Lollipop), zaktualizuj telefon, jeśli nie jest aktualny.
 • Pobierz aplikację Android Auto z Google Play
 • Uruchom aplikację Android Auto, która przy pierwszym otwarciu sprawdzi, czy wszystkie niezbędne aplikacje są aktualne.
 • Po zaakceptowaniu wszystkich autoryzacji i warunków użytkowania będziesz mógł sfinalizować aktywację Android Auto w swoim Volkswagen Golf 6
 • Połącz telefon z Bluetooth w samochodzie, jeśli nie wiesz, jak to zrobić, zapoznaj się z naszymi treściami, aby połączyć lub aktywować Android Auto w swoim Volkswagen Golf 6, aby dowiedzieć się, jak to zrobić.
 • Po połączeniu telefonu przez Bluetooth w samochodzie, uruchomienie aplikacji powinno połączyć Android Auto z Twoim Volkswagen Golf 6.
 • Jeśli to połączenie nie działa, spróbuj najpierw podłączyć je przez USB (zapłon włączony), a następnie aktywuj Bluetooth

Nie mam kompatybilnego ekranu w moim Volkswagenie Golfie 6, ale nadal chcę korzystać z Android Auto:

W przypadku, gdy po sprawdzeniu Twój Volkswagen Golf 6 nie jest kompatybilny z Android Auto, nadal masz możliwość skorzystania z tego programu w inny sposób. W rzeczywistości będziesz mógł używać ekranu swojego telefonu jako interfejsu Android Auto. W tym celu nic nie może być mniej trudne:

Weiterlesen:
Jak włączyć klimatyzację w Volkswagenie Golfie 7 ?
 • Pobierz Androida Auto na swój telefon
 • Skonfiguruj aplikację zgodnie z powyższym opisem (uprawnienia, warunki użytkowania)
 • Uruchom aplikację, a uzyskasz dostęp do jej interfejsu i możesz teraz cieszyć się wszystkimi zaletami Android Auto w swoim Volkswagen Golf 6 bez kompatybilnego ekranu.

  Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania dotyczące Volkswagena Golfa 6, skonsultuj się z naszą kategorią Volkswagen Golf 6.

 • голоса
  Рейтинг статьи
  Ссылка на основную публикацию
  Adblock
  detector