Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak przekształcić 2-osobowego Chevroleta City Express w 5-osobowego?

Najprawdopodobniej kupujesz swój pierwszy pojazd silnikowy lub chcesz kupić nowy samochód, ale tak naprawdę nie wiesz, jaki model wybrać. Podczas wyszukiwania używanych samochodów najprawdopodobniej zdałeś sobie sprawę, że Chevrolet City Express „firm” jest znacznie tańszy w zakupie i wydaje się atrakcyjną opcją. Jednak te Chevrolet City Express mają tylko siedzenia 2 i dlatego wymagają konwersji, aby móc cieszyć się nimi jak klasycznym samochodem. Zamierzamy odkryć na tej stronie treści jak przekształcić 2-osobowego Chevroleta City Express w 5-osobowego , aby to osiągnąć, najpierw dokonamy podsumowania kluczowych kluczowych wytycznych, które należy podjąć, następnie odkryjemy, jakie modyfikacje należy wprowadzić w pojeździe, a następnie w drugim kroku, jakie są kroki administracyjne, aby to osiągnąć. podjąć, aby sfinalizować przebudowę Twojej firmy Chevrolet City Express na 5-osobowy samochód.

Główne kluczowe kroki w celu przekształcenia 2-osobowego Chevroleta City Express w 5-osobowego

.

Oto lista głównych linii, których należy przestrzegać, jeśli chcesz przekazać swoją firmę lub reklamę Chevrolet City Express w 5 miejscach:

 • Zamontuj brakujące siedzenia i pasy bezpieczeństwa.
 • Uzyskaj certyfikat zgodności od producenta
 • Zabierz jego Chevroleta City Express do oceny przydatności do ruchu drogowego, aby zatwierdzić zmiany
 • Przejechać samochodem przez kopalnię.
 • Powiadom swoją firmę ubezpieczeniową o zmianie w samochodzie.
Weiterlesen:
Jak wymienić żarówkę tablicy rejestracyjnej Chevrolet City Express ?

Zmiany, które zostaną wprowadzone w samochodzie, aby przekształcić 2-osobowy Chevrolet City Express w 5-osobowy

Konsekwentnie rozpoczniemy naszą stronę z treścią dotyczącą przekształcenia dwumiejscowego Chevroleta City Express w pięciomiejscowego, z modyfikacjami, które zostaną wprowadzone bezpośrednio w pojeździe, aby umożliwić rozpoznanie go jako pięciomiejscowego Chevroleta City Express. .

Samodzielne przekształcenie Chevroleta City Express w 5-osobowe

Jeśli chcesz wykonać większość pracy samodzielnie, powinieneś wiedzieć, że będzie to trudne. W rzeczywistości producenci sprawiają, że transformacja tak zwanego „firmowego”/komercyjnego Chevroleta City Express jest łatwa tylko dla producentów, oto motywy:

 • Będziesz musiał uzyskać Certyfikat zgodności, co będzie wymagało wizyty fachowca w pojeździe.
 • Kup kompletny zestaw, aby przekształcić swojego Chevroleta City Express w 5-miejscowego (pasy/siedzenia)
 • Umieść w zestawie zgodnie z normami dokręcania (moment obrotowy)

W przypadku wszystkich tych wyjaśnień znacznie łatwiej jest skontaktować się z zatwierdzonym technikiem, który wykona te czynności zgodnie z normami producenta.

Jeśli nadal chcesz samodzielnie przeprowadzić transformację swojego nowego Chevroleta City Express, skontaktuj się z awarią samochodu w swoim regionie aby znaleźć potrzebne części i poszukać informacji producenta dotyczących dokręcania i mocowania siedzeń i pasów.

Zleć konwersję profesjonaliście

Jeśli chcesz przekształcić swojego 2-osobowego Chevroleta City Express w 5-miejscowego u profesjonalisty, podjąłeś najmniej skomplikowaną decyzję. Z pewnością będzie miał łatwiejszy dostęp do katalogu części i będzie w stanie dostarczyć Ci certyfikat zgodności i umożliwi Ci wykonanie kolejnych kroków bez najmniejszego nacisku.

Czynności administracyjne, które należy podjąć, aby przekształcić Chevrolet City Express w 5 miejsc

Teraz, gdy widzieliśmy pierwsze techniczne kroki w przekształceniu dwumiejscowego Chevroleta City Express w pięciomiejscowy, przystąpimy do etapu administracyjnego.

Weiterlesen:
W moim Chevrolecie City Express świeci się kontrolka pasa bezpieczeństwa

Różne kroki, które należy wykonać, aby w Chevrolet City Express 2 miejsca zostały uznane za 5 miejsc

.

Poniżej dowiesz się różnych kroków, które należy przestrzegać, aby zachować zgodność z prawem, aby prowadzić Chevrolet City Express zamieniony na 5 miejsc..:

 • Po zmianach wprowadzonych w Twoim Chevrolet City Express masz miesiąc na zmianę rejestracji samochodu , dlatego ważne będzie dość szybkie wykonanie wszystkich kroków.
 • Musisz przywieźć pojazd zdać test przydatności do ruchu drogowego , który jest obowiązkowy po zmianie pojazdu.
 • Zawieź pojazd do kopalni, aby mógł zaświadczyć o zmianie liczby miejsc w Twoim Chevrolet City Express li>
 • Wyszukaj nowy dowód rejestracyjny samochodu w swojej prefekturze

Cena konwersji Chevroleta City Express na 5 miejsc

Wreszcie ostatnia część, aby dać ci dobre pojęcie o kosztach, jakie może reprezentować przejście 2 miejsc Chevrolet City Express na 5 miejsc, musisz wiedzieć, że zestaw siedzeń plus instalacja będzie kosztować u dealera średnio 2500 do 3500 euro i że trzeba do tego doliczyć kontrolę techniczną, przejazd do kopalni i nową rejestrację auta. Dlatego dobrze zastanów się przed zakupem firmy lub reklamy Chevrolet City Express, niezależnie od tego, czy jest to dla Ciebie interesujące finansowo.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Chevrolet City Express, nie wahaj się skonsultować z naszą kategorią Chevrolet City Express.

Ссылка на основную публикацию