Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak podłączyć Android Auto do Volvo XC90?

Niedawno kupiłeś nowy samochód lub właśnie odkryłeś Android Auto i również chcesz go wypróbować. To całkiem normalne, po co pozbawiać się w 100% darmowego i wydajnego programu, czy to do słuchania muzyki, korzystania z GPS, czy wykonywania połączeń, aplikacja jest pełna. W tej treści wyjaśnimy jak podłączyć Android Auto do Twojego Volvo XC90. Aby to zrobić, najpierw przyjrzymy się, czym jest Android Auto i do czego jest używany, następnie przejdziemy do instalacji Android Auto i połączenia z Twoim Volvo XC90, a na końcu, jaka alternatywa jest dostępna, jeśli Twój Volvo XC90 nie jest wyposażone w urządzenia kompatybilne z Android Auto.

Android Auto w Volvo XC90, co to jest?

Czytałeś już o Androidzie Auto, ale nie rozumiesz dokładnie, o co w tym wszystkim chodzi? Po prostu zademonstrujemy cel tej aplikacji i jakie pozytywne aspekty może mieć ustawienie go w Twoim Volvo XC90. Android Auto to oprogramowanie Google, które ma na celu włączenie wszystkich telefonów komórkowych do Twojego samochodu. Rzeczywiście, Google zdał sobie sprawę, że w dzisiejszych pojazdach brakuje włączonej technologii. W rezultacie pomyśleli o najlepszej opcji włączenia ich systemu operacyjnego do samochodu. Ich program oferuje przydatne korzyści, które poprawią Twoją podróż samochodem. Co więcej, da Ci możliwość pozostawania w kontakcie bez ryzyka podczas jazdy. aktywacja Android Auto w Volvo XC90 daje dostęp do wielu korzyści, voicis:

 • Zachowaj to, co najlepsze ze swojego telefonu komórkowego na ekranie Twojego Volvo XC90
 • Aby móc dzwonić do głośników Twojego samochodu
 • Słuchaj ulubionej muzyki za pomocą Muzyki Google lub klasycznych aplikacji, takich jak Spotify czy Deezer
 • Kontroluj swój telefon za pomocą głosu
 • Czytanie wiadomości, dyktowanie odpowiedzi do Androida Auto, który przekształci je w wiadomość tekstową

Weiterlesen:
Dlaczego moje Volvo XC90 pachnie spalonym plastikiem?

Jak podłączyć Android Auto do Volvo XC90?

W tej drugiej części przyjrzymy się procedurze, którą należy wykonać, aby skonfiguruj Android Auto w Volvo XC90. Niezależnie od tego, czy masz kompatybilny ekran, czy nie, istnieje sposób na skorzystanie z tego programu, który sprawi, że Twoje podróże samochodem będą przyjemniejsze.

Samouczek: Aktywacja Android Auto w Twoim Volvo XC90

Teraz jest czas, aby zainstaluj Android Auto w swoim Volvo XC90. Dzięki temu artykułowi szczegółowo opiszemy różne etapy tej procedury i zwrócimy uwagę na aspekty, które mogą budzić obawy, oto zaczynamy:

 • Sprawdź zgodność swojego smartfona z Android Auto (wersja minimalna 5.1 Lollipop), nie zapomnij zaktualizować telefonu, jeśli nie jest aktualny.
 • Pobierz aplikację Android Auto z Google Play
 • Uruchom aplikację Android Auto, która przy pierwszym otwarciu sprawdzi, czy wszystkie niezbędne aplikacje są aktualne.
 • Po zatwierdzeniu wszystkich autoryzacji i warunków użytkowania będziesz mógł przeprowadzić aktywację Android Auto w swoim Volvo XC90
 • Połącz telefon z Bluetooth w samochodzie, jeśli nie wiesz, jak to zrobić, zapoznaj się z naszym artykułem na temat łączenia lub aktywacji Android Auto w Twoim Volvo XC90, aby dowiedzieć się, jak to zrobić.
 • Po połączeniu telefonu z samochodem przez Bluetooth, uruchomienie aplikacji powinno połączyć Android Auto z Twoim Volvo XC90.
 • Jeśli to połączenie nie działa, spróbuj najpierw podłączyć je przez USB (zapłon włączony), a następnie aktywuj Bluetooth

Nie mam kompatybilnego ekranu w moim Volvo XC90, ale nadal chcę korzystać z Android Auto:

W przypadku, gdy po sprawdzeniu Twoje Volvo XC90 nie jest kompatybilne z Android Auto, nadal masz możliwość skorzystania z tego programu w inny sposób. Rzeczywiście, będziesz mógł używać ekranu swojego telefonu jako interfejsu Android Auto. W tym celu nic nie może być prostsze:

 • Pobierz Androida Auto na swój telefon
 • Skonfiguruj aplikację zgodnie z opisem powyżej (uprawnienia, warunki użytkowania)
 • Uruchom aplikację, a uzyskasz dostęp do jej interfejsu i możesz teraz cieszyć się wszystkimi zaletami Android Auto w swoim Volvo XC90 bez kompatybilnego ekranu.
  Weiterlesen:
  Silnik Volvo XC90 grzechocze, gdy jest zimny

  Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Volvo XC90, zapoznaj się z naszą kategorią Volvo XC90.

 • голоса
  Рейтинг статьи
  Ссылка на основную публикацию
  Adblock
  detector