Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak podłączyć Androida Auto do Peugeota 4007?

Kupiłeś ostatnio nowy pojazd lub właśnie dowiedziałeś się o Android Auto i również chcesz go doświadczyć. To całkiem normalne, po co pozbawiać się darmowej i potężnej usługi, czy to do słuchania muzyki, korzystania z GPS, czy wykonywania połączeń, aplikacja jest pełna. W tym dokumencie wyjaśnimy jak podłączyć Android Auto do Peugeota 4007. Aby to zrobić, przede wszystkim skoncentrujemy się na tym, czym jest Android Auto i do czego jest używany, następnie przejdziemy do instalacji Android Auto i połączenia z Twoim Peugeotem 4007, a na koniec, jaka alternatywa jest dla Ciebie dostępna, jeśli Twój Peugeot 4007 nie jest wyposażony w systemy zgodne z Android Auto.

Android Auto w Peugeot 4007, co to jest?

Słyszałeś już o Androidzie Auto, ale nie wiesz dokładnie, o co w tym wszystkim chodzi? Po prostu wyjaśnimy cel tej aplikacji i jakie pozytywne aspekty może mieć ustawienie go w Twoim Peugeot 4007. Android Auto to oprogramowanie Google, które zostało zaprojektowane tak, aby obejmowało wszystkie telefony komórkowe w samochodzie. Właściwie Google odkrył, że w dzisiejszych samochodach brakuje włączonej technologii. Dlatego pomyśleli o najlepszym sposobie zintegrowania swojego systemu operacyjnego z Twoim pojazdem. Ich program zapewnia kilka przydatnych funkcji, które usprawnią podróż samochodem. Ponadto pozwoli Ci pozostać w kontakcie bez ryzyka podczas jazdy. aktywacja Android Auto w Peugeot 4007 daje dostęp do wielu funkcji, voicis:

 • Zachowaj to, co najlepsze z telefonu komórkowego na ekranie Twojego Peugeot 4007
 • Aby móc dzwonić do głośników Twojego samochodu
 • Słuchaj ulubionej muzyki za pomocą Muzyki Google lub klasycznych aplikacji, takich jak Spotify czy Deezer
 • Kontroluj swój telefon za pomocą głosu
 • Czytanie wiadomości tekstowych, dyktowanie odpowiedzi do Androida Auto, który przekształci je w wiadomość tekstową

Weiterlesen:
Jak otworzyć Peugeot 4007 z rozładowaną baterią ?

Jak podłączyć Android Auto do Peugeota 4007?

W tej drugiej części skoncentrujemy się na procedurze, którą należy wykonać, aby skonfigurować Android Auto w Peugeot 4007. Niezależnie od tego, czy posiadasz kompatybilny ekran, czy nie, istnieje sposób na skorzystanie z tego programu, który sprawi, że Twoje podróże samochodem będą przyjemniejsze.

Samouczek: Aktywacja Android Auto w Twoim Peugeot 4007

Teraz jest czas, aby zainstaluj Android Auto na swoim Peugeot 4007. Dzięki temu samouczkowi opiszemy kilka kroków tej metody i zwrócimy uwagę na aspekty, które mogą budzić obawy, oto zaczynamy:

 • Sprawdź kompatybilność swojego telefonu z Android Auto (wersja minimalna 5.1 Lollipop), zaktualizuj telefon, jeśli nie jest aktualny.
 • Pobierz aplikację Android Auto z Google Play
 • Uruchom aplikację Android Auto, która przy pierwszym otwarciu sprawdzi, czy wszystkie niezbędne aplikacje są aktualne.
 • Po zaakceptowaniu wszystkich autoryzacji i warunków użytkowania będziesz mógł dokończyć aktywację Android Auto w swoim Peugeot 4007
 • Połącz telefon z Bluetooth w pojeździe, jeśli nie wiesz, jak to zrobić, przejrzyj nasz artykuł, aby połączyć lub aktywować Android Auto w swoim Peugeot 4007, aby dowiedzieć się, jak to zrobić.
 • Po połączeniu telefonu przez Bluetooth w samochodzie, uruchomienie aplikacji powinno połączyć Android auto z Twoim Peugeot 4007.
 • Jeśli to połączenie nie działa, spróbuj najpierw podłączyć je przez USB (zapłon włączony), a następnie aktywuj Bluetooth

Nie mam kompatybilnego ekranu w moim Peugeot 4007, ale nadal chcę korzystać z Android Auto:

W przypadku, gdy po zbadaniu Twój Peugeot 4007 nie jest kompatybilny z Android Auto, nadal masz rozwiązanie, aby użyć tego programu w inny sposób. W rzeczywistości będziesz mógł używać ekranu swojego telefonu jako interfejsu Android Auto. W tym celu nic nie może być prostsze:

Weiterlesen:
Sprzęgło ślizga się na moim Peugeocie 4007, co robić ?
 • Pobierz Androida Auto na swój telefon
 • Skonfiguruj aplikację zgodnie z opisem powyżej (uprawnienia, warunki użytkowania)
 • Uruchom aplikację, a uzyskasz dostęp do jej interfejsu i możesz teraz cieszyć się wszystkimi zaletami Android Auto w swoim Peugeot 4007 bez kompatybilnego ekranu.

  Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Peugeota 4007, skonsultuj się z naszą kategorią Peugeot 4007.

 • Ссылка на основную публикацию