Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak podłączyć Androida Auto do volvo xc70?

Niedawno kupiłeś nowy pojazd lub właśnie dowiedziałeś się o Android Auto i też chcesz go doświadczyć. To zupełnie normalne, po co pozbawiać się darmowego i pomocnego programu, czy to do słuchania muzyki, korzystania z GPS, czy wykonywania połączeń, aplikacja jest kompletna. W tej treści opiszemy jak podłączyć Androida Auto do volvo xc70. Aby to zrobić, początkowo skoncentrujemy się na tym, czym jest Android Auto i do czego jest używany, następnie przejdziemy do zainstalowania Androida Auto i połączenia z Twoim volvo xc70, a na końcu, jakie rozwiązanie istnieje dla Ciebie, jeśli Twój volvo xc70 nie jest wyposażony w urządzenia zgodne z Android Auto.

Android Auto na volvo xc70, co to jest?

Słyszałeś już o Androidzie Auto, ale nie rozumiesz dokładnie, o co w tym wszystkim chodzi? Po prostu zademonstrujemy cel tej aplikacji i jakie plusy mogą być przy konfigurowaniu go na Twoim volvo xc70. Android Auto to aplikacja Google, zaprojektowana do zintegrowania wszystkich smartfonów z samochodem. W rzeczywistości Google zdał sobie sprawę, że w dzisiejszych samochodach brakuje włączonej technologii. Dlatego pomyśleli o najlepszym sposobie zintegrowania swojego systemu operacyjnego z Twoim pojazdem. Ich usługa zapewnia kilka ważnych funkcji, które poprawią Twoje wrażenia z jazdy. Co więcej, pozwoli Ci pozostać w kontakcie bez ryzyka podczas jazdy. aktywacja Androida Auto na volvo xc70 daje dostęp do wielu pozytywnych aspektów, voicis:

 • Zachowaj to, co najlepsze z telefonu na ekranie swojego volvo xc70
 • Aby móc zadzwonić do kogoś przez głośniki Twojego samochodu
 • Słuchaj ulubionej muzyki za pomocą Muzyki Google lub klasycznych programów, takich jak Spotify lub Deezer
 • Kontroluj swój smartfon za pomocą głosu
 • Czytanie wiadomości, dyktowanie odpowiedzi do Androida Auto, który przekształci je w wiadomość pisemną

Weiterlesen:
Jak odczytać kod błędu na volvo xc70?

Jak podłączyć Android Auto do volvo xc70?

W tej drugiej części skoncentrujemy się na procedurze, którą należy wykonać, aby skonfiguruj Androida Auto na volvo xc70. Niezależnie od tego, czy posiadasz kompatybilny ekran, czy nie, istnieje możliwość skorzystania z tej usługi, która umili Ci podróż samochodem.

Samouczek: Aktywacja Android Auto na Twoim volvo xc70

Teraz jest czas, aby zainstaluj Androida Auto na swoim volvo xc70. Dzięki temu przewodnikowi opiszemy różne etapy tego procesu i zwrócimy uwagę na elementy, które mogą budzić obawy, oto zaczynamy:

 • Sprawdź zgodność swojego telefonu komórkowego z Android Auto (wersja minimalna 5.1 Lollipop), nie zapomnij zaktualizować smartfona, jeśli nie jest aktualny.
 • Pobierz aplikację Android Auto z Google Play
 • Uruchom aplikację Android Auto, która przy pierwszym otwarciu sprawdzi, czy wszystkie niezbędne aplikacje są aktualne.
 • Po zaakceptowaniu wszystkich autoryzacji i warunków użytkowania będziesz mógł sfinalizować aktywację Android Auto na swoim volvo xc70
 • Połącz telefon z Bluetooth w samochodzie, jeśli nie wiesz, jak to zrobić, przejrzyj nasz artykuł, aby połączyć lub aktywować Android Auto na swoim volvo xc70, aby dowiedzieć się, jak to zrobić.
 • Po podłączeniu telefonu przez Bluetooth w samochodzie, uruchomienie aplikacji powinno połączyć Android Auto z Twoim volvo xc70.
 • Jeśli to połączenie nie działa, spróbuj najpierw podłączyć je przez USB (zapłon włączony), a następnie aktywuj Bluetooth

Nie mam kompatybilnego ekranu w moim volvo xc70, ale nadal chcę korzystać z Androida Auto:

Gdy po zbadaniu Twój volvo xc70 nie jest kompatybilny z Android Auto, nadal masz rozwiązanie, aby skorzystać z tej usługi w inny sposób. W rzeczywistości będziesz mógł używać ekranu swojego telefonu jako interfejsu Android Auto. W tym celu nic nie może być prostsze:

 • Pobierz Androida Auto na swój smartfon
 • Skonfiguruj aplikację zgodnie z opisem powyżej (uprawnienia, warunki użytkowania)
 • Uruchom aplikację, a uzyskasz dostęp do jej interfejsu i możesz teraz cieszyć się wszystkimi zaletami Androida Auto w swoim volvo xc70 bez kompatybilnego ekranu.
  Weiterlesen:
  Jak naprawić wyciek skrzyni biegów w volvo xc70 ?

  Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące volvo xc70, nie wahaj się zajrzeć do naszej kategorii volvo xc70.

 • голоса
  Рейтинг статьи
  Ссылка на основную публикацию
  Adblock
  detector