Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak przerobić 2-miejscowego Citroena Ds3 na 5-osobowego?

Prawie na pewno myślisz o swoim pierwszym pojeździe silnikowym lub chcesz kupić nowy samochód, ale tak naprawdę nie wiesz, jaki model wybrać. Podczas badania samochodów używanych prawie na pewno zauważyłeś, że Citroen Ds3 „firm” jest tańszy w zakupie i wydaje się ciekawą ofertą. Jednak te Citroeny Ds3 mają tylko 2 miejsca i dlatego będą wymagały transformacji, aby móc cieszyć się nimi jak klasycznym samochodem. W tym artykule zobaczymy treść jak przerobić 2-osobowego Citroena Ds3 na 5-osobowego , aby to osiągnąć, najpierw pokrótce wyjaśnimy najważniejsze kluczowe działania, które należy podjąć, następnie zobaczymy, jakie modyfikacje należy wprowadzić w samochodzie, a następnie w drugim kroku, jakie są czynności administracyjne kroki, które należy podjąć, aby sfinalizować przebudowę Twojego Citroena Ds3 na samochód 5-osobowy.

Główne kluczowe metody przekształcenia 3-osobowego Citroena Ds2 w 5-miejscowego

.

Oto lista głównych linii, których należy przestrzegać, jeśli chcesz przekazać swoją firmę lub reklamę Citroen Ds3 w 5 miejscach:

 • Dodaj brakujące siedzenia i pasy bezpieczeństwa.
 • Uzyskaj od firmy certyfikat zgodności
 • Zabierz swojego Citroena Ds3 na testy przydatności do ruchu drogowego, aby sprawdzić zmiany
 • Przejechać samochodem przez kopalnię.
 • Powiadom swoją firmę ubezpieczeniową o zmianie w samochodzie.
Weiterlesen:
Jak zmienić światła postojowe w moim Citroenie Ds3?

Zmiany, które należy wprowadzić w samochodzie, aby przekształcić 3-osobowy Citroen Ds2 w 5-osobowy

Dlatego rozpoczniemy nasz artykuł o przekształceniu 3-miejscowego Citroena Ds2 w 5-osobowy z modyfikacjami, które zostaną wprowadzone bezpośrednio na pojeździe, aby umożliwić jego akceptację jako 3-osobowy Citroen Ds5.

Konwertuj swojego Citroena Ds3 na 5 siedzeń sam!

Jeśli chcesz wykonać większość pracy samodzielnie, powinieneś wiedzieć, że będzie to trudne. Rzeczywiście, producenci sprawiają, że transformacja tak zwanego „firmowego”/komercyjnego Citroena Ds3 jest łatwa tylko dla producentów, oto powody:

 • Będziesz musiał uzyskać Certyfikat zgodności, co będzie wymagało wizyty specjalisty w samochodzie.
 • Kup kompletny zestaw do przekształcenia Twojego Citroena Ds3 w 5-miejscowego (pasy/siedzenia)
 • Ustaw zestaw zgodnie z normami dokręcania (moment obrotowy)

We wszystkich tych aspektach znacznie łatwiej jest zwrócić się do zatwierdzonego warsztatu naprawczego, który wykona te czynności zgodnie ze specyfikacjami producenta.

Jeśli nadal chcesz samodzielnie przeprowadzić transformację swojego nowego Citroena Ds3, skontaktuj się z awarią samochodu w swoim regionie znaleźć potrzebne części i poszukać informacji producenta dotyczących dokręcania i mocowania siedzeń i pasów.

Zleć konwersję specjaliście

Jeśli chcesz przerobić swojego 3-osobowego Citroena Ds2 na 5-miejscowego u specjalisty, zrobiłeś najłatwiejsze rozwiązanie. W rzeczywistości będzie miał znacznie prostszy dostęp do katalogu części i będzie w stanie dostarczyć Ci certyfikat zgodności i umożliwi wykonanie następujących kroków bez najmniejszego nacisku.

Czynności administracyjne, które należy podjąć, aby zmienić Citroena Ds3 na 5 miejsc

Teraz, gdy widzieliśmy pierwsze techniczne kroki w przekształceniu 3-osobowego Citroena Ds2 w 5-miejscowego, zajmiemy się teraz etapem administracyjnym.

Weiterlesen:
Jak zablokować Citroena Ds3 z rozładowaną baterią?

Różne kroki, które należy wykonać, aby Twój Citroen Ds3 2 miejsca został zaakceptowany jako 5 miejsc

.

Poniżej znajdziesz różne kroki, których należy przestrzegać, aby zachować zgodność z prawem, aby prowadzić Citroena Ds3 zamienionego na 5 miejsc..:

 • Po zmianach wprowadzonych w Twoim Citroenie Ds3 masz miesiąc na zmianę rejestracji samochodu , dlatego ważne będzie jak najszybsze przestrzeganie wszystkich kroków.
 • Musisz przywieźć samochód zdać test przydatności do ruchu drogowego , który jest obowiązkowy po zmianie samochodu.
 • Zawieź auto do kopalni, aby mogli zaświadczyć o zmianie liczby miejsc w Twoim Citroenie DS3 li>
 • Wyszukaj nowy dowód rejestracyjny samochodu w swojej prefekturze

Cena konwersji Citroena Ds3 na 5 miejsc

Na koniec ostatnia część, aby dać ci wyobrażenie o cenie, jaką może wygenerować przejście Citroena Ds3 z 2 miejsc na 5 miejsc, ważne jest, aby wiedzieć, że zestaw siedzeń plus instalacja będzie kosztować Cię u dealera średnio od 2500 do 3500 euro i że trzeba do tego dołożyć kontrolę techniczną, przejazd do kopalni i nową rejestrację auta. Zastanów się więc dobrze przed zakupem firmy lub reklamy Citroena Ds3, czy jest to dla Ciebie interesujące finansowo.

Więcej wskazówek na temat Citroena Ds3 znajdziesz w kategorii Citroen Ds3.

Ссылка на основную публикацию