Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak podłączyć Androida Auto do Peugeota 407?

Dopiero co kupiłeś nowy samochód lub właśnie słyszałeś o Android Auto i chcesz go wypróbować. To normalne, dlaczego pozbawiać się w 100% darmowych i pomocnych usług, czy to do słuchania muzyki, korzystania z GPS, czy wykonywania połączeń, aplikacja jest idealna. W tym dokumencie wyjaśnimy jak podłączyć Android Auto do Peugeota 407. Aby to zrobić, przede wszystkim skupimy się na tym, czym jest Android Auto i do czego jest używany, następnie przejdziemy do instalacji Android Auto i połączenia z Twoim Peugeotem 407, a na koniec, jakie rozwiązanie istnieje dla Ciebie, jeśli Twój Peugeot 407 nie jest zbudowany z systemami zgodnymi z Android Auto.

Android Auto w Peugeot 407, co to jest?

Słyszałeś już o Androidzie Auto, ale tak naprawdę nie wiesz, o co w tym wszystkim chodzi? Po prostu opiszemy funkcję tej aplikacji i jakie korzyści może mieć ustawienie go w Twoim Peugeot 407. Android Auto to aplikacja Google, która została zaprojektowana, aby zintegrować wszystkie telefony komórkowe z Twoim samochodem. Rzeczywiście, Google zdał sobie sprawę, że dzisiejszym samochodom brakuje zintegrowanej technologii. W rezultacie pomyśleli o najlepszej metodzie zintegrowania swojego systemu operacyjnego z Twoim samochodem. Ich program oferuje kilka ważnych korzyści, które poprawią Twoją podróż samochodem. Dodatkowo da Ci możliwość pozostawania w kontakcie bez ryzyka podczas jazdy. aktywacja Android Auto w Peugeot 407 daje dostęp do wielu korzyści, voicis:

 • Zachowaj to, co najlepsze w swoim telefonie komórkowym na ekranie Twojego Peugeot 407
 • Aby móc dzwonić do głośników Twojego samochodu
 • Słuchaj ulubionej muzyki za pomocą Muzyki Google lub klasycznych aplikacji, takich jak Spotify czy Deezer
 • Kontroluj swój telefon za pomocą głosu
 • Czytanie wiadomości, dyktowanie odpowiedzi do Androida Auto, który przekształci je w wiadomość tekstową

Weiterlesen:
W moim Peugeocie 407 pali się kontrolka paliwa, co robić?

Jak podłączyć Android Auto do Peugeota 407?

W tej drugiej części skupimy się na podejściu do wykonania skonfigurować Android Auto w Peugeot 407. Niezależnie od tego, czy posiadasz kompatybilny ekran, czy nie, istnieje sposób na skorzystanie z tego programu, który umili Ci podróż samochodem.

Samouczek: Aktywacja Android Auto w Twoim Peugeot 407

Teraz jest czas, aby zainstaluj Android Auto na swoim Peugeot 407. Dzięki temu artykułowi szczegółowo opiszemy kilka etapów tej procedury i poinformujemy Cię o aspektach, które mogą powodować problemy, oto zaczynamy:

 • Sprawdź kompatybilność swojego telefonu z Android Auto (wersja minimalna 5.1 Lollipop), nie zapomnij zaktualizować telefonu, jeśli nie jest aktualny.
 • Pobierz aplikację Android Auto z Google Play
 • Uruchom aplikację Android Auto, która przy pierwszym otwarciu sprawdzi, czy wszystkie niezbędne aplikacje są aktualne.
 • Po zaakceptowaniu wszystkich autoryzacji i warunków użytkowania będziesz mógł sfinalizować aktywację Android Auto w swoim Peugeot 407
 • Połącz telefon z Bluetooth w samochodzie, jeśli nie wiesz, jak to zrobić, zapoznaj się z naszymi treściami, aby połączyć lub aktywować Android Auto w swoim Peugeot 407, aby dowiedzieć się, jak to zrobić.
 • Po połączeniu telefonu przez Bluetooth w samochodzie, uruchomienie aplikacji powinno połączyć Android auto z Twoim Peugeot 407.
 • Jeśli to połączenie nie działa, spróbuj najpierw podłączyć je przez USB (zapłon włączony), a następnie aktywuj Bluetooth

Nie mam kompatybilnego ekranu w moim Peugeot 407, ale nadal chcę korzystać z Android Auto:

Jeśli tak się stanie, po sprawdzeniu, że Twój Peugeot 407 nie jest kompatybilny z Android Auto, nadal masz alternatywę, aby użyć tego programu w inny sposób. Rzeczywiście, będziesz mógł używać ekranu swojego telefonu jako interfejsu Android Auto. W tym celu nic nie może być prostsze:

Weiterlesen:
Peugeot 407, który przyspiesza sam
 • Pobierz Androida Auto na swój telefon
 • Skonfiguruj aplikację zgodnie z powyższym opisem (uprawnienia, warunki użytkowania)
 • Uruchom aplikację, a uzyskasz dostęp do jej interfejsu i możesz teraz cieszyć się wszystkimi zaletami Android Auto w swoim Peugeot 407 bez kompatybilnego ekranu.

  Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Peugeota 407, skonsultuj się z naszą kategorią Peugeot 407.

 • Ссылка на основную публикацию